Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! (/Temat-Refback-Sniecha-v2-ZAPRASZAM-24770)



- mattys5 - 23-01-2009 20:20

ja uzbieralem 5$ ale nie ma sensu juz tego trzymac moze jakis refek wpadnie;D a myslalem byś wyslal moją reklame.. :shock:

[ Dodano: 2009-01-23, 20:20 ]
wykupilem 25 reklam i wpadl jeden refek i to z Turcji :mrgreen:


- JereManU - 23-01-2009 20:28

Sniechu napisał(a):Będę tam inwestował w refków, więc będą często wypłaty.

Nie chcę zrażać Cię to tej firmy, ale jednym z adminów (na forum, nad uno też coś tam pracuje) jest wielokrotny banita tegoż forum - kristof05 (czy jak mu tam). Ostatnim czasy odbyłem bardzo długą i interesującą konwersację z tamtejszymi adminami i mogę niestety powiedzieć, że oni nie potrafili zaprezentować poziomu nawet pierwszaka. To tyle, radzę uważać, choć na początku jak każdy bux może coś powypłaca.


- Sniechu - 23-01-2009 20:31

JereManU, ok, dzięki za ostrzeżenia. Na pewno nie będę tam kupował premium, pewnie będzie drogie jak w takim neobux. Wypożyczę sobie trochę refków na początek i w miesiąc pozarabiam z nich i zobaczę jak będę stał finansowo. Myślę, że wytrzyma ponad miesiąc...

Dzięki za radę. :-)

Do refbackowiczów: Postanowiłem, że usunę już loaded-bux z refbacku i nie klikamy tam. Wypłata już nie przyjdzie, bux płaci tylko premium instant, standard nie dostają kasy, więc to nie ma sensu.


- Boro! - 23-01-2009 20:55

Zapisany w DailyBux


- mattys5 - 23-01-2009 20:55

ok konto oczyscilem w dingo :mrgreen: mam 0.00 :-> refki sie zlapaly :-P dzieki sniechu za ten refback :arrow:


- Sniechu - 23-01-2009 20:56

mattys5, mi też było miło, sporo kasy wypłacone. Trzeba teraz zdecydować, na co wydajemy kasę z reklam...

[ Dodano: 2009-01-23, 20:57 ]
Boro!, potwierdzam. Pozwól, że nie dopiszę Cię do tabelki, bo dosłownie minutę temu ją wstawiłem i musiałbym teraz całość zmieniać...
Dopiszę Cię tekstowo do pierwszego posta. :-P


- Boro! - 23-01-2009 20:59

Sniechu, jak nie masz na co wydać to wydaje na promocję mojej stronki :mrgreen:

A tak serio to na ile wejść masz ?? Bo może wykupię po okazyjnej cenie :-P

Aha po launch w daily bux resetowane będą stany kont czy można klikać ??


- doiy - 23-01-2009 21:02

Nie ma co, gościu go dobił :->


- Sniechu - 23-01-2009 21:03

Boro!, właśnie to zauważyłem...
Chyba będą resetowane, na razie nic mi nie wiadomo, kiedy koniec pre-launchu...
Mam nadzieję, że ktoś hacknął forum i wkrótce wszystko będzie ok, bo jak sobie admin takie jaja robi, to może być nieciekawie...

Mam na dingo 5.19$, co starcza na 250 wizyt (200 + 2*25). Po jakiej cenie ewentualnie chciałbyś to kupić? Jakoś bym się podzielił kasą z zapisanymi w refbacku. :idea:

[ Dodano: 2009-01-23, 21:04 ]
OMG, odpisałem mu na forum. :mrgreen:


- Boro! - 23-01-2009 21:07

Sniechu, heh zmienili cenę było już ponad 5$ za 25 wizyt..
Szkoda że wydałem wtedy :-P

Albo nie chce ja i tak już za dużo wydałem na promocje stronki niech oni promują :mrgreen: