Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - hmieloo - 03-07-2012 10:44

Dzisiaj dodałem po jednym nowym linku do każdego z serwisów (FC & CB). Do każdego dodanego linku dodałem punkty ( FC - 1 i CB 3). Wyczyściłem ciasteczka, loguję się ponownie na ppadownload, a tych linków nie ma i punktów razem z nimi. Szpilmen możesz dopisać mi te punkty z powrotem, albo przywrócić te linki? Mój nick na ppadownload: hopmike


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Krissu - 03-07-2012 11:08

A ja mam pytanie. Wink Odnośnie, skoro np. wypełniam ankiety, ludzie dostają za to kase a ja nie nie mogę pobrać pliku, co wtedy? Wink Przecież nie wpiszę tego magicznego kodu Wink


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - damianus627 - 03-07-2012 11:13

@Kabajana albo ktoś inny co wie jak mam to zamawianie na heyah starterów to u góry byle jakie dane wraz z imieniem i nazwiskiem nie swoim?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - XxGroszekxX - 03-07-2012 12:26

(03-07-2012 11:08)Krissu napisał(a):  A ja mam pytanie. Wink Odnośnie, skoro np. wypełniam ankiety, ludzie dostają za to kase a ja nie nie mogę pobrać pliku, co wtedy? Wink Przecież nie wpiszę tego magicznego kodu Wink

Krissu możesz.. jak zrobisz ankiete czekasz 5 min odswieżasz przechodzisz na ten pasek co sie ładuje i tez odswiezasz i zacznie ci sie pobieranie i tak za kazdym razem ...

I zawsze czysc ciasteczka i dobrze by bylo jak bys mial zmienne IP


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Aviatan - 03-07-2012 17:25

Szpilmen jak zmniejszyłeś limit do 5 to w ramach rekompensaty wydłuż chociaż konta o 10dni


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - kometix - 03-07-2012 17:28

Jak długo czekacie aż ktoś ściągnie wasz plik?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 03-07-2012 17:42

Mam do wyboru na CB tylko 3 oferty biorę np Sephora każą wysłac sms (starter plus) i wysyłam następnie nic się nie dzieje. Aani pobierania ani nic co jest?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 03-07-2012 18:11

(02-07-2012 23:43)siampa napisał(a):  Kolejny bug. Wczoraj mialem 4 punkty dodane na FC. Dzisiaj wchodze - zostal mi jeden punkt, a na FC tylko 2 pobrania Smile

Proszę pisać na PW.

(03-07-2012 07:19)Marcin Walkowski napisał(a):  aktualny jeszcze ten sposób z ppadownload.net ? bo trochę za dużo postów żeby cały temat przewałkować Tongue

Tak, rozwijamy się, z dnia na dzień co raz bardziej.

(03-07-2012 08:13)FastUP napisał(a):  wam też nie działa CashBuzz, a konkretnie mirror AdWorkMedia ? ...Smile

Mi działa.

(03-07-2012 10:44)hmieloo napisał(a):  Dzisiaj dodałem po jednym nowym linku do każdego z serwisów (FC & CB). Do każdego dodanego linku dodałem punkty ( FC - 1 i CB 3). Wyczyściłem ciasteczka, loguję się ponownie na ppadownload, a tych linków nie ma i punktów razem z nimi. Szpilmen możesz dopisać mi te punkty z powrotem, albo przywrócić te linki? Mój nick na ppadownload: hopmike

Proszę pisać na PW.

(03-07-2012 11:08)Krissu napisał(a):  A ja mam pytanie. Wink Odnośnie, skoro np. wypełniam ankiety, ludzie dostają za to kase a ja nie nie mogę pobrać pliku, co wtedy? Wink Przecież nie wpiszę tego magicznego kodu Wink

Spróbuj poczekać 5-6 minut w większości przypadkach to pomaga.

(03-07-2012 17:25)Aviatan napisał(a):  Szpilmen jak zmniejszyłeś limit do 5 to w ramach rekompensaty wydłuż chociaż konta o 10dni

Przemyślimy to.

PS. Limit został zmniejszony aby ograniczyć fraud leady.

(03-07-2012 17:28)kometix napisał(a):  Jak długo czekacie aż ktoś ściągnie wasz plik?

Różnie to bywa, niektórzy mają od razu, niektórzy po 10 minutach a inni muszą czekać cały dzień.

Tutaj bardziej liczy się szczęście.

(03-07-2012 17:42)Damkofr napisał(a):  Mam do wyboru na CB tylko 3 oferty biorę np Sephora każą wysłac sms (starter plus) i wysyłam następnie nic się nie dzieje. Aani pobierania ani nic co jest?

Poczekaj 5-6 minut, używaj przeglądarki firefox lub opera.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 03-07-2012 20:48

pobiera wam z CB na starterach z orange? Bardzo prosze o odp.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 03-07-2012 20:51

(03-07-2012 20:48)Damkofr napisał(a):  pobiera wam z CB na starterach z orange? Bardzo prosze o odp.

Teraz wieczór ciężko idą pobrania, polecam spróbować jutro rano. Smile