Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Drawiec23 - 04-02-2014 20:54

nie mogę wymienić surowców w markecie. Co może być powodem?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Ombrinho - 05-02-2014 19:50

Mam takie pytanko, bo się nie orientuje gram w sumie tylko 2 tygodnie , nie wiem czy to pytanie padło już wcześniej jeśli tak to sorry, ale czy można jakoś wspierać swoich poleconych wysłać im surowce albo wsparcie militarne, bo mój kolega gra jako polecony i nie ukrywam, że ma trochę problemów....


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 05-02-2014 22:09

Musisz mieć 60% happiness żeby sprzedawać surowce.

Nie da się pomagać poleconym ani nikomu innemu


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 08-02-2014 18:28

najlepiej niech kupi złoto od polaka i wymienia na surowce niech kupuje pracowników w tedy bardzo szybko sie rozbuduje Smile i energia to co najważniejsze Smile jak dla mnie Tongue

i chce sie pochwalić ile już osiągnąłem Big Grin mam juz 0,25 złota Smile


[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 09-02-2014 10:08

Gratuluje Yoji Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 09-02-2014 19:54

xzibin no dzięki tobie to tak osiągnąłem xD pomogłeś mi xD


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 09-02-2014 23:47

Oj tam. Ja tylko was naprowadzam a to wy jesteście odpowiedzialni za wasz sukces nie ja Smile. Trzymaj tak dalej dobra robota! Jestes dowodem na to ze mozna zarobic i dobrze sie bawic na goldentowns. Ja np nie gram juz dla zarobku a dla samej satysfakcji ktora zapewnia ta gra


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 10-02-2014 02:57

Najnowsze bonusy w Naszym Haiti : BONUSY HAITI

Jest nas coraz więcej, pokażmy innym wyspom kto tu rządzi! Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - smartfon - 10-02-2014 03:42

Poszło z refa


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - noker1122 - 10-02-2014 20:50

zarejestrowany z refa poprosze o jakies porady