Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 28-07-2014 16:33

Tu zaś kiljan była zmiana trenera i nowe transfery do drużyny więc też był jakiś bodziec aby poszły w góre Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-07-2014 16:52

E tam, musialbym najpierw przeanalizowac dokladniej sytuacje a tego nie lubie Big Grin
Euro poki co idzie zgodnie z planem w gore, jen poki co nadal nie moze sie zdecydowac i delikatnie w dol, poki co analiza sie wzglednie sprawdza


RE: Od "zera" do miliardera? - kariolmax - 28-07-2014 18:36

@Kiljan proszę rzuć jakąś radę co mam zrobić.

Ciągle borykam się z tym, że jak działam na USD-PLN i kupuję loty po względnie najniższej cenie to i tak nigdy waluta nie wzrośnie aż tak, żebym wyszedł na +

Tutaj wrzucam screena moich operacji Smile
[Obrazek: cpoekh.jpg]


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-07-2014 19:06

Otworzyłeś po 19, wtedy zamyka się europejska giełda więc nie licz na żadne ruchy do jutra do 9.


RE: Od "zera" do miliardera? - krzysiektbg - 28-07-2014 19:35

Swoją drogą mając 12lat kariolmax masz duuużo czasu na naukę do 18nastki, żeby zacząć grać na prawdziwe pieniądze, chyba, że planujesz założyć konto na rodzica Big Grin Ja jak na razie próbuję sił w opcjach binarnych, ale jak będę miał wolne 1-2 tysiące to może spróbuję też coś na forexie Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 28-07-2014 23:12

Kiljan, dedykujesz swoje przewidywania co do rynku po:
Wiadomościach z świata i analizach technicznych jak i analizach ekspertów z netu ? np. z investing.com ? Bo można tam znaleźć granice wsparcia, przewidywania itp...

Czy bardziej sam sie wyedukowałeś i potrafisz oceniać rynki i wykresy ? :>


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-07-2014 23:51

Jak już mówiłem wszystkie analizy można sobie wsadzić... na chwilę obecną wszyscy twierdzą, że euro/dolar będzie calutki czas spadał, a ja jestem na wzrost, więc albo jestem w błędzie a wszyscy inni mają rację albo to ja mam racje a inni są w błędzie...
Poziomami wsparć i oporów jak najbardziej można się sugerować przy ustawianiu TP, przewidywania i prognozy maja 50% szans więc tutaj nie ma co zbytnio myśleć. Co do analizy wykresu:
[Obrazek: mmn7jNI.png]
Godzinówka wygląda dosyć ciekawie, spadek zaczął się od 21 lipca, z poziomów 1,3530 poleciał na 1.3430 w ciągu tygodnia to bardzo duży spadek, od 22 do 24 była stabilizacja, lekkie odbicie i znow glebszy spadek, potem byla chwila odbicia i dalej mocny spadek, teraz jest stabilizacja, wszelkie analizy powiedzialyby ze teraz bedzie kolejna fala spadkow i wlasnie dlatego ja w to nie wierze, gielda nie jest w ten sposob przewidywalna.
[Obrazek: vdxMmJf.png]
Tygodniówka już jest znacznie ciekawsza, tutaj bardziej prawdopodobny jest wzrost, obecne poziomy to poziomy z pazdziernika/listopada zeszłego roku według analiz jest dalszy spadek z powodu nieprzebicia poziomu 1.40, lecz to moze byc proba przekroczenia poziomu 1.34(na spadek) co na moje oko sie nie udalo mimo ogromnej siły dolara w zeszłym tygodniu, jesli na najblizszym posiedzeniu fomc nie podejma zadnych dzialan to dolar nie dostanie dodatkowej mocy, teraz dolar ma moc ponieważ jest konflikt, jednak to nie bedzie mialo wplywu na dlugo jesli dalej sie nie rozwinie.
Na moje oko sierpień będzie raczej niekorzystny dla dolara względem euro.


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 29-07-2014 07:02

Źródło: http://pl.investing.com/analysis/eur-usd---spadek-zosta%C5%82-wype%C5%82niony-22159

"Początek nowego tygodnia przynosi próbę niewielkiego odreagowania na wykresie eurodolara. Jednak o bodźce ze strony kalendarza makro będzie dzisiaj ciężko (jedyne emocje może wzbudzić indeks PMI dla usług w USA).
Jeśli chodzi o wydarzenia i dane makro, rozpoczynający się tydzień (poza dniem dzisiejszym) zapowiada się bardzo interesująco. Już jutro poznamy szereg istotnych danych z Japonii (stopa bezrobocia, sprzedaż detaliczna) oraz USA (indeks cen nieruchomości, indeks zaufania konsumentów Conference Board). Przypominam, że w tym tygodniu odbędzie się posiedzenie Rezerwy Federalnej, a w piątek – 1. sierpnia – poznamy najnowszy raport z amerykańskiego rynku pracy.
[Obrazek: pic39c25049c960a12af6734cfddbce62c6.png]
Ostatnie godziny na rynku najpopularniejszej pary walutowej upływają pod znakiem rachitycznego odbicia. Moim zdaniem sekwencja spadkowa zainicjowana 10 lipca została wypełniona. Rynek na danych krótkoterminowych pozostaje wyprzedany, a to z kolei sugeruje możliwość uaktywnienia się strony popytowej w najbliższych godzinach. Docelowe zasięgi dla wzrostowej korekty rozciągają się pomiędzy 1,3508-1,3562 (a ich geneza została przedstawiona na wykresie powyżej).
Przypominam, że kurs analizowanej pary znajduje się w połowie drogi od momentu wybicia z kilkutygodniowego trendu bocznego (w połowie bieżącego miesiąca) do wsparć usytuowanych w rejonie 1,33, a zatem na minimach z listopada poprzedniego roku. Na obecnym etapie wspomniana bariera stanowi docelowy poziom dla strony podażowej."



Hmm czyżby Kiljan miał rację?? Wink
Oby! Lol



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 29-07-2014 10:02

Prognoza dla edka u mnie nadal taka sama jednak jen się zmienia, wczoraj były słabe dane z japonii a to może oznaczać, że spadek UJ będzie odroczony minimum do jutra. Jednak jen od kilku dni jest kompletnie nie ruchawy(euro z reszta tez) więc coś sporego niedługo powinno jednak się wydarzyć, obecnie odradzam wchodznie w jena.


RE: Od "zera" do miliardera? - Mauorycy - 29-07-2014 10:32

Z takim ROI powinieneś myśleć nad otworzeniem HYIP-a jakiegoś Big Grin