Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmień myślenie i wzbogać się! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zmień myślenie i wzbogać się! (/Temat-Zmien-myslenie-i-wzbogac-sie-96870)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zmień myślenie i wzbogać się! - fato - 14-09-2014 23:05

(12-09-2014 12:11)Fineks napisał(a):  
Cześć! Dzisiaj wpis dedykuję znanemu wam zapewne filmowi "Wilk z Wall Street". Wiem, że trochę późno na dyskusję o filmach, jednak jego osoba wciąż jest inspiracją dla wielu na forach biznesowych. Postanowiłem dokładniej go przeanalizować i dodać parę słów od siebie, odpowiadając jednocześnie na pytanie zawarte w tytule wpisu Smile

Pozdrawiam, życze miłej lektury i gorąco zachęcam do komentowania wpisów na blogu! Smile

UWAGA!

Jak wcześniej wspominałem, chciałem utworzyć forum do strony. Chcę zebrać osoby, które chcą się uniezależnić finansowo Smile Nie będzie to kopia zarabiam.com ale bardziej forum nastawione na zakładanie firm, inwestowanie online i dyskusja na tematy wszelakie ze świata finansów Tongue Nie chcę tego robić za wcześnie, a i nie chcę aby forum świeciło pustkami.

Pytanie do was: czy będzie ktos chętny do pomocy? Chodzi mi jedynie o rozruszanie forum, udzielanie się, pisanie i odpowiadanie, oraz jeśli to nie za wiele- zapraszanie użytkowników.

Chcę zebrać społeczność osób, które kolokwialnie i brzydką mówiąc "pieprzą" pracę na etacie i zamierzają zarabiać same na siebie. Nie chcę zdradzać nazw działów, bo wszystko sobie zaplanowałem- nie będzie jednak działów poświęconych zarobkowi PPA Tongue

Fajnie się składa, ponieważ mam znajomego prawnika który chętnie się będzie wypowiadał i odpowie na pytania odnośnie zakładania firmy. Mam również kontakt z człowiekiem, który jest nie tylko bogaty ale również było w nim głośno 2 lata temu (przykra sprawa) a na pomorzu na potężną firmę. Miałem też przyjemność rozmawiać z jednym z najbogatszych 20 osób w Polsce- jeśli tylko strona się rozwinie, na pewno zamieszczę wywiad! Smile

Chcę jednak wiedzieć czy chcecie Tongue Bardzo mi zależy na tym, bo chcę sie otaczać takimi ludźmi. Nie chodzi o mentorowanie, bo może mam dużo pieniędzy, ale nie jestem jeszcze tak bogaty jak bym chciał. Chcę aby wszyscy ludzie mogli wymieniać się poglądami oraz zawierać nowe znajomości. Z kim się zadajesz, takim się stajesz- zadawaj się z podobnymi sobie ludźmi Big Grin

Pewnie że chce jak się uczyć to od najlepszych.

ps z czego dokładnie pochodzą Twoje zarobki nie liczac pracy na etacie?


RE: Zmień myślenie i wzbogać się! - Fineks - 15-09-2014 09:28

Zarabiam głównie na handlu, potem idą za tym strony internetowe. Pisanie tekstów jest jedną z form dodatkowych bo pieniążków nigdy za wiele Smile Niedługo dojdą opcje binarne oraz giełda forex (mam nadzieję). Moje przychody miesięczne wahają się od 3 do 8 tysięcy (nie licząc pensji etatowej 2300 zł)


RE: Zmień myślenie i wzbogać się! - MaLiN - 15-09-2014 13:02

I to jest najlepsze, bo pomimo już takich sporych zarobków, nadal chce się zwiększać swój portfel Cool


RE: Zmień myślenie i wzbogać się! - fato - 15-09-2014 13:27

najlepsza jest dywersyfikacja zarobków z roźnych źródeł... nie ma co osiadać na laurach Smile


RE: Zmień myślenie i wzbogać się! - Fineks - 16-09-2014 13:07

Czy trzymanie pieniędzy na lokacie się opłaca?


Króciutki wpis bo i pisać nie ma co na ten temat- warto jednak się nad tym zastanowić. Lokaty bankowe są nieodłączną częścią portfela niektórych przedsiębiorców. We wpisie zawarłem również tabelkę aktualną na wrzesień 2014 z ofertami poszczególnych banków- najkorzystniejsze obecnie lokaty na rynku. Bez linków referencyjnych i innych marketingowych zagrywek. Zapraszam serdecznie do komentowania!

Kolejny wpis będzie super- przynajmniej wg mnie Big Grin Poruszę temat zarabiania na stronie- podam ciekawe pomysły oraz sposoby monetyzacji strony.


RE: Zmień myślenie i wzbogać się! - fato - 16-09-2014 20:01

czekam na kolejny wpis Wink


RE: Zmień myślenie i wzbogać się! - xardas1020 - 19-09-2014 09:40

coraz bogatszy o wpisy i wiedzę Twój blog
przesz do przodu jak burza i może uda się w ten sposób zmotywować pewnych ludzi do działania i pracy bo bez pracy nie ma kołaczy


RE: Zmień myślenie i wzbogać się! - MaLiN - 19-09-2014 14:19

Fineks ma głowę do prowadzenia takich blogów i jednocześnie motywowania innych Wink


RE: Zmień myślenie i wzbogać się! - Corleone - 20-09-2014 18:05

added to bookmarks Smile


RE: Zmień myślenie i wzbogać się! - Fineks - 21-09-2014 14:09

Biznes w sieci- zarabianie na www

Witajcie! Wpis miałem opublikować znacznie wcześniej, jednak zajęło mi to więcej czasu niż sądziłem. Chciałem wyczerpać temat całkowicie i dać z siebie jak najwięcej. Ostrzegam, że czeka was długa lektura Smile

Chciałem aby wpis był inspiracją dla chętnych na założenie własnej strony, jednak znajdziecie tutaj również informacje na temat tego jak zarabiać. Wchodząc na każdą stronę od razu zastanawiam się jaki przynosi dochód właścicielowi i myslę że teraz też zaczniecie o tym myśleć Smile

Pozdrawiam gorąco i jak zwykle zachęcam do komentowania!