Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) (/Temat-Rozdzielenie-ruchu-z-hitleap-na-kilka-stron-PTP-i-nie-tylko-96126)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - mysc - 20-08-2014 13:57

U mnie również działa jak należy ;]


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - soszka2000 - 20-08-2014 14:05

A u mnie nie działa Sad Jakiś problem


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - ManXer - 20-08-2014 18:05

(20-08-2014 13:13)djMruczekk napisał(a):  Ten sam problem nie mogę się zalogować mimo poprawnych danych a admin nie odpisuje Smile

Miałem ten sam problem, bardzo szybko odpisali ale poszło do spamu - zobacz, czy też Ci się to gdzieś nie ukryło.
U mnie coś hitleap zawodzi, przez noc nic nie wpadło ani na massuc ani na drlikes :/ Wypłacam póki co 2,6 euro potem wrzucę dowód płatności.


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - Juhas - 20-08-2014 18:39

Mysc na sejfiku nie musisz mieć 20% klików aby ci zaliczało 20% jest potrzebne do wymiany na kase Idea


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - MindRoller - 20-08-2014 18:44

O co chodzi w tej grze w bąble czy jakoś tak? Big Grin Wpłacasz kwote i po pewnym czasie dostajesz 20% więcej?


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - mysc - 20-08-2014 18:49

(20-08-2014 18:39)Juhas napisał(a):  Mysc na sejfiku nie musisz mieć 20% klików aby ci zaliczało 20% jest potrzebne do wymiany na kase Idea

A takie buty. No sprawdziłem tego sejfika i mam 3 kredytki...
Może zbyt dużo tego wszystkiego naładowałem, a HL ustawiłem tylko na 10s ?Tongue


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - DzejkobPL - 20-08-2014 18:51

Wie ktoś może, jak odpalić Hitleap na serwerze VPS linux? Smile

Próbowałem przez Wine, ale nie chce ruszyć.


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - Yell - 20-08-2014 19:55

Napisałem do Massuc, że wyświetla się informacja z błędnym logowaniem, odpisali - podali nowe hasło (wiadomość była w spamie), teraz jest wszystko okej.

A wracając do tych bąbelków, jest jakieś ryzyko utraty zainwestowanej kasy? Jak bąbelek pęknie, czy jak?


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - sony25 - 20-08-2014 20:17

(20-08-2014 18:44)MindRoller napisał(a):  O co chodzi w tej grze w bąble czy jakoś tak? Big Grin Wpłacasz kwote i po pewnym czasie dostajesz 20% więcej?

Jest to lokata. Każda osoba dokłada bańkę. Minimum 0,01 za to dostaniemy 0,012 Max 0,05 --> 0,06 zwrotu. Ilość baniek jest nieogranczona, Osoba dokładająca bańkę niszczy bańkę użytkownika, który jest na samej górze listy i on dostaje swoje pieniądze. Jeżeli nikt w ciągu 48h nie doda pieniędzy bańka sama pęka. Zainwestowałem 1,8€ a zarobiłem 2,16€


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - mysc - 20-08-2014 20:29

Minęły prawie 24h odkąd odpaliłem hitleapa, wymieniałem nawet linki na stronce na świeże oraz na bieżąco aktywowałem drlike. Moje zarobki to 0,35 euro. Fajnie, że są pasywne, ale to są jakieś śmieszne grosze - i więcej się pewnie płaci za prąd niż się na tym zarabia. Tak więc odpuszczam sobie ;]