Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe konta bankowe = $$ zarobek! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Darmowe konta bankowe = $$ zarobek! (/Temat-Darmowe-konta-bankowe-zarobek-93369)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Darmowe konta bankowe = $$ zarobek! - Lion94 - 18-06-2015 22:40

Przypominam że trwa też jeszcze do 19.07.2015r konkurs z lokatą HAPPY (II edycja)-szczegóły pw.

[Obrazek: idea_bank_konkurs2_zarejestrowani_1432097644.jpg]

Odnośnie Lendona, już go nie ma w ofercie- system Partnerski go wyrzucił jeżeli będzie zaświadczenie jakieś to go wrzucę.

Wszystkie następujace wypłaty będą realizowane 5 lipca Smile


RE: Darmowe konta bankowe = $$ zarobek! - Lion94 - 22-06-2015 14:01

Informacje odnośnie brakujących raportów - dlaczego niektóre konta nie zostały wynagrodzone:

[Obrazek: screenshot_254.png]

Nowy Konkurs T-Mobile trwa od 22.06.2015 do 16.08.2015:

[Obrazek: konkurstmobilebankier.png]

Więcej info na tej stronie: http://www.systempartnerski.pl/konkurs_polecaj_i_wygrywaj_z_tmub.html

PS. A jeżeli chcesz dostawać INFO o konkursach w PDF to napisz mi na PW.


RE: Darmowe konta bankowe = $$ zarobek! - Kaspirek - 05-07-2015 10:37

Nie ma darmowych kont bankowych . bedziesz mieć kartę to min za kartę . ja założył em 6 około kont a za 2 dostalem . dawalem skany kart i pisma z banków których się zapisalem lionowi. . po pół roku napisał do mnie jakie konta zrobiłem jeszcze za ktore nie dostalem prowizji ale wali mnie już to i tak jestem straty . credit agrikole niby darmowe miało być . dostalem biling minus 80zl. Aby zamknąć konto trzeba iść do banku . łatwo założyć trudniej zrezygnować . promocja getin online przez 3msc 50zl dostajesz a teraz zabierają mi dyche . napisałem rrklamacje do nich za co . warunki że musi być min 1500wplaty i obrót karta 300zl . odpisalam że co miesiąc tak robie i narazie brak ODP. Aby zamknąć konto trzeba 2lata z nimi być bo inaczej musisz oddawać kase promocji Wink.

Wysłane z mojego Orange Gova przy użyciu Tapatalka


RE: Darmowe konta bankowe = $$ zarobek! - Lion94 - 06-07-2015 15:04

@Kaspirek: Nie podesłałeś nrków wniosków oraz kiedy zrobiłeś konta podeśli na gadu lub na PW to sprawdzę bo skąd mam pamiętać wszystkie wnioski i wszystkie konta?
Gadu-Gadu jest tylko komunikatorem i używam go do biznesów, oraz prywatnych spraw- działam tam dobrowolnie.

Wkrótce uruchomię stronę z kontami bankowymi (opinie) oraz czy warto je uruchamiać dla was także będziecie mogli więcej poczytać i się dowiedzieć.

Odnośnie Credit Agricole od jakiegoś roku tam są problemy nawet, ja mam problem z dostawaniem raportu o założeniu konta i nawet było tak pamiętam że nie dostałem statusu zaakceptowanego za ten bank.

Dlatego podaj najlepiej nr wniosku lub datę,godzine kiedy zakładałeś konkretne konto a sprawdzimy i mam nadzieję że sprawa się wyjaśni, w razie czego będę składał reklamację jeszcze raz i mam nadzieje że dojdziemy do porozumienia Smile

@topic: wszystkie dokumenty dotyczące ub. miesięcznych wypłat zostały już wysłane do biura - w ciągu 7-14 dni powinny trafić do biura Smile
wypłaty w ciągu 10-14 dni.


RE: Darmowe konta bankowe = $$ zarobek! - Ben_94 - 06-07-2015 17:07

Napisałem na gg Smile


RE: Darmowe konta bankowe = $$ zarobek! - Lion94 - 07-07-2015 03:11

@Ben_94 Wkrótce otrzymasz informację o kontach bankowych - jeżeli napisałeś Smile

Promocja w mbanku przy koncie eKonto mobilne - wystarczy założyć konto i zalogowac się z aplikacji mobilnej mBank!


RE: Darmowe konta bankowe = $$ zarobek! - Lion94 - 11-07-2015 10:33

Wszystkie wypłaty za poprzedni miesiąc zrealizowane, życzę wysokich zarobków! Smile

Informuję że od 1 sierpnia 2015r do 10 sierpnia 2015r nie ma nie przy supporcie na mailu, forum,gg.
Niedawno przywrócono wiadomości, więc od tamtego czasu nie mam nic nowego w skrzynce, jeżeli już coś to musisz od nowa zapytanie do mnie wysłać, kliknij w kopertę na moim profilu.
Będę starał się odpowiadać średnio w czasie 7 dni roboczych, o powód proszę pytać na PW.


RE: Darmowe konta bankowe = $$ zarobek! - Mafesto - 15-08-2015 10:10

Nie polecam aktualnie żadnych interesów z tym panem. Co prawda maksymalny termin rozliczenia jeszcze nie minął lecz 0 kontaktu, mimo, że dzisiaj był na forum. Wakacje wakacjami, lecz to już trochę przegięcie.


RE: Darmowe konta bankowe = $$ zarobek! - Lion94 - 26-08-2015 11:50

@Mafesto:
Wypłaty są realizowane we wrześniu - jak dojdą dokumenty do firmy Bankier.PL przepraszam za problemy techniczne...


@Topic:
Nowe informacje wrześniowe - zaktualizowane na pierwszej stronie tematu: http://zarabiam.com/showthread.php?tid=93369


RE: Darmowe konta bankowe = $$ zarobek! - Lion94 - 27-09-2015 17:04

Pracę nad stroną trwają, więcej informacji już można zobaczyć na fanpage'u:
https://www.facebook.com/PromoBankowePL-1708982852667751/

oraz zachęcam do zapisywania się do Newslettera na http://promobankowe.pl

stawka za millenium bank uległa zmianie - za rozliczenie daję 84 zł

Strona będzie już niebawem gotowa... musicie zaczekać aż wszystko dopieszczę do końca Smile