Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby (/Temat-NIEAKTUALNY-Dziennik-pracy-PPA-Suby-86344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Dziennik pracy PPA by ErgePL - casualsprojects - 26-03-2014 23:15

Linki z adf.ly zmniejszają bardzo konwersję, więcej by ci wpadło normalnie, a na tych linkach g.wno co zarobisz Smile
Powodzenia w realizowaniu kolejnych celów! Smile


RE: Dziennik pracy PPA by ErgePL - ErgePL - 26-03-2014 23:18

Jutro po szkole podmienię wszystkie linki na normalne. Tongue


RE: Dziennik pracy PPA by ErgePL - ErgePL - 27-03-2014 09:24

Dobra, wstałem wcześniej i już podmienione, może coś wpadnie...facepalm


RE: Dziennik pracy PPA by ErgePL - ErgePL - 29-03-2014 00:14

DZIEŃ 31-32
Co udało mi się zarobić?
0.48$ (Nosz kur... polska nisza pobrana z Belgi! Angry) + 0.51$ z poleconego = 0,99$ [PPA]
Inne:
Nic nie robiłem bo mam serdecznie dość hacków itd.!
Marcowy cel:
64.37$ / 50$ 2
Jutro, a raczej dziś zrobię z 2-3 posty i MAM NADZIEJĘ, ŻE COŚ WPADNIE!!! Angry
AdF.ly nie ma nic do rzeczy, nisze mi się wypaliły i tyle, a cudem techniki i nowością one nie są. Tongue
Jakoś też przez AdF.ly normalnie wpadało do czasu... no właśnie dlatego czekam na kase z ac i biorę fast payout bo nie chce mi się czekać, aż łaskawie przez miesiąc mi wypłacą kase! beka
A mój patent który zrobię z nowym serwisem nigdy nie był robiony... No było raz takie coś lecz jakoś ucichło to, więc wykorzystam tego Pana co wymyślił to i zarobię na nim kokosy! (Wielkości truskawek, rzecz jasna... beka)
Dobra, co ja tu się rozpisuje i tak tego nikt nie czyta. Xpokerface
Jak ktoś jest ciekawy, to tak się prezentują moje statystyki z astrocash.org Smile
Today's Earnings: $0.78
Yesterday's Earnings: $0.21
Month's Earnings: $64.37
Total Earnings: $116.30

Taki bidok i już mentoruje!
dandanielo - gdzieś tu ma swój dziennik, w większości ja mu pomogłem i sam się zwrócił o pomoc i koszmarnego bloga zamieniliśmy w przyjaznego i wiarygodnego bloga! Big Grin
Dobra, na obecną chwilę to tyle i wątpię, że dziś uzupełnię dziennik. Tak jestem leniem. Tongue


RE: Dziennik pracy PPA by ErgePL - vankosiara - 29-03-2014 12:45

Taki bidok a mentoruje!~

No popacz a mnie się nie chcę Lol


RE: Dziennik pracy PPA by ErgePL - rasiak221 - 29-03-2014 14:18

nie ma co się poddawaćWink wpadnij do mnie popatrzeć Wink


RE: Dziennik pracy PPA by ErgePL - ErgePL - 29-03-2014 23:14

222HuhHuhHuh
DZIEŃ 33
Co udało mi się dziś zarobić?
2.43$ + 0.15$ z poleconego = 2.58$ [PPA]
Inne:
Zaraz zrobie posta na blogu.
Marcowy cel:
66.95$ / 50$ 2
Jestem cholernie wkur... bo mi świnka morska zdycha, nic nie je, nic nie pije, gryźć nie może i w poniedziałek jadę do weta ją uśpić, o ile nie zdechnie do pon. Heart Sad
Właściwie to muszę jeszcze na miesiąc kupić spambota za 6 zł bo jednak tym spambotem coś zarabiam. Big Grin
Została mi dycha na pp, bo sobie wczoraj... Dzisiaj zamówiłem fajny rekwizyt do "magii".
Tak, moim zainteresowaniem jest iluzja i interesuję się tym od wakacji Wink



Coś takiego... Rolleyes W sumie to znam sekret, ale zawsze na street magic można się wybrać, a rekwizyt banalny więc nawet instrukcja nie będzie mi potrzebna. Tongue
Czy waszym zdaniem warto odjąć 5% z prawie 67$ by zarobić (mam nadzieję) więcej i szybciej? Bo jak wiadomo, jak szybko dostane kasę, to szybko zrobię stronę, a jak zrobię szybko stronę to szybko dostanę kase... Szybko! Lol
I muszę szybko dostać haj$y bo mi się liquid w fajce kończy bo bardzo szybko schodzi, jak się sztuczki robi non stop. Rolleyes impreza

Dobra, do jutra! Mam nadzieję...


RE: Dziennik pracy PPA by ErgePL - casualsprojects - 29-03-2014 23:58

podrzuciłbyś jakieś poradniki o tej iluzji na pw? Big Grin
na początek mogą być z kartami Big Grin


RE: Dziennik pracy PPA by ErgePL - ErgePL - 30-03-2014 00:00

Hehe, dupy chcesz powyrywać? Big Grin
Zaraz podeśle Ci na pewu link do kanału gdzie jest dużo wyjaśnień, ale nie spodziewaj się cudów. Wink


RE: Dziennik magika w PPA :) - ErgePL - 30-03-2014 20:53

DZIEŃ 34
Co udało mi się dziś zarobić?
0$ + 0.29$ z poleconego = 0.28$ [PPA]
Inne:
Nic, no co jest!
Marcowy cel:
67.23$ / 50$ 2
Nawet tego posta nie dodałem co miałem dodać, strasznym leniem jestem, a pisanie, że jutro biorę się do roboty, gunwo daje! Angry
Nie wiem, napiszę to jeszcze raz, może ZROBIE TEGO POSTA!
Może...