Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk (/Temat-Poradnik-facebook-pasja-fani-zysk-81682)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - Qulob - 15-09-2014 06:26

Również podpinam się pod prośbami innych użytkowników.


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - sawincjusz - 15-09-2014 22:45

Cześć, moi drodzy zarabiacze Smile

Po pierwsze: chciałbym wyrazić sporą wdzięczność, bo od wrzucenia mojego poradnika do sieci, udało się Wam go ściągnąć ponad 2000 razy, co jest dla mnie naprawdę sporym sukcesem i miłym uczuciem, a za bardzo się z nim nie reklamowałem Smile

Po drugie: reupload, teraz jest tutaj - http://sendfile.pl/7644/Facebook_-_pasja,_fani,_zysk.pdf
i nie wiem, dlaczego sendfile zdjął mi ten plik, chociaż pobierania zdarzały się codziennie.

Po trzecie: świat poszedł do przodu i nie wiem, czy mój poradnik jest nadal taki aktualny, jak był wtedy gdy go stworzyłem. To tak tylko na zaś Smile

Po czwarte: bardzo dziękuję Wam za maile, w których wyrażacie swoje podziękowania za ten poradnik, bardzo mi miło i nawet to, że ktoś wcześniej podszywał się pode mnie i sprzedawał poradnik na konkurencyjnych forach nie odebrało mi satysfakcji z tego, że mogłem zrobić coś dla innych, a to już chyba znaczy dużo, prawda?

Dobra, dość słodzenia. Wracajcie do swoich ciemnych interesów, gorącego zysku i twardych zasad, niech moc zarabiania będzie z Wami Smile


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - rr1999 - 16-09-2014 15:08

Dziękuje pieknie za odnowienie Smile


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - Qulob - 16-09-2014 17:58

Świetny poradnik, po raz kolejny zmotywował mnie do działania. Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy dotyczących tego tematu choć jestem osobą, która jeżeli chce się czegoś dowiedzieć to szuka wszelkich informacji o danej treści. Oczywiście były tam również informacje, które mi osobiście się nie przydadzą, ale na pewno przydadzą się "świeżakom". Dzisiaj połączę moją wcześniej uzbieraną wiedzę z tą, którą zyskałem poprzez przeczytanie tego poradnika i zarobię w tym roku pierwszy milion!


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - BabciaSamoZlo - 16-09-2014 21:20

Bardzo motywujący poradnik.
Twój sposób myślenia jest bardzo dobry, dzięki temu niektórzy ludzie zamiast się załamać mogą zaczerpnąć twojego przykładu i z pewnością zmotywuje ich to do dalszej pracy.

Dzięki wielkie za udostępnienie tego [TUT'a] napewno się przyda, a tobie życzę jak najwięcej sukcesów Big Grin.


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - danielh - 18-09-2014 20:51

Ciekawy poradnik, przyjemnie się go czyta i myślę, że się przyda Smile


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - rc-shop - 23-09-2014 20:48

dzięki za reupload


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - Cuba - 06-06-2015 00:22

Również muszę podziękować za reupload i szansę bym mógł zapoznać się z tym poradnikiem. Przeczytam dziś do poduchy Wink


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - marex112 - 29-07-2015 01:15

Bardzo ciekawy poradnik, dzięki za reupload


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - 74raf - 29-07-2015 11:22

dz za ponowne udostępnienie,poleciał reput