Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VanKosiara - dziennik pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VanKosiara - dziennik pracy (/Temat-VanKosiara-dziennik-pracy-71145)



RE: VanKosiara - dziennik pracy - patryk0407 - 03-07-2013 22:40

pisze się Chopaki* Big Grin


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 03-07-2013 23:37

No przecież wiem Lol


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 04-07-2013 20:27

Rozdział 2
Dzień Czwarty:

PPA
■ Zdobywanie punktów na addmefast
■ 25backlinków (dziś i wczoraj) poprzez GSA
■ Zrobienie szablonu na generator/hack w VB*
■ Wyszukanie jednej niszy i zrobienie WŁASNEGO (wreszcie Jerk2) hacka/generatora*
■ Zrobienie po w/w niszę filmu, lecz nie wstawienie go na YouTube (mam jedno konto a na nim są już 2 filmy)*


* - Rzeczy nie wykonane jeszcze. Po napisaniu posta zaczynam je robić.

Kod:
Today's download earnings    $1.05
Kod:
Yesterday total earnings    $0.51
Kod:
Month's total earnings    $3.87


Miałem wstać o 10 i zacząć coś robić ale dowiedziałem się, że ma nie być prądu do godziny 17 (nie było do 18..) to poszedłem dalej w kimę i się obudziłem o 13. O 15 wyszedłem z domu i godzinę temu wróciłem więc dzisiaj stosunkowo mało zrobię.
Wpadły 3 leady. Jeden z Meksyku i dwa z Brazylii (cholera, lubią mnię Cool ). Konwersja 11.67%. Chciałbym taką mając jakieś 500 clików. Jerk
Ogółem zaczyna być dobrze. Codziennie wpadają leady. Już mogę wypłacić kasę bo mam 10.61$. Na wypłatę poczekam do końca lipca, nie ma sensu wypłacać tak małej kaski. Dobra inwestycja, cena domeny już się zwróciła. Teraz czysty zarobek. Huh


Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia mojego dziennika pracy.

EDIT z następnego dnia:
Wczoraj znalazłem tylko niszę.. Generator, film oraz post zrobię dzisiaj.


RE: VanKosiara - dziennik pracy - patryk0407 - 04-07-2013 20:32

I gitara! Big Grin
Lecim dalej po Miliuny Jerk


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 04-07-2013 20:34

Na początku tysiunce, potem miliuny Jerk2


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 05-07-2013 13:02

Mam problem w VB :c

W oknie dałem by całe miało czarny kolor. Jak kliknąłem F5 by sprawdzić czy wszystko działa okno było przeźroczyste. W takim razie zrobiłem w Paint cały czarny obraz i dałem go jako tło. Lecz nic to nie pomogło.. Wiecie co może być "sprawcą" ?


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vipper - 05-07-2013 14:46

w formie sprawdz co masz w parametrach jako transparency Smile


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 05-07-2013 14:54

Nie ma Transparency. Jest jedynie Transparency Key. Pobawiłem się tym, i dopiero jak dałem kolor DarkRed (czarny i inne jego odcienie nie działały) to jest jak powinno.

Dzięki, ziomuś. Cool


RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 05-07-2013 21:52

Rozdział 2
Dzień Piąty:

PPA
■ Zdobywanie punktów na addmefast
■ 24backlinki poprzez GSA
■ Zrobienie dwóch hacków w VB
■ Dodanie dwóch postów na blogu do w/w "hacków"



Kod:
Today's download earnings    $0.00
Kod:
Yesterday total earnings    $1.05
Kod:
Month's total earnings    $3.87


Ogarnąłem trochę VB i zrobiłem dwa "hacki". Filmów nie nagrałem bo miałem problemy z Camtasią. Dzisiaj miałem mało czasu bo robiłem 4-5h rzeczy na projekcie MMO.
btw. na MMO zmieniamy silnik z vBulletin na Invision Power Board i zaczynamy ręcznie pozycjonować (jak ja nie znoszę White Hat..).
Dzisiaj nic nie wpadło Sad Dobra passa codziennych lead'ów się skończyła.


Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia mojego dziennika pracy.



RE: VanKosiara - dziennik pracy - vankosiara - 06-07-2013 22:24

Rozdział 2
Dzień Szósty:

PPA
■ Zdobywanie punktów na addmefast (bardzo mało dzisiaj.. Firefox co chwile crashuje)
■ 16backlinów poprzez GSA (przez 2h.. Strasznie długo czekałem na verifed)



Kod:
Today's download earnings    $0.00
Kod:
Yesterday total earnings    $0.00
Kod:
Month's total earnings    $3.87


Dzisiaj nic mi nie szło.. Ogólnie cały dzień byłem zły, wstałem lewą nogą. Mało robiłem bo chciałem się odstresować wychodząc na dwór i trochę grając w GH3 i Neverwinter. Dzisiaj 33UU. "Rekord" Wink
Żaden lead nie wpadł. Jeden film był wysoko na YT, bo na 13 pozycji na pierwszej stronie ale dzisiaj spadł i jest na 14 stronie.. Wyświetlenia i łapki ciągle lecą a filmik spada w dół.
Co raz więcej rozmyślam o tym PPA, zaczynam tym psychicznie żyć. W łóżku zamiast zasypiać to myślę o jakiejś niszy, o czymś co może zwiększyć ruch na blogu. Wchodząc na kompa myślę tylko "kur*a, dziś muszę zrobić to i to.."
Chyba z tego zrezygnuje, bo zamiast przyjemnością jest to dla mnie rzeczą, która narzucam sobie, że muszę ją zrobić i nie daje korzyści. Jak wpadał mi ten nie cały dolar dziennie przez 2-3 dni to chciałem pracować.. Pozytywnie myślałem co tu ulepszyć co dodać.
Jest to dla mnie pewnego rodzaju utrapieniem i nie wiem czy chcę je kontynuować.. Wiem, że nie można się poddawać ale już któryś raz to piszę, że nie da się nie poddawać przy tak żenujących wynikach. Wiele osób siedzi w tym tyle samo co ja lub nawet trochę krócej i wpada im tam parę groszy. Ja przez 2,5 miesiąca zarobiłem jedynie nie całe dolarów. Może zdejmę tego simlocka za 40zł z telefonu i wezmę się za neobux'a albo będę się bawił w jakieś Kubigo itp.
Nie wiem jak to będzie. Muszę to przemyśleć wszystko.


Pff, niby to jest dziennik a użalam się jak bym pisał pamiętnik Wink