Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GSA - pozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: GSA - pozycjonowanie (/Temat-GSA-pozycjonowanie-70166)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: GSA - pozycjonowanie - xyourneyx - 16-07-2013 12:27

Jakich opcji warto używać w GSA?
Dotąd używałem tylko trackbacka i indexera. Teraz zaszalałem i włączyłem wszystko, w 3 minuty dodało się z 40 verifiedów Tongue


RE: GSA - pozycjonowanie - Masterjam - 17-07-2013 14:45

Ja podejrzewam że coś robię nie tak z GSA, odpalam go co 2-3 dni i wrzucam 3 posty i na każdym łapię po 20-25 verify. W piątek,sobotę i niedzielę co jakiś czas przy włączaniu przeglądarki wyskakuje strona że narzędzia google wychwytują nienaturalny ruch z mojego IP i proszą wpisanie kodu captcha w celu sprawdzenia czy nie jestem botem.
W niedzielę zakupiłem pakiet na fiverr ten z 15 backlinkami z PR9 i dziś mam info że zakończyli pracę.
Może zbieg okoliczności ale od poniedziałku mam ponad 100% więcej wejść unikalnych i codziennie o te kilkadziesiąt rośnie.
Na razie zapominam o GSA , ale jak pisałem może moja wina z konfiguracją Smile


GSA - pozycjonowanie - ciamciaj - 18-07-2013 09:36

A może wypowiedzi bez monitorowania pozycji są bezsensu? W ppa robicie tyle źródeł trafficu ze naprawdę wypowiedz czy gsa coś daje czy nie bez pozycji na dany kraj, danych z analitycs...jest bezsensu.


Wysłane z iPada za kasę z Astrocash Wink


RE: GSA - pozycjonowanie - makingmoney - 18-07-2013 09:49

...


RE: GSA - pozycjonowanie - Bandaid - 18-07-2013 10:07

@makingmoney z mojego doświadczenia wynika, że ten jak ty ująłeś syf wpada jedynie z indexerów. Spróbuj wyłączyć indeksery i wszystko powinno ci działać doskonale ( tak przynajmniej jest u mnie).


RE: GSA - pozycjonowanie - ciamciaj - 18-07-2013 10:23

(18-07-2013 09:49)makingmoney napisał(a):  @Ciamciaj, co z tym linkiem? Nie odpisałeś mi. Nie da się kupić, bo emaila nie akceptuje -,-
Napisz na PW, mam drugi już program z paypalem, lepszy Smile


RE: GSA - pozycjonowanie - Masterjam - 18-07-2013 10:35

(18-07-2013 09:36)ciamciaj napisał(a):  A może wypowiedzi bez monitorowania pozycji są bezsensu? W ppa robicie tyle źródeł trafficu ze naprawdę wypowiedz czy gsa coś daje czy nie bez pozycji na dany kraj, danych z analitycs...jest bezsensu.


Wysłane z iPada za kasę z Astrocash Wink
Być może Smile


RE: GSA - pozycjonowanie - Lusek - 18-07-2013 10:37

Ok a jak jest z indeksowaniem linków z gsa. indeksują się same czy trzeba to zrobić recznie? Zobaczyłem, że jak klikne ppm na link to mam opcje gsa indexer, ping urls. I nie wiem czy ich używać. Bo szczerze słabo mi się indeksują te linki Sad


RE: GSA - pozycjonowanie - makingmoney - 18-07-2013 10:44

...


RE: GSA - pozycjonowanie - Bandaid - 18-07-2013 11:36

@makingmoney jeszcze taka rada dla ciebie: Jest fajny sposób żeby ominąć tego triala. Wystarczy po prostu tworzyć nowe profile na Windowsie i tam odinstalowywać i instalować od nowa GSA. U mnie na wersji 5.80 działa to doskonale, w nowszych wersjach autorzy skapnęli się, że można tak robić i nie ma takiej możliwości. W każdym razie ja mam wersję 5.80 na kompie i już od dwóch miesięcy używam jej sobie za darmo Big Grin