Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! (/Temat-Turbopayplan-com-inwestycja-tylko-10-wyplaty-tylko-pomiedzy-uzytkownikami-69176)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - TwojPsycholog - 13-05-2013 13:54

pandorinium kiedy do mnie refy dotrzą ? Karaś już dostał a ja nadal zero


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Karas09 - 13-05-2013 13:54

(13-05-2013 10:22)malawazka napisał(a):  wystarczy odpowiednie zgłoszenie do Urzędu skarbowego i darowizn wam braknie jak wam dopierdutają karę za te darowizny, to jest ewidentne miejsce do prania brudnych pieniędzy w piramidzie

będę miał chwilę to zadzwonię do koleżanki, pokaże tematy i niech się za to wezmą bo nasz urząd skarbowy jak nie dostanie na tacy to sam nie znajdzie pieniędzy, a dziurę budżetową trzeba zatykać a za takie machlojki kary nie są niskie, także zbierajcie darowizny jak najwięcej by wam na pokrycie kar starczało

Jak już dzwonisz to możesz się spytać o takie rzeczy jak:
- co to jest piramida finansowa i czym się charakteryzuje
- co to jest pralnia brudnych pieniędzy i czym się charakteryzuje
- czy jest podatek od darowizn a jak tak to jaki
- czy dawanie darowizn jest nielegalne
- czy w tym programie pieniądze pochodzą z nielegalnych źródeł

Proszę o dodanie do jakich Art. w kodeksie się mieści ten program (działalność).

Na razie to tyle. Chętnie bym Ciebie spytał ale raczej wątpię żebyś taką wiedzę posiadała (jak chcesz to odpowiedz a co mi tamTongue). Pozdrawiam

Edit: Jeszcze jedno. Ze zdrowego punktu widzenia to trochę trudno nazwać okradaniem państwa skoro i tak te pieniądze zostaną wydane na jakieś dobra czy usługi dzięki czemu napędza się gospodarkę kraju ale to tak ode mnie Smile.


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - pandorinium - 13-05-2013 14:05

@TwojPsycholog Teraz juz do Ciebie beda szly, bo reszta ma caly poziom, ale nie wiem kiedy dokladnie, wszystko zalezy od naplywu nowych osob, ale nie martw. Nie stracisz. No, a jak chcesz szybko to zapros 1 osobe sam Smile


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - zila - 13-05-2013 16:10

Pod kim mogę się zarejestrować za darmo, dam 20$ gdy tylko będę mieć.


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - TwojPsycholog - 13-05-2013 16:42

Pod nikim , napewno się nikt nie zgodzi.


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - pandorinium - 13-05-2013 17:02

Zarejestrowac sie mozesz, ale masz 3 dni na wplate pieniedzy, bo nie sadze, zeby ktos za kogos wplacil Smile


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - zila - 13-05-2013 17:35

z tym, że ktoś kto założy za mnie te 10$ będzie na +, bo przeleję tej osobie 20$


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Karas09 - 13-05-2013 17:40

Tylko, że nie mamy co do tego pewności tym bardziej, że chcesz oddać więcej. Chociaż wiesz ja bym Cię i może przyjął ale mam zajęty cały poziom. Jak chcesz możesz poczekać bo jedna osoba jeszcze nie wpłaciła albo pogadam z jednym z moich refów i na niego się zapiszesz a ja mu wyśle kasę.


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - pandorinium - 13-05-2013 18:30

No ale jak masz 20$ do wejdz za swoje i jeszcze pomoz znajomemu Smile


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Karas09 - 13-05-2013 18:31

Właśnie tego nie rozumiem skoro ma te 20$ to czemu nie przeleje tych 10? Chyba, że jak zarobi te 20$ to da a teraz nie ma ani grosza.