Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zabek121 - 07-01-2014 16:50

Czyli podsumowując radzicie tak: odłożyć/zainwestować na konto premium - ono powinno się zwrócić nawet bez poleconych tak? Powiedzmy, że od razu bym wypożyczył tych 100 poleconych. Jakie by były mniej-więcej zarobki miesięczne? Czy wyjdę na tym na plusie? A, czy ktoś kto ma podobną sytuację do mojej przedstawionej wyżej mógłby pokazać screena z dziennymi zarobkami? Tzn. te wykresy Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 07-01-2014 17:27

mnie tez to ciekawi, teoretycznie kupuje PREMIUM na rok + wynajmuje 100 klikaczy, ile bym po miesiącu zgarnał?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 07-01-2014 17:45

@Hextor,
mając 100 DR oplaca sie juz konto premium+ (mniejwiecej z roznicy pomiedzy premium a premium+ wartosci klikow DR sie zwraca, wieksze bonusy za upgrade itp. to juz czysty zysk).
Ale przy 100 aktywnych DR mozesz liczyc obstawialbym na 100$ miesiecznie z ich klików na czysty na pewno. W praktyce - wiecej, bo czesc z nich moze kupic premium i premium+ i oprocz bonusow za ich zakup po prostu bedzie wiecej z ich klików. Z jednego refa, który ma premium+ mozesz conajmniej 2,5$ miesiecznie.

@zabek121,
tak, premium aktualnie po prostu sie oplaca. Wlasne kliki go zwracaja. Nikt Ci wyjscia na plus nie zagwarantuje, zawsze jest to loteria. Wink Przedewszystkim - codzienna aktywnosc, zeby nie tracic profitow. Wtedy na ~110% ROI miesiecznie na premium zwyklym mozesz liczyc. Ale do wynajmowania poleconych lepiej nadaje sie premium+, do wlasnych klików i posiadania DR - zwykle premium, przynajmniej na poczatku.

@Tigra98,
j/w.

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 07-01-2014 18:00

lubie takie konkretne odpowiedzi, moze niedlugo wykupie PREMIUM i zainwsetuje w 100 poleconych + moje kliki + bezposredni moze cos sie zarobi.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Hextor - 07-01-2014 18:21

(07-01-2014 17:45)Workis napisał(a):  @Hextor,
mając 100 DR oplaca sie juz konto premium+ (mniejwiecej z roznicy pomiedzy premium a premium+ wartosci klikow DR sie zwraca, wieksze bonusy za upgrade itp. to juz czysty zysk).
Ale przy 100 aktywnych DR mozesz liczyc obstawialbym na 100$ miesiecznie z ich klików na czysty na pewno. W praktyce - wiecej, bo czesc z nich moze kupic premium i premium+ i oprocz bonusow za ich zakup po prostu bedzie wiecej z ich klików. Z jednego refa, który ma premium+ mozesz conajmniej 2,5$ miesiecznie.

Ehh, teraz właśnie zobaczyłem, że się walnąlem w moim poście, bo chodziło mi o RR facepalm niemniej jednak powyższa odpowiedź też mi się przyda na przyszłość. :-)

Pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 07-01-2014 21:52

No powiem, ze jesli chodzi wlasnie o DR to jest to aktualnie wg mnie najlepszy program, zeby ich sciagac. Zaden bux nie daje takich profitow jak Ojooo za posiadanie bezposrednich poleconych. Do tego stopnia mnie to przekonalo, ze od 2 miesiecy 90% reklamy poswiecam Ojooo. Wink

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zabek121 - 07-01-2014 22:20

A bez DR da radę też jakoś ładnie wyciągnąć?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Hextor - 08-01-2014 00:20

Dobra, stało się! Kupiłem premium i 100 RR Big Grin Zobaczymy jak się to rozkręci a w międzyczasie postaram się o bezpośrednich poleconych.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 08-01-2014 10:37

Hextor, pisz jak ci idzie bo tez jestem ciekaw , powodzenia


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Hextor - 08-01-2014 12:16

Dzięki Tigra.

Mam jeszcze 2 pytania:

1. O której godzinie jest uaktualnienie klików poleconych? Myslałem że o 12, ale jak się zalogowałem o 12:07 to jeszcze nie było.

2. Czy mogę korzystać z mojego konta na kilku różnych komputerach?