Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? (/Temat-Dlaczego-WARTO-wybrac-przejsc-na-ShareBay-net-64444)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - daniel42na - 11-09-2013 17:03

Ojej.. "ból dupy" i te hasła z gimnazjum biorą góre nad poważną rozmową. Prosze tylko nie to.. :|
O bezużyteczności również była mowa i to nie tylko na forum.

Gosciu zajumał mi nawet nazwy zmiennych a Ty udajesz że nic się nie stało bo sam czerpiesz z tego korzyści.
Wspaniałe praktyki widzę macie, tak samo jak i Wasi mentorzy włamujący się na cudze blogi.
No ale wmawiaj sobie dalej że białe jest czarne i na odwrót Smile


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Karczu - 11-09-2013 17:08

Weź pod uwagę, że wstawiając plugin Pietrasa mogłem nawet nie wiedzieć, że niejaki Daniel, wielki i powszechnie znany programista z Microsoftu zrobił coś podobnego.

Weź też pod uwagę, że programy Pietrasa są także w FireShopie. FireCash też nagle taki zły? Sklep.Uploaduj.com udostępnił tylko miejsce do udostępnienia tego, tak jak FC. Z tym iż Sklep.Uploaduj.com nie jest powiązany ze ShareBay.

A że to była dokładna kopia czegoś innego - nie wiedziałem.


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - daniel42na - 11-09-2013 17:15

Ja pisze tutaj bo Sprzedaje się on w Twoim sklepie.
Pisałem wiadomosc ale nie poskutkowało więc wypowiadam się w tym temacie.
Firecash takze dostanie wiadomosc w sprawie plagiatu i postąpie zaleznie od reakcji.


Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - ciamciaj - 11-09-2013 17:17

Ale jak sie dowiedziałes to powinieneś usunąć. Czy już miało to miejsce? Smile tak działają sklepy jak maja trafny towar Smile


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Karczu - 11-09-2013 17:24

Czekam na odpowiedź Pietrasa w tej sprawie. Plugin póki co jest w sklepie, ale jego sprzedaż jest zablokowana. Będzie on albo usunięty ze Sklepu, albo przerobiony. Wcześniej też żadna kopia tego pluginu się nie sprzedała, przynajmniej u nas (nie wiem jak w FireShopie lub bezpośrednio u Pietrasa).

Temat uprzejmie proszę kontynuować w temacie Sklepu: http://www.zarabiam.com/Temat-Sklep-Uploaduj-com-Sklep-Kazdego-Uploadujacego-i-Pobierajacego-65921 jeśli jeszcze ktoś ma jakieś pytania. Ten temat dotyczy ShareBaya.


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - sheko12 - 12-09-2013 17:22

Nie wiem czemu ale wcześniej nie siedziałem na sharebay tylko ingerowałem w kwestie FC, mój błąd czy może brak czasu? jednak nic z tych rzeczy, podoba mi się ta firma i stawki, lepsza konwersja Wink super


RE: Dlaczego WARTO wybrać/przejść na ShareBay.net? - Karczu - 12-09-2013 18:18

Dziękujemy!

I tym samym osoby zarabiające na polskich niszach zapraszamy do testowania naszego nowego mirrora:

http://wgrajka.pl/122,testowa-nazwa-pliku.rar