Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - poczmail - 13-01-2013 08:58

ciekma: mój post też dotyczył timka...Wink


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 13-01-2013 09:17

kurde mogliście powiedzieć wcześniej to bym nie wymyślał takiego posta długiego ;p

a teraz do wszystkich, którym nie zostają naliczane punkty na surveymad za refów. Napisałem do supportu i oto jaka odpowiedź dostałem.

Hi,

Yes you will receive referral commisions on offers apart from CrowdFlower tasks

Czyli nie ma co liczyć na jakiekolwiek punkty za refów którzy wykonają którekolwiek zadanie z CrowdFlower :/


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - przemeklif - 13-01-2013 17:42

Sorry
Our quality control metrics indicate that you're not getting enough test questions correct to continue working on this job. Refreshing this page will show you recent test questions that have been marked as incorrect.

fajnie fajnie, ale nie zrobiłem błędu -,- ile ten szit będzie sie wyświetlał?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 13-01-2013 17:48

Przemo takie coś ma strasznie dużo ludzi :/ 24 h musisz czekać


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - przemeklif - 13-01-2013 18:02

No to zostaje czekać Undecided Dobrze ze na mad moge nabijać Cool


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - buch - 13-01-2013 18:13

dostal ktos moze wyplate od wage chociazby wczoraj? pierwsza byla blyskawiczna, a teraz czekam juz ponad 48h i caly czas cisza, podejrzewalbym ze to przez weekend jest zastoj tyle ze z mad kolejny raz wyplata doszla mi w ciagu kilkunastu godzin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - poczmail - 13-01-2013 18:19

Spokojnie, skoro minimum jest tak niskie mają sporo zleceń i to chwilowy, weekendowy zastój - nawet dziś trudniej łapać oferty.
Ale ogólnie wypłatę dostaniesz. Ja także czekam z obu serwisów. Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 13-01-2013 18:25

zlecone w tym samym czasie wczoraj z mad i wage z mad doszła z wage czekam Smile na pewno dojdzie jak mówicie może dużo roboty mają


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - przemeklif - 13-01-2013 18:25

Mi leci juz kilka $ drugi dzien Tongue Pierwsza wypłata leciała mi prawie 50h więc bez obaw.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 13-01-2013 18:27

No mam nadzieję że mimo trudnościach z dostępem tasków niekiedy daje rade i jesteście zadowoleni Smile