Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków (/Temat-UWAGA-Payza-zablokowal-wyplaty-do-polskich-bankow-61468)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - piotruss96 - 11-05-2013 10:10

mi zanim doszło na konto czekałem prawie miesiac...


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - jackthekiller - 24-05-2013 18:06

ale najważniejsze że doszło i ponownie wypłacają..

to dobra wiadomośćSmile


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Qwik - 24-05-2013 18:13

Mi po kilku dniach wysłali.


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Workis - 29-05-2013 16:57

Czyli rozumiem, ze wszystko wrocilo do normy i Payza wyplaca na polskie konta?
Jaki jest w ogole przelicznik dolary - zlotowki w Payzie przy wyplacie na konto? Bo ciezko mi to znalezc.

pozdrawiam


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Sp00n - 29-05-2013 17:43

Z boku jest, ale przecież możesz wypłacić na konto walutowe w dolcach, a później poczekać aż zdrożeje i sprzedać Smile