Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wealth4allteam-świetna forma zarobku (/Temat-Wealth4allteam-swietna-forma-zarobku-54111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - mucha0013 - 15-09-2012 10:24

A wie ktoś coś na temat tego projektu genesis???


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - player_sct - 15-09-2012 22:53

Na razie projekt owiany tajemnica Smile Pewnie dowiemy sie za jakiś czas co i jak


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - ComboThe - 07-10-2012 18:05

Widzę że temat co nieco zapomniany a chyba jest warty uwagi.

Od jutra powinny nam (a dokładniej tym którzy nie odzyskali wkładu, albo odzyskali za mało) pojawiać się odpowiednio dla każdego $$ na naszym koncie, które później możemy albo przeznaczyć na inwestycję w nowy program bądź wypłacić. Nowe W4a ma ruszyć 13 października, czyli w sobotę. Opłata jednorazowa dla uczestników dawnego w4a wynosi $1, a dla nowych $14.95 rocznie.

Jeśli program wystartuje i otrzymamy zwroty to będzie to mój serwis no.1 którego będę gorąco polecał każdemu.

Jeszcze kilka dni i od nowa ruszymy z zarabianiem Wink

Odnośnie Genesis, to będzie to całkiem odrębny projekt, charakteryzujący się w branży MLM, nie wiadomo nawet czy w niego będzie można coś zainwestować, czy po prostu będzie polegał na promowaniu ich produktów. To na razie tyle wiadomości Smile


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - player_sct - 09-10-2012 20:55

Combo watek zapomniany bo na razie program lezy - mysle ze jak ruszy to sie zrobi o nim glosno bo bedzie jedynym takm programem ktory oddal naleznosci ludziom - ja takze czekam na jego restart jako ze zainwestowalem tam kilkaset dolarow i nie wyciagnalem nic - jesli faktycznie oddadza mi caly moj wklad to od reki inwestuje wszystko w W4AT 2.0 i kto wie czy jeszcze nie doplace bo to bedzie najlepszy moment na start i zarobienie kroci


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - ComboThe - 14-10-2012 06:52

Dostałem zwrot 100% Smile

Kilka newsów:

- nie będzie już znanego W4AT
- wszyscy zobaczą w backoffice ile dostaniemy (w przyszłości) za aktywne jednostki AU, powinniśmy je zobaczyć w przeciągu godziny
- będziemy musieli podpisać zgodę na uczestnictwo w PMA (Prywatnym Stowarzyszeniu), koszt dla obecnych uczestników programu 1$
- będzie możliwość zakupu FoundersShares (jednostek/akcji firmy) dzięki którym będziemy zarabiać co miesiąc 10% i więcej z zysków firmy (w zależności od kondycji firmy), koszt to 25$ za sztukę
- odnośnie wypłaty środków, Ci którzy mają do wypłaty mniej niż 50$ mogą wypłacić wszystko, Ci którzy pomiędzy 50-200$, mogą wypłacić 20$, Ci którzy więcej 10%, być może będzie to więcej, ale będzie to zależne od tego co ludzie zrobią z tymi pieniędzmi, czy wypłacą, czy zakupią jednostki etc.

10% miesięcznie zysków firmy a nie swojego wkładu

Dodam że mamy również możliwość zmiany sponsora Smile


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - mucha0013 - 14-10-2012 07:50

U mnie też już jest zwrot gotówki. Opłaciłem tego 1$ i kupiłem FounderShares.

Ok będę dostawał 10% z ich zysków a co bede miał z tych np 4 FoundSheres które kupiłem?


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Wyporsky - 14-10-2012 10:35

Witajcie, czyli jak to się aktualnie przedstawia? Z chęcią bym wszedł w W4AT, ale jestem ciekaw co się zmieniło itd.
Byłoby dobrze gdyby znalazł się ktoś kto chciałby wziąć mnie pod swoje "skrzydła"... Big Grin
Pomóc obrać strategię, itd.


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Born2bebroke - 14-10-2012 15:47

Ja mam pytanie, zaglądam tutaj tylko co jakiś czas i dlatego nie jestem na bieżąco. Dostałem zwrot w wysokości 100% wpłaconej kasy na W4AT na moje konto na tej stronie. Co dalej powinienem zrobić jeżeli chcę nadal "współpracować" z tą firmą? Wypłacić pieniądze na ewallet czy po prostu zwyczajnie w ściecie wykupić ponownie maksymalną ilość tapów jaką dostane za te pieniądze?
Serdecznie dziękuje za odpowiedź Smile


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - mucha0013 - 14-10-2012 18:36

Oplacasz abonament w wysokosci 1$ a za reszte kupujesz FoundSheres i zarabiasz dalej.


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Born2bebroke - 17-10-2012 09:31

Pieniądze dalej będziemy dostawać co 10 dni tak jak wcześniej?