Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! (/Temat-Refback-Sniecha-v2-ZAPRASZAM-24770)



- makaj - 18-11-2008 10:25

Pewnie kiedyś weszłaś na stronę buxa z jego linku.


- Boro! - 18-11-2008 10:41

Sniechu napisał(a):W 2008bux zlecimy wypłatę za 2, 3 dni, bo jak będziemy w takim tępie zarabiać to możemy tam dojść do 7$ i wyciągnąć z bux'a więcej kasy a dwa dni nikogo nie zbawią :-)

Ja bym proponował od razu zlecić czas wypłaty to max 5 dni więc za ten czas może na drugą by się uzbierałoWink A tak to możemy tylko jedną dostać Big Grin


- unruhe7 - 18-11-2008 13:40

Zapisany RoudyCash,nick: kajt.


- doiy - 18-11-2008 13:56

Boro! napisał(a):
Sniechu napisał(a):W 2008bux zlecimy wypłatę za 2, 3 dni, bo jak będziemy w takim tępie zarabiać to możemy tam dojść do 7$ i wyciągnąć z bux'a więcej kasy a dwa dni nikogo nie zbawią :-)

Ja bym proponował od razu zlecić czas wypłaty to max 5 dni więc za ten czas może na drugą by się uzbierałoWink A tak to możemy tylko jedną dostać Big Grin

Zgadzam się z Boro!, lepszy wróbel w garści, niż 7$ w Scamie :-P
Lepiej wypłacić od razu i potem dalej klikać do następnej wypłaty :-)


- Boro! - 18-11-2008 14:48

Zapisany RoudyCash i BuxMega


- Sniechu - 18-11-2008 14:53

Boro! napisał(a):Ja bym proponował od razu zlecić czas wypłaty to max 5 dni więc za ten czas może na drugą by się uzbierałoWink A tak to możemy tylko jedną dostać Big Grin
doiy napisał(a):Zgadzam się z Boro!, lepszy wróbel w garści, niż 7$ w Scamie :-P
Lepiej wypłacić od razu i potem dalej klikać do następnej wypłaty :-)

Dobrze, jak chcecie. Pewnie macie rację. Obecnie mam na koncie 4.65$, więc trzeba jeszcze trochę doklikać

mala1969 spróbuj usunąć ciasteczka i wejść jeszcze raz z mojego reflinka.
Cytat:Zapisany RoudyCash i BuxMega
Potwierdzam obydwa.

unruhe7 napisał(a):Zapisany RoudyCash,nick: kajt.
Również potwierdzam.

Zapraszam następnych do rejestracji :-)


- mjs17 - 18-11-2008 14:55

j właśnie wy klikałem ale pewnie jutro dopiero wypłatę będziesz zlecał


- Sniechu - 18-11-2008 15:00

mjs17, tak myślę. Chociaż, żeby zdobyć 30 centów to musiałyby tylko trzy osoby doklikać. Jest jeszcze szansa. Jeśli chodzi o TuMoney to dodałem w pierwszym poście Wasze kliki, bo myślałem, że zlecę wypłatę, ale wypłaty jeszcze zablokowane, więc zaktualizuje te kliki jak będzie można zlecać wypłatę (w tej chwili mam już na koncie 2.11$).

[ Dodano: 2008-11-18, 15:07 ]
Najprawdopodobniej zlecę dzisiaj. Brakuje mi 26 centów a nie wszyscy jeszcze klikali. Jakby mi zabrakło to poproszę kogoś znajomego o doklikanie.


- doiy - 18-11-2008 15:13

Ja zaraz wyklikam 10 :-)

Zrobione. Wyklikałem 1$ ;-)


- Sniechu - 18-11-2008 15:36

doiy, 1$*75% :-) czyli 0.75$
Zaktualizowałem pierwszy post. Myślę, że teraz jest jakoś tak bardziej przejrzyście :-P
Teraz w 2008bux brakuje mi już tylko 16 centów. BuxInstant i 07bux już nie biorę pod uwagę w refbacku, ponieważ obydwie firmy okazały się SCAMAMI, chociaż jak chcecie to mogę dać jeszcze raz refback w 07bux to może znowu załapiemy się na pierwszą wypłatę :-P

[ Dodano: 2008-11-18, 15:43 ]
unruhe7, czyżbyś się zapisał w 2008bux??