Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik AdSense (/Temat-Dziennik-AdSense-159450)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik AdSense - Pawello6 - 21-12-2018 10:23

Uzywales może programu LongTail Pro do szukania nie konkurecyjnych fraz?


RE: Dziennik AdSense - Erdoi Money - 28-12-2018 19:28

@[kochamkesz] powiedz mi gdzie masz założony hosting i domenę ? i ile roczne utrzymanie ?


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 29-12-2018 16:57

Pawello6 niestety nie Wink

Erdoi Money hosting hekko ( kiedyś mintshost ) - płacę jakieś 70zł rocznie i póki co nie musze jeszcze zmieniać na większy. Korzystam również z darmowego blogspota. Domeny nazwa.pl, az.pl - póki co wydane 0zł


RE: Dziennik AdSense - pspsga - 29-12-2018 17:17

@[kochamkesz]

A jak zarobki? Z drugiej witryny już jakieś grosze wpadają? Smile


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 29-12-2018 19:15

@[pspsga] okres świąteczny i troszkę spadły ale powolutku wraca do normy. Podsumuje już w 2019r impreza Wiem, że będzie wzrost w porównaniu z listopadem rzędu ok 250%

Z projektu nr 2 póki co nic nie wpada bo chyba wyłapałem filtr algorytmiczny... Czasami pokaże się fraza na pozycji 90-120, a następnie znika. Troszkę zaszalałem chyba w pierwotnej wersji z keywordami w treści bo linkbuildingu jestem pewny. Ostatnio poprawiłem wszystkie posty, powiększyłem swoją wiedzę odnośnie SEO i wprowadziłem zmiany w budowie strony oraz ponownie zgłosiłem do indexera google. Teraz czekam, aż wszystkie linki zostaną zindeksowane i bacznie obserwuję pojawianie się serpów Xpokerface

W między czasie postawiłem projekt nr 3. Optymalizacja SEO oraz dwa posty 400-500 słów. Póki co zero linkowania.

To by było na tyle. Przez Święta raczej schudłem ( ektomorfik ), wolę nie wchodzić na wagę ani nie robić pomiarów ciała. Wszystko sprawdzę za tydzień bo od poniedziałku wraca 3800kcal i trening. Jestem takim niejadkiem, że jak nie muszę, albo wiem, że tak jak np. przez Święta nie utrzymam makro to wystarcza mi samo powietrze i nie czuję głodu Big Grin


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 01-01-2019 16:11

Wczoraj minął rok 2018. Pamiętam jak rok temu miałem pierwszą stronkę, którą udało mi się wypozycjonować do znośnych pozycji. Miałem to monetyzować poprzez OgAds jednak nisza nie wypaliła ( ciągle przesuwana data premiery oraz niezbyt duże zainteresowanie ) i porzuciłem ten projekt. 15 lutego postawiłem nową stronę pod Adsense. Na początku marca została pomyślnie zaakceptowana i zaczęły się wyświetlać reklamy. Bardzo ale to bardzo się cieszyłem gdy pierwszego miesiąca strona wygenerowała 2,46zł Pracowałem, dodawałem content, pozycjonowałem. Z każdym miesiącem wszystko powolutku rosło aż do momentu gdy w miesiącu grudzień udało mi się uzyskać :

[Obrazek: 1.jpg]

Średnia dniówka w miesiącu grudzień - 19,75zł

Jestem bardzo pod jarany tą metoda mimo iż nie są to kokosy ( póki co Smile ). Aktualnie pracuję przy kolejnym projektach. Posiadam 3 strony z czego jedna zarabia. Mam nadzieję, że uda mi się powiększyć ich ilość oraz przynajmniej potroić kwotę miesięczną z reklam do końca 2019r. Czy mi się uda - tak wierzę, że tak impreza Chyba, że dostanę bana na konto Xpokerface


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 06-01-2019 19:43

Długo nic nie pisałem bo w sumie niewiele się dzieje jeżeli chodzi o zarobki. Strona nr 1 zarabia, tak jak do tej pory czyli ok 20zł dziennie. Ponoć styczeń jest najsłabszym miesiącem - ja póki co nie odczułem jakiegoś pogorszenia. Miałem dokończyć na tej stronie pewną kategorię ( ok 20 postów ) ale sprawy rodzinne oraz problemy związane z nowymi stronami, o których napisze poniżej skutecznie wybiły mnie z rytmu pracy pokerface

Jeżeli chodzi o nowe projekty :

- Strona nr 2 została postawiona już jakiś czas temu, wykonane seo oraz początkowe linkowanie - efekt ? zero, kompletne zero w serpach facepalm Długo myślałem WTF ? Naprawdę przykładałem się do tej strony, straciłem bardzo dużo czasu, już myślałem, że wpadłem w sidła algorytmu aż dnia dzisiejszego zmieniłem motyw i dostosowałem całą stronę tak jak na poprzednim motywie ( SEO ). Efekt pojawił się przed chwilą :

[Obrazek: 2.png]

Zobaczymy co przyniosą kolejne dni.

- Strona nr 3, została postawiona i tylko dostosowana do wymogów SEO oraz zoptymalizowana szybkość działania 95/100 mobile | 100/100 desktop. Efekt :


[Obrazek: 1.png]

Mam nadzieję, że niedługo w końcu będę mógł wstawić reklamy na nowe strony i cisnąć dalej z zarobkami Huh


RE: Dziennik AdSense - VNMX. - 06-01-2019 21:13

Cytat: - Strona nr 2 została postawiona już jakiś czas temu, wykonane seo oraz początkowe linkowanie - efekt ? zero, kompletne zero w serpach facepalm Długo myślałem WTF ? Naprawdę przykładałem się do tej strony, straciłem bardzo dużo czasu, już myślałem, że wpadłem w sidła algorytmu aż dnia dzisiejszego zmieniłem motyw i dostosowałem całą stronę tak jak na poprzednim motywie ( SEO ). Efekt pojawił się przed chwilą :

Zerknij PW Big Grin Będę wdzięczny.


RE: Dziennik AdSense - adamcio99922 - 06-01-2019 22:43

Czy nie odnosisz wrażenia, że aktualnie wystarczy mieć dobrze zoptymalizowaną stronę, a sama się w serpach pojawia? W mniej obleganych niszach całkiem wysoko? Jerk2


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 07-01-2019 08:35

(06-01-2019 22:43)adamcio99922 napisał(a):  Czy nie odnosisz wrażenia, że aktualnie wystarczy mieć dobrze zoptymalizowaną stronę, a sama się w serpach pojawia? W mniej obleganych niszach całkiem wysoko? Jerk2

Dokładnie, przykładem jest moja strona nr 3 Tongue Zobaczymy co będzie się działo przez najbliższy tydzień.