Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) (/Temat-%CC%B61%CC%B67%CC%B6-%CC%B6l%CC%B6a%CC%B6t%CC%B6-22-lata-i-wielkie-marzenia-154130)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: ̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) - mklop111 - 24-03-2023 18:25

Dziękuję wszystkim za doping! Big Grin

(24-03-2023 13:53)Zasiu napisał(a):  Powodzenia! Co to znaczy niezłe kwoty na airdropach? Jest tego na tyle dużo?

Całkiem niezłe kwoty tzn. od kilku do kilkudziesięciu tysięcy.

(24-03-2023 13:54)mahuzz napisał(a):  Całkowicie przypadkiem tu wszedłem i zobaczyłem post ze zlotu Big Grin

Powodzonka, 3mam kciuki mocno!

Ooo witam zawodnika haha, prawie 2 lata od wtedy minęło

Dziękuję, nie ma opcji, że się nie uda!


RE: ̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) - Zasiu - 25-03-2023 10:00

Cytat:Całkiem niezłe kwoty tzn. od kilku do kilkudziesięciu tysięcy.
W takim razie bardzo fajnie, muszę zainteresować się tematem Smile


RE: ̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) - mklop111 - 25-03-2023 12:04

(25-03-2023 10:00)Zasiu napisał(a):  
Cytat:Całkiem niezłe kwoty tzn. od kilku do kilkudziesięciu tysięcy.
W takim razie bardzo fajnie, muszę zainteresować się tematem Smile

Polecam, halving niedługo, dużo mocnych projektów będzie startowalo z tokenem właśnie teraz lub w najbliższych miesiącach. Zapraszam w międzyczasie do zrobienia prostego zadania z Airdropu SpaceID Wink


RE: ̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) - mklop111 - 14-04-2023 17:17

Siemanko, mała aktualizacja do poprzednich postów. Z spamu naklikało się 500$ pasywnego dochodu. Nie wypłacam, czekam na większą kwotę i wrzucam wszystko w krypto.

Zacząłem działać pod kilka potencjalnie największych airdropów a mianowicie LayerZero, zkSync, Sui, Shardeum, StarkNet, ScrollZKP, ConsenSys, MetaMask i kilka innych mniejszych. Głównie przepalam fee, robię ruch na każdej sieci, mintuję NFT, robię zadania na portalach typu Crew3 itp.

Przeznaczyłem sobie na ten cel 5000 PLN, pieniądze te zostaną (w całości lub w części) przepalone na fee na wszystkich tych sieciach. Chcę żebyście wiedzieli jakiego typu kwoty ja przeznaczam na działania.

Nie zacząłem jeszcze konkretnych działań jeśli chodzi o afiliację, jednak przygotowuję sobie pewne środowisko, dzięki któremu mam nadzieję osiągnąć sukces w tej "branży".

Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie samych airdropów, bądź reszty działań - zapraszam Wink