Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do własnego biznesu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do własnego biznesu! (/Temat-Droga-do-wlasnego-biznesu-132173)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Droga do własnego biznesu! - AlucyBlue - 29-05-2016 20:41

Jeden z moich najchętniej obserwowanych dzienników, przejrzysty, estetyczny i ładnie prowadzony. Tak dalej ^^


RE: Droga do własnego biznesu! - olekn1 - 30-05-2016 21:46

Dzień 41.

41 dzień już za nami, strasznie szybko to zleciało, a główny cel stoi w miejscu Undecided Postanowiłem więc, że do 100 dnia prowadzenia dziennika postawię przynajmniej jeden faucet, choćbym nie wiem co miało się dziać Jerk2 Na razie zacząłem od rozpisania listy czynności, które muszę zrobić codziennie, a jeżeli ich nie zrobię, to w następnym dniu nie będę "używał" żadnych przyjemności tj. Grania w gry czy wydawania kasy na rzeczy niepotrzebne, zobaczymg co z tego wyjdzie Dodgy

Aktualne cele:
Stworzenie dwóch innowacyjnych faucetów
[Obrazek: progressf_saphseq.png]

Nauka pythona (na codecademy)
[Obrazek: progressp_saxewxe.png]


Co dzisiaj zrobiłem?
- Zrobiłem całe 2% pythona, nawet nie ma sensu aktualizować progressbaru
- Wygrałem półfinał konkursu, o którym wspominałem wcześniej w dzienniku, a w piątek jadę na finał Huh

Ukończone projekty/cele
+ osiągniecia




(29-05-2016 20:41)AlucyBlue napisał(a):  Jeden z moich najchętniej obserwowanych dzienników, przejrzysty, estetyczny i ładnie prowadzony. Tak dalej ^^

Dzięki za taką pozytywną opinię Wink


RE: Droga do własnego biznesu! - KiLo - 30-05-2016 22:18

Powodzenia! A co to za konkurs?


RE: Droga do własnego biznesu! - SPARTAN-117 - 30-05-2016 22:43

Szkoda czasu na pytonga, ty też widzisz figury na niebie? impreza jakby co pisz na pw.


RE: Droga do własnego biznesu! - Kasjer - 30-05-2016 23:56

Fajny dziennik - miło się czyta. Muszę "powiedzieć" że dostrzegam talent graficzny. Exclamation
Powodzenia w progresie z faucetami bo po 40 dniach tylko o 1% ruszył się pasek postępu Tongue


RE: Droga do własnego biznesu! - olekn1 - 31-05-2016 21:12

Dzień 42.

Ostatniona forum powstaje wiele ciekawych i zajebistych dzienników, te stare też się dobrze rozwijają, fajnie by było dołączyć do tego grona Lol więc nie ma co siedzieć, tylko zapi... ciężko pracować Big Grin

Aktualne cele:
Stworzenie dwóch innowacyjnych faucetów
[Obrazek: progressf_saphseq.png]

Nauka pythona (na codecademy)
[Obrazek: progressp_saxewxe.png]


Co dzisiaj zrobiłem?
- Kolejne 7% pythona zrobione, ale nie mam czasu na aktualizacje progressbaru (nie to, że mi się nie chce, ale teraz nie mam dostępu do komputera, tylko pisze z telefonu)

Ukończone projekty/cele
+ osiągniecia




(30-05-2016 22:18)KiLo napisał(a):  Powodzenia! A co to za konkurs?

Matematyczny, wrocławski Tongue

(30-05-2016 22:43)SPARTAN-117 napisał(a):  Szkoda czasu na pytonga, ty też widzisz figury na niebie? impreza jakby co pisz na pw.

Czemu szkoda? Zawsze warto coś tam umieć w jakimś języku, no i dla mnie nawet przyjemny ten python Wink Ale po nim wracam do strickte webowych języków, JS, jQuery, Ajax - tutaj będę celować.

Uważaj. Oni na nas patrzą impreza

(30-05-2016 23:56)Kasjer napisał(a):  Fajny dziennik - miło się czyta. Muszę "powiedzieć" że dostrzegam talent graficzny. Exclamation
Powodzenia w progresie z faucetami bo po 40 dniach tylko o 1% ruszył się pasek postępu Tongue

Czy ja wiem, czy to taki talent graficzny? Big Grin progress bary to typowe flatui z 2013 roku, wypadałoby, żebym w końcu zaczerpnął jakiejś świeżości


RE: Droga do własnego biznesu! - olekn1 - 01-06-2016 21:50

Dzień 43.

Aktualne cele:
Stworzenie dwóch innowacyjnych faucetów
[Obrazek: progressf_saphseq.png]

Nauka pythona (na codecademy)
[Obrazek: progressp_saxewxe.png]


Co dzisiaj zrobiłem?
- Kolejne 5% pythona zrobione, do środy chę go skończyć, więc muszę codziennie robić po 6.33%, więc chyba dam radę Wink
- Wpadły nowe pomysły na faucety

Ukończone projekty/cele
+ osiągniecia




RE: Droga do własnego biznesu! - olekn1 - 02-06-2016 20:33

Dzień 44.

Małe info - progressbary będę aktualizować raz w tygodniu, pewnie w sobotę Wink

Aktualne cele:
Stworzenie dwóch innowacyjnych faucetów
[Obrazek: progressf_saphseq.png]

Nauka pythona (na codecademy)
[Obrazek: progressp_saxewxe.png]


Co dzisiaj zrobiłem?
- W sumie to nic ważnego, przygotowywałem się tylko do jutrzejszego finału konkursu Wink
- Jeszcze nie wiem, czy zamieszczę to w tym dzienniku, ale wracam powoli do świata kryptowalut, dzisiaj zainwestowałem trochę w RISE, całe 0.017 BTC z groszami, które ktoś mi przesłał na portfel Lol nie wiem czy ktoś się pomylił czy nie, ale dostałem hajs za free, więc jak za darmo to mogę zaryzykować, a potencjalny zysk jest mega Big Grin

Ukończone projekty/cele
+ osiągniecia




RE: Droga do własnego biznesu! - olekn1 - 03-06-2016 23:56

Dzień 45.

Aktualne cele:
Stworzenie dwóch innowacyjnych faucetów
[Obrazek: progressf_saphseq.png]

Nauka pythona (na codecademy)
[Obrazek: progressp_saxewxe.png]


Co dzisiaj zrobiłem?
- Byłem dzisiaj na finale konkursu i go wygrałem Big Grin impreza no a tak poza tym, to nic dzisiaj nie robiłem :/

Ukończone projekty/cele
+ osiągniecia




RE: Droga do własnego biznesu! - olekn1 - 04-06-2016 23:16

Dzień 46.

Aktualne cele:
Stworzenie dwóch innowacyjnych faucetów
[Obrazek: progressf_saphseq.png]

Nauka pythona (na codecademy)
[Obrazek: progressp_saxewxe.png]


Co dzisiaj zrobiłem?
- Robiłem sygnaturkę na forum, jeszcze nie jest skończona
- Większość wolnego czasu przeznaczyłem na oglądanie filmów p. Jana Taratajcio, zaciekawiło mnie to trochę Tongue

Ukończone projekty/cele
+ osiągniecia