Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buxy Grubego - Dziennik. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Buxy Grubego - Dziennik. (/Temat-Buxy-Grubego-Dziennik-129156)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Buxy Grubego - Dziennik. - Grubykesz - 03-03-2016 19:58

Wypłata już na koncie. Wink

Użytkownik ClixSense wysłał Ci kwotę $16,15 USD


RE: Buxy Grubego - Dziennik. - Grubykesz - 04-03-2016 10:05

Zaliczona przed momentem ankieta na ClixSense za $0,40 z Cinta - trwała niecałe 5 minut! Smile


RE: Buxy Grubego - Dziennik. - Grubykesz - 04-03-2016 14:29

Wpadła kolejna ankieta na ClixSense, znowu z CINT, tym razem za $0,61 o stacjach paliw! Dwie ankiety już dzisiaj zaliczone, więc znowu będzie bonus! Smile


RE: Buxy Grubego - Dziennik. - mafiaziom - 04-03-2016 15:50

ehh czy moglbys mi pomoc ? mam problem w clixsense mialem dizsiaj 2 ankiety , klikam w pierwsza przenosi mnie na stronie i po chwili We're Sorry!
Unfortunately, there are no surveys available right now.
New surveys are added all the time, so please check back later.

Thank you for your participation!

a gdy kliknalem w 2 ankiete to normalnie ja wypelnialem i po kilku pytaniach okolo 7 nagle to samo We're Sorry!
Unfortunately, there are no surveys available right now.
New surveys are added all the time, so please check back later.

Thank you for your participation!



RE: Buxy Grubego - Dziennik. - Fox90 - 04-03-2016 16:56

Dla mnie na prawdę super ostatnie dni, przedwczoraj 3 ankiety, wczoraj 2 i zlecenie wypłaty, dzisiaj znowu 3 ankiety i 50 cenciaków w Clixgrid więc kolejne 3$ na koncie w jeden dzieńHuh


RE: Buxy Grubego - Dziennik. - Grubykesz - 04-03-2016 21:41

(04-03-2016 15:50)mafiaziom napisał(a):  ehh czy moglbys mi pomoc ? mam problem w clixsense mialem dizsiaj 2 ankiety , klikam w pierwsza przenosi mnie na stronie i po chwili We're Sorry!
Unfortunately, there are no surveys available right now.
New surveys are added all the time, so please check back later.

Thank you for your participation!

a gdy kliknalem w 2 ankiete to normalnie ja wypelnialem i po kilku pytaniach okolo 7 nagle to samo We're Sorry!
Unfortunately, there are no surveys available right now.
New surveys are added all the time, so please check back later.

Thank you for your participation!

Nie zaliczyłeś się do grupy odbiorców, podrzucę Ci jutro mały poradnik jak skutecznie wypełniać ankiety żeby je zaliczało. Wink

(04-03-2016 16:56)Fox90 napisał(a):  Dla mnie na prawdę super ostatnie dni, przedwczoraj 3 ankiety, wczoraj 2 i zlecenie wypłaty, dzisiaj znowu 3 ankiety i 50 cenciaków w Clixgrid więc kolejne 3$ na koncie w jeden dzieńHuh

Gratuluję! U mnie ostatnie dni też świetne, marzec zaczął się na prawdę dobrze! Smile


RE: Buxy Grubego - Dziennik. - mafiaziom - 04-03-2016 22:46

Dzięki ,będę czekał


RE: Buxy Grubego - Dziennik. - Grubykesz - 05-03-2016 09:01

(04-03-2016 22:46)mafiaziom napisał(a):  Dzięki ,będę czekał

Poszło na priv! Smile


RE: Buxy Grubego - Dziennik. - Grubykesz - 08-03-2016 09:14

Przez ostatnie dni nie klikałem w reklamy, a dzisiaj z rano wchodzę i od razu ankieta z OpinionWorld za $0,85! Była jeszcze z Samplico za 72 centy - o ile się nie mylę, ale odrzuciło mi ją. Wink


RE: Buxy Grubego - Dziennik. - Fox90 - 08-03-2016 09:34

Też mi się pojawiła z Samplico po czym wyskoczy.ł taki komunikat "You have already taken this survey. Please look for future opportunities". Jak ja już dawno nie miałem od nich ankiety Smile Coś nie mam szczęścia ostatnio do ankiet.