Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) (/Temat-Poradnik-Automat-od-5-do-XXX-zl-dziennie-126944)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - skiperrros - 15-01-2016 18:28

Co do imacros i lajkuj.pl.. Jest możliwość wykorzystania skryptu platformie Android?


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Oski001 - 15-01-2016 18:52

(15-01-2016 18:05)Xevis69521 napisał(a):  Jak na razie się nie zmienia, chyba że administrator zmieni budowę strony przez co będzie trzeba prawdopodobnie zmienić lekko skrypt. Nie korzystam od kilku dni więc Ci nie powiem, ale do tego czasu wystarczyło jedynie wprowadzić zmiany jakie opisałem 2 posty wyżej Wink

Ja najpierw sam się trudziłem aż wpadłem na te literki, a dopiero gdy działało przeczytałem twój post facepalm

I skoro facebook daje bany za 100 like w jeden dzień to nie można dodać:
Kod:
SET !LOOP -99
???

A potem najwyżej zmienić konto i dalej włączyć.


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Criss323 - 15-01-2016 19:57

(15-01-2016 18:52)Oski001 napisał(a):  
(15-01-2016 18:05)Xevis69521 napisał(a):  Jak na razie się nie zmienia, chyba że administrator zmieni budowę strony przez co będzie trzeba prawdopodobnie zmienić lekko skrypt. Nie korzystam od kilku dni więc Ci nie powiem, ale do tego czasu wystarczyło jedynie wprowadzić zmiany jakie opisałem 2 posty wyżej Wink

Ja najpierw sam się trudziłem aż wpadłem na te literki, a dopiero gdy działało przeczytałem twój post facepalm

I skoro facebook daje bany za 100 like w jeden dzień to nie można dodać:
Kod:
SET !LOOP -99
???

A potem najwyżej zmienić konto i dalej włączyć.

Wiesz co to nie jest dokońca tak, że jak klikniesz setnego lajka to ban. To jest przybliżona wartość, czasem możesz kliknąć kilka razy i ban a czasem kilkaset i nie ma nic. Podam ci swój przykład. Dla użytkownika bez premium jest limit 100 kliknięć dziennie. Wyklikałem dzisiaj skryptem dokładnie 100 jednym kontem i nic. Jakbym codziennie klikał tym samym kontem to dostawałbym bany częściej.


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Xevis69521 - 15-01-2016 20:12

Ja osobiście po ok. 100 polubieniach dostaję blokadę czasową na lajkowanie i tyle. Pewnie gdybym dostawał takową blokadę dłuższy czas poleciałby ban.

@skiperrros szukałem czegoś w stylu iMacros na androida i nic nie znalazłem, więc podpinam się do pytania. Wie ktoś coś? Wink


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - skocznowaty - 16-01-2016 09:10

+ na stronie nie zaliczało mi like więc dodałem 3 sekundy oczekiwania i teraz all śmiga Smile
Dla ciekawych
Cytat:VERSION BUILD=8961227 RECORDER=FX
TAB T=1
URL GOTO=http://lajkuj.pl/p.php?p=facebook
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXTBig Grinαj<SP>lαjkα
TAB T=2
WAIT SECONDS=2
TAG POS=1 TYPE=BUTTON ATTR=ID:u_*
WAIT SECONDS=3
TAB CLOSE
TAB T=1



RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - SKUFi - 16-01-2016 13:45

W wypłatach pisze ze mam podac adres do konta na FB... A jeśli korzystałem z kilku kont FB to co ?


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Xevis69521 - 16-01-2016 14:15

Ktoś w pierwszych postach napisał, że korzysta z kilku kont - podesłał linki, poinformował że korzysta z kilku i dostał wypłatę Wink


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - musiek01 - 18-01-2016 13:34

prędzej czy później i tak pobanują tych co nie przestrzegają regulaminu :/. Mi zbanowali wszystkie konta, więc metoda do kosza.


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - mateusz68 - 18-01-2016 16:22

(16-01-2016 13:45)SKUFi napisał(a):  W wypłatach pisze ze mam podac adres do konta na FB... A jeśli korzystałem z kilku kont FB to co ?
Odpowiedź admina lajkuj.pl o korzystaniu z wielu kont.
Cytat:Konta mają mieć zdjęcie profilowe oraz każde ma mieć minimum 20 znajomych.
Przy wypłacie będziemy weryfikować wszystkie polubienia

Ja osobiście korzystam z 5 kont fb i iMacros na VPS to mam z 4-5zł + zakup vipa.


RE: Poradnik + Automat! :) (od 5 do XXX zł dziennie) - Vasaki - 18-01-2016 16:56

Pozwoliłem sobie wykorzystać kilka waszych wypowiedzi i edytowałem główny wątek Smile