Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com (/Temat-Pipstycoon-Gra-przegladarkowa-tworcow-anno1777-i-goldentowns-pipstycoon-com-117266)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Tom44b - 12-08-2015 03:36

Teraz nad ranem znowu trzeba mieć 2+ energie do pracy. Przetestowałem energię bo mogłem zarobić koło 0,11$. U mnie działa tylko jedzenie, natomiast próby wynajęcia czegokolwiek powodują błąd osobne okno javascript/null.


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - modrzew91 - 12-08-2015 15:14

Miałem dokładnie ten sam problem z javascript/null i nie mogłem nic wypożyczyć, u mnie pomogła zmiana przeglądarki na chrome.


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - zeno13 - 13-08-2015 07:32

Tak na firefox były problemy z wynajmem zmiana przeglądarki pomaga.

Stawki pracy wieczorkiem dochodziły do 2$, mimo wszystko pomysł admina żeby pracujący mieli ene napędza całą gre, firmy zarabiają więcej i materiały schodzą.
Naprawili bug nie można jednocześnie używać i wypożyczać itemu z energią.
Najtańszym sposobem pozyskania energii jest wynajem przedmiotów chodź większość już znikła z rynku ale najlepszą zakup jakichś przedmiotów dających energię na stałe. Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem biżuterii to zapraszam do mnie.


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - zeno13 - 14-08-2015 06:45

Stawki za pracę spokojnie powyżej 2$+ Gdy pracujesz regularnie masz 25 expa czyli 25% produktywności to 0.5$ dziennie
Opcje są takie kupić biżuterię nigdy się nie kończy, kupić dom q3 jest na rok, samochód q3 6 miesięcy, ciuchy 1 miesiąc.
Czyli wychodzi na to że najlepiej zainwestować w coś długotrwałego.

Jeśli Cie nie stać na zakup najlepszą opcją jest wynajem.
Np wynajmujemy sweter q3 dodaje nam 6 ene. Spokojnie do 0.30 idzie go wynająć, a jak częściej zaglądamy na grę idzie znaleźć i coś lepszego.
Wynajmujemy np wieczorkiem i możemy zapracować i kolejnego dnia zanim wynajem się skończy. Płacimy 0.30 a zarobek 1$. 0.35$ dziennie na free usera myślę że to super stawka.

Ja zainwestowałem w dom , samochód, ciuchy, biżu mogę pracować przy kopaniu za ustawioną stawkę 4$ są takie oferty przy kopaniu platyny.
Za domek zapłaciłem 80$ 365 dni =0.22$ dziennie
auto 23 180 dni =0.1277$ dziennie
ciuchy 10$ 30 dni = 0.33$ dziennie
biżuterię nie liczę bo to jednorazowy wydatek ale około 100$
Teraz ceny trochę poszły do góry jak i stawki ale moja stopa zwrotu będzie wyglądać jak poniżej.

wydatek 213$ .stawka dzienna 4$ zwrot po 54 dniach przy 2$ 2x tyle a domek, samochód, biżuteria ciągle zostaje tylko ciuchy muszę wymieniać częściej.
Mam jeszcze refów to dodatkowy profit.
Myślę że to lepsza inwestycja niż w niejeden hyip Smile To kupiłem a zainwestowałem tylko 150$ jakiś czas temu. Mam firmy warte 150$ + 200$ w firmach i kontach oraz domek auto i biżuterię, więc naprawdę da się Smile a gram 40 dni dopiero Smile


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - studziak - 18-08-2015 11:58

Zleciłem wypłatę na BTC instant, potwierdziłem kod z maila, ale kasy jak dotąd nie ma. Ktoś miał podobny problem?


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - zeno13 - 19-08-2015 11:06

@Studziak otrzymałeś już wypłatę jeśli nie skontaktuj się ze mną pomogę w tej sprawie.
Stawki obecnie około 2.30$ czyli pracując regularnie codziennie można zarabiać i 0.5$ Smile

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem biżuterii lub samochodów to zapraszam sprzedam taniej niż na markecie. Samochody mają 180 dni żywotności a biżuteria się nie psuje.


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - 19kuba08 - 23-08-2015 13:07

Zarejestrowałem się z refa ale z tego co widze to gdybym nie zarejestrowal sie z refa to nie odprowadzalbym jakiegos podatku na rzecz ciebie Big Grin

You won $0.22 and payed the referer tax (8.35%) to Easyrider

i wytłumacz mi co to jest "Equity" z tego menu po prawo


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - modrzew91 - 23-08-2015 15:05

Podatek i tak byś odprowadzał na rzecz kogoś innego nie rejestrując się z refa więc tego podatku i tak byś nie uniknął.

Ja mam pytanie czy istnieje możliwość wpłacenia pieniędzy do gry przez paypal?


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - Haxite - 23-08-2015 15:09

Sprawdź zakładkę Cashier: http://www.pipstycoon.com/pages/home/cashier/main.php


RE: Pipstycoon - Gra przeglądarkowa twórców anno1777 i goldentowns -pipstycoon.com - 19kuba08 - 23-08-2015 17:03

a jak tu jest z wypłatami? bo gdy klikam w zakładke "cashier" a następnie withdraw to jest tam opcja z minimum 5$ natomiast gdy klikne baner "Instant withdrawals instant deposit" to jest tam możliwość wypłaty na portfel bitcoin, a w zakładce cashier jej nie ma