Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
T-Mobile usługi bankowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: T-Mobile usługi bankowe (/Temat-T-Mobile-uslugi-bankowe-110793)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: T-Mobile usługi bankowe - Zagee - 09-06-2015 16:21

@dareo0045
Kilka słów wyjaśnienia. Konto w T-mobile jest nadal darmowe. Opłata która weszła z początkiem czerwca to opłata za kartę do tegoż konta. Jeśli tą kartą nie zrobisz transakcji na kwotę 200+ złotych, wtedy płacisz za kartę 6 zł. Tak więc przelewy między bankami absolutnie nic ci nie dają, teoretycznie jest to jakaś tam transakcja bezgotówkowa, ale nie jest to transakcja kartą.


Odp: T-Mobile usługi bankowe - dareo0045 - 09-06-2015 17:09

No niedoczytałem.Dzięki za info.Czyli najlepsze wyjście to usunąć kartę?


RE: T-Mobile usługi bankowe - nitram - 09-06-2015 17:13

tak dokładnie usunac karte i nie powinienes miec oplat nie wiem tylko jak to wyglada z samym zamknieceim karty czy nie jest to usluga platna przypadkiem.


RE: T-Mobile usługi bankowe - Zagee - 09-06-2015 17:39

Dla zainteresowanych Smile Procedura zamknięcia karty: wystarczy zalogować się do systemu bankowości, wejść w Rachunki -> Karty, wybrać naszą kartę debetową i kliknąć w „Zmień status karty”, jako status wybrać "zamknięta" i to by było na tyle. Usługa zamknięcia jest bezpłatna Cool


RE: T-Mobile usługi bankowe - rachman - 09-06-2015 17:53

potwierdzam to co pisał Zagee, tak zrobiłem bo tak mi konsultant powiedział.


RE: T-Mobile usługi bankowe - grzesiek1990 - 17-06-2015 18:58

W ostatnim czasie opłaty rosną we wszystkich bankach. Jak tak dalej pójdzie to osoby, które obecnie posiadają kilka rachunków zdecydują się na jeden, żeby uniknąć zbędnych opłat. A tymczasem również zamykam kartę.


RE: T-Mobile usługi bankowe - Havard - 17-06-2015 19:04

Mam pytanie, czy jeśli kupuje coś w żabce i wypłace powiedzmy te 200 zł to jak będzie traktowana ta transakcja przez bank ?


RE: T-Mobile usługi bankowe - twardy - 17-06-2015 20:41

W BZ WBK jest to rozliczane jako cashback i... pobierana jest oplata.


RE: T-Mobile usługi bankowe - Havard - 17-06-2015 20:57

To w tmobile przynajmniej opłat nie pobierają. Szkoda, że nie można w ten sposób ominąć tej opłaty za kartę.


RE: T-Mobile usługi bankowe - damianus627 - 17-06-2015 21:07

Taka transakcja jest uznawana za gotówkową (jak wypłata z bankomatu) i nie wlicza się do tych 200zł.