Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KONTA FB ponad roczne, do 200 grup 200+ znajomych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: KONTA FB ponad roczne, do 200 grup 200+ znajomych (/Temat-KONTA-FB-ponad-roczne-do-200-grup-200-znajomych-110384)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: KONTA FB półtoraroczne 100-200 grup 150+ znajomych - Liromir - 25-08-2015 12:28

Nie sądziłem, iż będziesz tak szedł w zaparte mimo, że kupiłem u Ciebie 10+ kont. Przypomniałem sobie iż reklamację zgłosiłem po 7 dniach nie po 3 miesiącach:

[Obrazek: 4hIynwT.png]

[Obrazek: 242gkGz.png]

Ponadto @[czancz] nie notuje dat urodzin ani numerów telefonu, więc stoją dalej z weryfikacją zdjęciową:

[Obrazek: 5F34ydN.png]

Nie wiem co 'dogadałeś' z @[daniel42na], ale nie odpuszcze Ci tego dzieciaku, oddasz mi te pieniądze albo konta.


RE: KONTA FB półtoraroczne 100-200 grup 150+ znajomych - czancz - 25-08-2015 12:44

z tego wynika tylko tyle że od zakupu do zablokowania kont minęło 9 dni
nie wiem co w tym czasie robiłeś z kontami, jeszcze raz podkreślam że gdyby konto było niesprawne natychmiast po sprzedaży wymienił bym je lub oddał pieniądze bez żanego problemu

sprawe moge porównać jedynie do sytuacji jak byś kupił banany w sklepie przyniósł do domu poskakał po nich, rzucił w kont na 9 dni a następnie poszedł do sklepu żądając zwrotu pieniędzy


RE: KONTA FB półtoraroczne 100-200 grup 150+ znajomych - Liromir - 25-08-2015 12:51

Kompromituj się dalej:

[Obrazek: r9T5XZr.png]

[Obrazek: elKeaju.png]

Skoro jednak te 2 konta działają, TY możesz się zalogować, ja mam weryfikację to proszę zaloguj się na te konta i wklej SS z dziennika aktywności tych dwóch kont. (początki i końce adresów email specjalnie odsłoniłem). Jeżeli te konta są jak piszesz 'zajechane' obliguje się do przelania 1000zł na Twoje konto. Jeżeli zaś są 'czyste' to co?


RE: KONTA FB półtoraroczne 100-200 grup 150+ znajomych - czancz - 25-08-2015 13:33

z tego co pamiętam przesłałeś mi liste kilku rzekomo nie działających kont z czego tylko 2 wymagały weryfikacji zdjęciowej, reszta byłą sprawna słowa że konta u mnie są sprawne odnosiły się do reszty a nie tych 2.

Tak czy siak to nie zmienia faktu że nie mogłem wymienić kont po 9 dniach od zakupu, wszyscy wiedzą że używa się ich głównie do spamu na grupach, lub innych czynności za które fb szybko blokuje konta

jeszcze raz podkreślam jeśli defekt był by zgłoszony odrazu po zakupie konto wymienił bym natychmiast lub zwrócił pieniądze
wątpliwe wydaje mi sie to że można kupić produkt i nie sprawdzić czy jest sprawny (zwłąszcza ze ja zawsze pisze prosze sprawdzić konto i dodać komentarz jeśli wszytko ok) i czy w ogóle istnieje i ocknąć sie nagle po 9 dniach że coś jest nie tak, a dodatkowo olać sprwę na 2/3 miesiące i po tym czasie dopiero zacząć sie awanturować


RE: KONTA FB półtoraroczne 100-200 grup 150+ znajomych - Liromir - 25-08-2015 14:41

nie mam siły już do Ciebie, masz jakiś defekt mózgu..

1. " Słowa że konta u mnie są sprawne odnosił się do reszty a nie tych 2" ????

Te 2 konta to są wlaśnie te 2 zakupione i po 9 dniach zareklamowane, napisałeś mi przecież pare dni temu że TE dwa konta działają i to ja mam jakieś defekty, Wszędzie mowa o tych samych kontach, mam ujawnić adresy/hasła?

@[daniel42na] proszę o finalne rozwiązanie sporu pokerface


RE: KONTA FB półtoraroczne 100-200 grup 150+ znajomych - czancz - 25-08-2015 15:08

Przeczytaj prosze nasza rozmowe jeszcze raz na spokojnie, wszytko jest w niej zawarte. Jeśli opuścisz troche emocje z pewnością zrozumiesz jak wygląda sytuacja. Ja z chęcią wymienił bym ci te konta ale niestety nie moge tegoz zrobić po takim czasie. Towar był sprzedany sprawdzony i w 100% u mnie wytrzymał 1.5 roku, jeśli u ciebie nie wytrzymały 9 dni nic na to nie poradze i nie jest to według mnie moją winą.

I raz jeszcze prosze, nie spamuj w temacie


RE: KONTA FB półtoraroczne 100-200 grup 150+ znajomych - Liromir - 25-08-2015 15:12

co Ty czadzisz? jakie 9 dni? przecież jasno wynika że nie wytrzymały nawet jednego zalogowania? i jeszcze raz powtórze, skoro napisałeś że u Ciebie konta działają to zabieraj je i oddaj mi pieniądze.

ciągle sadzisz jakieś pierdoły a sedno sprawy jest jedno, że sprzedałeś mi niedziałające konta i próbujesz tu pseudo mądrymi wypowiedziami się wybielić. Gdyby wszystko było w porządku nie żądałbym zwrotu prosta sprawa.


RE: KONTA FB półtoraroczne 100-200 grup 150+ znajomych - piotrekprorok - 25-08-2015 15:16

@[czancz] czytałem wszystkie odpowiedzi kilka razy. Do końca dnia dzisiejszego odbierz konta które nie wytrzymały NAWET JEDNEGO ZALOGOWANIA i zwróć użytkownikowi @[Liromir] kwotę jaką za nie zapłacił. Inaczej wiadomo co.

Z resztą już Daniel napisał zdanie na ten temat, które popieram:

(24-08-2015 11:52)daniel42na napisał(a):  (...)
Jeśli konta (tak jak piszesz) są sprawne to je zabierz, zmień hasła i oddaj pieniądze.
Jeśli konta nie są sprawne to oddaj pieniądze, bo Ci się one nie należą za coś czego nie można użyć.
Ewentualnie wymień je na sprawne lub wymyśl coś innego, ale nie widze tego tak jak jest teraz.
(...)



RE: KONTA FB półtoraroczne 100-200 grup 150+ znajomych - czancz - 25-08-2015 15:27

konta nie sa sprawne, zostały przetrzymana 9 dni i po tym czasie został zgłoszony problem
tekst z gg został wyjęty z kontekstu

ale akceptuje decyzje turtora chociaż sie z na nie zgadzam, prosze o maila do zwrotu pieniądzy na pw, dalsza kłutnia o 20 zł wydaje mi sie bez zasadna


RE: KONTA FB półtoraroczne 100-200 grup 150+ znajomych - Liromir - 25-08-2015 20:01

sprawa rozwiązana