Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! (/Temat-HotCPM-pl-Siec-CPM-Zarabiaj-na-wyswietlaniu-bannerow-na-swojej-stronie-www-105732)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - Leaders - 26-05-2015 15:57

Przeczytaj uważnie co odpowiedział Mirek na Twoje oferty, a jak argumentowane były podniesione stawki jako odrębna rzecz - nie Ty jeden masz wyższe niż bazowe - u nas podnoszenie stawek to standard i nie trzeba nas przekupywać. Z resztą taką masz odpowiedź od Mirka, co jest na screenach, więc o czym my rozmawiamy. Rozumiem, że tonący brzytwy się chwyta, ale są pewne granice, kiedy każdy może to przeczytać, a Ty dalej wmawiasz coś innego.


Na tym kończymy Ci odpowiadanie na łamach forum. W związku z całokształtem sytuacji, zostały podjęte już inne kroki.


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - nurgiel - 26-05-2015 19:34

"Tonący brzytwy się chwyta" i to już 4 raz, gdy znów nie odpowiedziałeś na pogrubione zdanie z pytaniem, które było zadane 1 stronę temu i powtarzane, dlaczego nie było reakcji na problem przez ponad 3 tygodnie, dlaczego przez 3 tygodnie nic nie zrobiono, jak analiza takich przypadkowych problemów miała trwać parę dni? Zastosowałeś taktykę ignorowania pytania jak Komorowski, gdy pytają go o powiązania z fundacją pro civili.

Zostały zapodane screeny i gdy trzeba odpowiedzieć na te główne pytanie o które rozchodzi się bój pora zamknąć temat, bo jeszcze byś się musiał przyznać do kłamstwa, a gdy odpowiadasz i brniesz w ten temat dalej, zaczynasz się potykać, bo twoje odpowiedzi są niespójne, są sprzeczne,

A wystarczyłoby po prostu jak człowiek odpowiedzieć i zareagować, a nie nic nie robić przez 3 tygodnie, nie odpisywać, a nie reagować dopiero wtedy, gdy ktoś napisze na forum, no bo to odstraszy klientów, więc to trochę smutne, że stosujesz podejście "ktoś ma problem, mamy go w dupie, no chyba, że wyciągnie brudy na wierzch". Tyle w temacie


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - selfie - 26-05-2015 20:21

(26-05-2015 19:34)nurgiel napisał(a):  "Tonący brzytwy się chwyta" i to już 4 raz, gdy znów nie odpowiedziałeś na pogrubione zdanie z pytaniem, które było zadane 1 stronę temu i powtarzane, dlaczego nie było reakcji na problem przez ponad 3 tygodnie, dlaczego przez 3 tygodnie nic nie zrobiono, jak analiza takich przypadkowych problemów miała trwać parę dni? Zastosowałeś taktykę ignorowania pytania jak Komorowski, gdy pytają go o powiązania z fundacją pro civili.

Zostały zapodane screeny i gdy trzeba odpowiedzieć na te główne pytanie o które rozchodzi się bój pora zamknąć temat, bo jeszcze byś się musiał przyznać do kłamstwa, a gdy odpowiadasz i brniesz w ten temat dalej, zaczynasz się potykać, bo twoje odpowiedzi są niespójne, są sprzeczne,

A wystarczyłoby po prostu jak człowiek odpowiedzieć i zareagować, a nie nic nie robić przez 3 tygodnie, nie odpisywać, a nie reagować dopiero wtedy, gdy ktoś napisze na forum, no bo to odstraszy klientów, więc to trochę smutne, że stosujesz podejście "ktoś ma problem, mamy go w dupie, no chyba, że wyciągnie brudy na wierzch". Tyle w temacie

Ale proszę przestań już się powtarzać...

"A wystarczyłoby po prostu jak człowiek odpowiedzieć i zareagować, a nie nic nie robić przez 3 tygodnie, nie odpisywać, a nie reagować dopiero wtedy, gdy ktoś napisze na forum, no bo to odstraszy klientów."

Ciekawe że akurat TYLKO Ty masz taki problem. Jak mówiłem- Ja często pomimo niskich dochodów z CPM które traktuje jedynie jako dodatkowy zarobek otrzymywałem praktycznie natychmiastowe odpowiedzi a w dodatku konsultowałem rzeczy czasem nie związane z szeroko pojętym CPM a mimo to otrzymywałem pomoc i porady które nieraz pomagały mi zwiększyć dochód.

Kłócisz się o te kilkadziesiąt złoty i próbujesz robić jakiś czarny pr tej marce co w zasadzie bardzo marnie Ci wychodzi- widać że miałeś ostre ciśnięcie na jakąś współpracę typu: Dla mnie wypłata, dla was fajne opinię co już powoduje że jesteś na straconej pozycji Smile Współpracuje z Karcz-Provider od wielu lat (Nie tylko z nimi, żeby nie było) na wielu ich projektach i nigdy nie poczułem się olany, sam sobie czy oszukany więc widać że albo masz w tym interes albo dramatyzujesz.


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - Styler - 26-05-2015 20:23

Około 40-50 użytkowników wykonało akcje na mojej stronie (więc siłą rzeczy musieli na niej być), a zaliczyło jedynie 22 uu. Śmieszne.


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - Shadow271 - 26-05-2015 20:25

u mnie na 771 uv zaliczyło aż 756, więc całkiem nieźle


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - selfie - 26-05-2015 20:31

(26-05-2015 20:23)Styler napisał(a):  Około 40-50 użytkowników wykonało akcje na mojej stronie (więc siłą rzeczy musieli na niej być), a zaliczyło jedynie 22 uu. Śmieszne.

Może mieli adblocka? Smile Lol


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - Styler - 26-05-2015 20:31

Strona ma zabezpieczenia przeciw niemu.


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - nurgiel - 26-05-2015 20:36

Selfie, Karcz cię tu przysłał, bo piszesz o tym samym co on.
20 złotych? Czy ja w ogóle piszę w sprawie jakiś roszczeń? Ja opisuje sytuacje nieodpowiedniego podejścia do klienta.

"Współpracuje z Karcz-Provider od wielu lat "
Acha, no to już wiem dlaczego taki sam brak argumentów i odpowiadania na co innego Wink

Gdybym miał robić hotcpm złą reputacje w jakimś celu przynoszącym mi bezpośrednio zyski, to bym polecał jakąś konkurencje, nie wprost, ale podprogowo.
Ja jestem człowiek typu, gdy raz bank pobrał mi 5 zł za przelew ekspresowy, który i nie doszedł w 15 min i traciłem 2h czasu na dyskusje chociaż taka suma nie warta jest tracenia czasu.
Tu chodzi o zasadę, że jak wszyscy będą dawać się olewać to będzie to propagować takie zachowania i nie należy nikomu pobłażać w takich sytuacjach.


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - selfie - 26-05-2015 20:45

(26-05-2015 20:36)nurgiel napisał(a):  Selfie, Karcz cię tu przysłał, bo piszesz o tym samym co on.
20 złotych? Czy ja w ogóle piszę w sprawie jakiś roszczeń? Ja opisuje sytuacje nieodpowiedniego podejścia do klienta.

"Współpracuje z Karcz-Provider od wielu lat "
Acha, no to już wiem dlaczego taki sam brak argumentów i odpowiadania na co innego Wink

Stosujesz te same sztuczki co wyżej wspomniany przez Ciebie Bronisław Komorowski. Specjalnie w nawiasie zaznaczyłem że nie tylko, jeżeli zarabiam w jego serwisach od co najmniej 2-ch lat to czy nie mam prawa się wypowiedzieć na jego temat? Smile

Zresztą z kim ja rozmawiam... ktoś kto chciał specjalne profity w zamian za pisanie pozytywnych opinii no błagam beka To tak jakby prostytutka próbowała wmówić mi że jest dziewicą (Tak nie stać mnie na bardziej wysmakowane porównanie)

Walcz sobie ale prywatnie nie na forum kiedy jesteś jedyną "poszkodowaną" osobą w dodatku z jakimiś udowodnionymi na screenach machlojkami. Nie wtrącałbym się gdyby 10-25 osób zgłosiło taki problem a póki co jesteś tylko Ty.


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - nurgiel - 26-05-2015 20:54

Acha, no bo trzeba korzystać "tylko" z danej usługi, by pisać głupoty jak ty. Logiczne...

Pozytywne opinie są za dobrą jakość, każdy tak robi, tylko niektórzy opłacają specjalnie ludzi by pisali kłamstwa, że korzystają i jest super, a nawet konta nie założyli, więc proszę cię, nie udawaj głupka.
Dobre stawki, wypłacają, to co mam kłamać, że jest źle? Idąc tą myślą, gdyby zaczęli odwalać maniane, to musiałbym zmienić zdanie i nie ważne ile by zapłacili, powiedziałem, że bez żadnych kłamstw.


Ja tylko zaoferowałem napisanie obiektywnej opinii, bo wiem jak działa socjologia i marketing. Na 100 kilentów nawet jeden nie napiszę czegokolwiek o usługach gdziekolwiek, no bo po co? Jaki z tego zysk?
W ogóle mam ci takie podstawy pisać, bo zapewne nie urodziłeś się wczoraj.

Będziesz bronić swojego żywiciela, więc idziesz jego strategią, więc odpowiedz mi na...to już 6 raz zadane pytanie. Chyba wiesz jakie? No czekam.