Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać (/Temat-Powrot-do-PPA-Mucios-probuje-zarabiac-105398)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - misterzelek - 26-01-2015 14:33

Polecasz bardziej PPI Czy PPA ?


Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 26-01-2015 14:40

(26-01-2015 14:33)misterzelek napisał(a):  Polecasz bardziej PPI Czy PPA ?

Ja osobiście PPA, co zreszta widać po dzienniku. Tam za małe stawki są. Tutaj jak wpadnie to wpadnie porządnie (jak ostatnio po 9$ z Holandii i 12$ z Austrii). Ale wiadomo co kto woli.


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 27-01-2015 01:12

Dzień 23 (miesiąc 1)

I nastał dzień z 0 na koncie facepalm

Co udało mi się dziś zrobić?

Dziś tak jak podejrzewałem na koncie zarobione równe 0 Smile Padły wszystkie filmy i nim wróciłem do domu, wrzuciłem je ponownie mamy nowy dzień Tongue Mam nadzieję że jutro będzie lepiej i to tylko jeden, jedyny taki dzień na długi okres czasu.

Cel miesięczny:

Dziś zarobiłem: 0$
Zarobki: 82,44$/50$



RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 01-02-2015 20:09

Dzień 29 (miesiąc 1)

Czas na podsumowanie pierwszego miesiąca w PPA Smile

Co udało mi się dziś zrobić?

No i bardzo szybko minął pierwszy miesiąc po powrocie do PPA. Zarobiłem w tym czasie ponad 96$ co jak dla mnie świetnym wynikiem. A tym bardziej się cieszę jak pomyślę że zakładałem początkowo jedynie 10$ Smile
Pierwszy miesiąc minął pod znakiem tworzeni bloga z hackami/crackami oraz promowaniu go na YT. W tym miesiącu skupię się bardziej na promowaniu go w wyszukiwarkach (Google) i także (tak jak i w styczniu) zarobki będą jedynie miłym dodatkiem. Nie nastawiam się na jakieś boom i w tym miesiącu celem będzie 50$ które mnie zadowoli Smile

Cel miesięczny:

Dziś zarobiłem: 0$
Zarobki: 96,13$/50$



RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - kociamber - 03-02-2015 18:30

@[mucios] wracaj!
chyba zacząłeś się opierdzielać bo 0$ w lutym Sad


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 05-02-2015 13:16

Wypłata z poprzedniego miesiąca już na koncie Smile Niestety z powodów osobistych na chwilę obecną nie zarabiam praktycznie w ogóle Smile Wracam z pełną pompą za około tydzień Smile


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - kociamber - 11-02-2015 16:58

Wracasz już? Wink


Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 16-02-2015 22:06

(11-02-2015 16:58)kociamber napisał(a):  Wracasz już? Wink

W tym tygodniu powracam w pełni. Jutro/najpóźniej w środę powinienem dostać swojego laptopa z powrotem z serwisu i to będzie czas powrotu Smile


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - Sznurek11 - 16-02-2015 22:41

No to czekamy Wink


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 23-02-2015 23:12

Po około tygodniu poślizgu w końcu otrzymałem z powrotem swojego laptopa Smile
Dziś wrzuciłem pierwsze filmy na YT i spirala zaczyna się ponownie kręcić. Pojawiają się pierwsze UV i może coś wpadnie.