Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Zarobiony_Koles - 03-01-2014 19:18

Ooo, ładna suma, mam nadzieje, że ja jestem jako twój reff, myślę, że już niedługo będą pierwsze leady Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - arek123aja - 04-01-2014 23:58

Napisałem email, będę na bieżąco informował jak mi idzie. Może kiedyś będę miał zaszczyt pochwalić się wypłatami i z dumą powiedzieć że uczył mnie zarabiać Diqtion. Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - GreenMachine - 05-01-2014 13:03

Polecam Wszystkim ! Mimo że już mam konto na FC, Diqtion daje mi porady, tłumaczy jak zwiększyć moje zarobki. POLECAM WSZYSTKIM!


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - olafifi - 05-01-2014 19:00

Polecam, na razie nic nie zarobiłem, ale dlatego, że dopiero założyłem bloga >D
Wszystko dobrze wyjaśnione, kontakt w miarę szybki (wszystko rozumiem, bo tylu ma na głowie...), kultura (niektórzy mentorzy przeklinali, darli się na mnie, bo przecież jak mogę czegoś nie rozumieć?! PRZECIEŻ JAK SIĘ ZGŁASZAM TO MAM GENEROWAĆ IM KASE, A NIE ZAWRACAĆ GŁOWĘ!! [to tyle Big Grin])
Wszystko spokojnie, wszystko rozumiem, więc jeszcze raz powiem:
GORĄCO POLECAM !!!


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Arivi - 05-01-2014 19:21

(03-01-2014 18:57)Diqtion napisał(a):  [Obrazek: 2013.jpg]

O ku*wa ty jesteś milionerem.
Jak będziesz wyjeżdżał nad Hawaje to nie zapomnij o nas Jerk2


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Zarobiony_Koles - 05-01-2014 20:21

(05-01-2014 19:21)Arivi napisał(a):  
(03-01-2014 18:57)Diqtion napisał(a):  [Obrazek: 2013.jpg]

O ku*wa ty jesteś milionerem.
Jak będziesz wyjeżdżał nad Hawaje to nie zapomnij o nas Jerk2

No to dołącz do armii Digitona, wszystko świetnie ci wytłumaczy na temat PPA, wprowadzi ci w te kilmaty, da kilka nisz... Ja jestem w trakcie tworzeniu nowego bloga (WordPress) ale porządnie i solidnie mi to wytłumaczył, nie było tak jak u innych mentorów co zniechęcali na samym początku, klnęli, wulgaryzowali...

POLECAM DIGITIONA, NIEDŁUGO POCHWALE SIĘ PIERWSZĄ KASĄ Z FIRECASH!


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Kiljan - 05-01-2014 21:00

(05-01-2014 20:21)Zarobiony_Koles napisał(a):  
(05-01-2014 19:21)Arivi napisał(a):  O ku*wa ty jesteś milionerem.
Jak będziesz wyjeżdżał nad Hawaje to nie zapomnij o nas Jerk2

No to dołącz do armii Digitona, wszystko świetnie ci wytłumaczy na temat PPA, wprowadzi ci w te kilmaty, da kilka nisz... Ja jestem w trakcie tworzeniu nowego bloga (WordPress) ale porządnie i solidnie mi to wytłumaczył, nie było tak jak u innych mentorów co zniechęcali na samym początku, klnęli, wulgaryzowali...

POLECAM DIGITIONA, NIEDŁUGO POCHWALE SIĘ PIERWSZĄ KASĄ Z FIRECASH!
Trzymam za słowo! Big Grin No i jak największych zarobków Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Zarobiony_Koles - 06-01-2014 08:56

No to proszę Kiljan: $0.14 Szwed pobrał Tongue Nic, żadnego filmu, aż szkoda mi się przenosić, możliwe, że wpis sam się wypozycjonował?

A tak serio, dopiero się uczę, a tu cud, mimo, że myśle, iż uda mi się osiągnąć z 70$ Tongue


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - kazik0o - 08-01-2014 00:36

Jedno mnie zastanawia ;p Jak Diqtion ogarnia tyle ludzi ? powiedzmy ze ma stały kontakt z 1000 osobami, powiedzmy na każdego przypada 1 min, gdzie tu czas na jego PPA i Zycie ? to jest niemożliwe Rolleyes


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Bandaid - 08-01-2014 00:38

Serio myślisz, że on się ze wszystkimi kontaktuję? Większość z nich odpadło pewnie po tym, gdy dowiedzieli się, że nie wystarczy patrzeć w monitor a trzeba też coś zrobić albo, że nie zarabiają po dwóch dniach tyle co on.