Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 27-07-2014 16:40

Ja podałem prawdziwe dane ale jak sie zarejestrowałem na Live przez przypadek i to zadzwonili do mnie dosłownie za 3 minuty xD


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 27-07-2014 17:21

Jeśli już się dane poda to jest koniec Big Grin telefony będą się urywać, niestety oni taką robotę mają, dlatego trzeba się dogadać ze swoim opiekunem zeby nie dzwonił po prostu.


RE: Od "zera" do miliardera? - erykziele12 - 27-07-2014 18:32

Jak na koncie prawdziwym ktoś poda fałszywy numer telefonu to co, obrażą się ? Lol


RE: Od "zera" do miliardera? - flown - 27-07-2014 23:26

do mnie dwa razy zadzwonili, nawet niespecjalnie nie odebrałem i do tej pory cisza Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 28-07-2014 06:13

(27-07-2014 23:26)flown napisał(a):  do mnie dwa razy zadzwonili, nawet niespecjalnie nie odebrałem i do tej pory cisza Big Grin

Cisza przed burzą Big Grin nie podarują i będą dzwonić Big Grin dogadaj się z nim żeby wszystkie sprawy kierował do Ciebie mailowo i nie będzie dzwonić z pierdołami Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - kariolmax - 28-07-2014 08:51

Mam pytanko założyłem konto DEMO na dźwignię 1:1 więc lipa :/ da się jakoś zmienić dźwignię? Bo interesuje mnie przynajmniej 1:10


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 28-07-2014 09:53

(28-07-2014 08:51)kariolmax napisał(a):  Mam pytanko założyłem konto DEMO na dźwignię 1:1 więc lipa :/ da się jakoś zmienić dźwignię? Bo interesuje mnie przynajmniej 1:10

Nie wiem czy z kontem DEMO jest tak ja z REAL, ale u mnie wystarczy wejść w Przegląd kont, obok wybranego konta kliknąć ACTIONS i następnie CHANGE LEVERAGE.


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-07-2014 12:07

Aby zarobić na dzwigni 1:10 to albo trzeba grać długoterminowo albo mieć minimum kilkaset tysięcy kapitału... Nie ma co się bawić w małe dzwignie, jest ryzyko jest zabawa Big Grin

EUR/USD powoli idzie w górę mam nadzieje, że będzie tak szło, jen jeszcze się nie może zebrać w sobie...

[Obrazek: GyOPYRx.png] No i już nie jestem na 3. miejscu Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Resick - 28-07-2014 12:34

(28-07-2014 12:07)Kiljan napisał(a):  Aby zarobić na dzwigni 1:10 to albo trzeba grać długoterminowo albo mieć minimum kilkaset tysięcy kapitału... Nie ma co się bawić w małe dzwignie, jest ryzyko jest zabawa Big Grin

EUR/USD powoli idzie w górę mam nadzieje, że będzie tak szło, jen jeszcze się nie może zebrać w sobie...

[Obrazek: GyOPYRx.png] No i już nie jestem na 3. miejscu Big Grin
Sa za to jakies nagrody?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-07-2014 12:35

Nie, to po prostu ranking

Już niedługo będziecie mogli się rejestrować z mojego polecenia i będę miał was widocznych i będę mógł dokładniej śledzić co robicie źle/dobrze Smile