Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - mypy - 25-12-2013 14:19

Jak tam czy z pomocą kolegi da się coś tu jeszcze wyciągnąć, biorąc pod uwagę iż jestem kompletnym laikiem. Szczerze mówiąc nie chce mi się czytać wszystkich 67stron, więc tak pobieżnie je tylko przejrzałem i nie zobaczyłem nikogo kto by na początku był kompletnym laikiem i później zarabiał ładną kasę... Oczywiście maila już napisałem, ale chce wiedzieć czy warto poświęcić trochę czasu z życia czy raczej mała szansa na sukcesSmile?? Oczywiście nie mam zamiaru negować tutaj chęci, wiedzy, umiejętności czy dobrej woli kolegi Diqtiona. Pytam w celach czysto informacyjnychTongue


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - comanche - 25-12-2013 14:32

Warto, jak sie przylozysz to mozesz calkiem szybko zaczac zarabiacWink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - casualsprojects - 01-01-2014 01:51

Dopiero zaczynamy, ale polecam, świetny kontakt,
czekam już na pierwsze $$ Big Grin


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - TastemanPL - 01-01-2014 02:23

Dobra Dawid powracam czekaj na dolara ze mnie na koniec miesiąca Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Lesek - 01-01-2014 15:40

(25-12-2013 14:19)mypy napisał(a):  Jak tam czy z pomocą kolegi da się coś tu jeszcze wyciągnąć, biorąc pod uwagę iż jestem kompletnym laikiem. Szczerze mówiąc nie chce mi się czytać wszystkich 67stron, więc tak pobieżnie je tylko przejrzałem i nie zobaczyłem nikogo kto by na początku był kompletnym laikiem i później zarabiał ładną kasę... Oczywiście maila już napisałem, ale chce wiedzieć czy warto poświęcić trochę czasu z życia czy raczej mała szansa na sukcesSmile?? Oczywiście nie mam zamiaru negować tutaj chęci, wiedzy, umiejętności czy dobrej woli kolegi Diqtiona. Pytam w celach czysto informacyjnychTongue

Nie znam osoby który by Diqtiona nie polecała.
Jeśli nie wierzysz w sukces i wydaje ci się że nic na tym nie wyciągniesz to popatrz na moją sygnaturę - zrobiłem tyle w pierwszy miesiąc na PPA a jestem przeciętniakiem i często w siebie po prostu nie wierze.
Dałem radę to ty też dasz radę.
Zagryźć zęby i zapier...

Pozdrawiam


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - mypy - 01-01-2014 16:06

Minął mi pierwszy tydzień nauczania u kolegi Digitiona. Faktycznie bardzo przyjazny człowiekSmile Aktualnie mam 250 wyświetlen boga i dziennie jakos dużo ich nie wypada, z czego prawie połowa z polski:/ po jakim czasie wy zaczeliscie coś wyciągać?


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - comanche - 01-01-2014 16:32

Do PPA przysiadlem tak na powaznie od sierpnia, wtedy zakupilem domene i hosting. Efekty dzieki Dawidowi bylo widac dosc szybko bo zaczely sie pojawiac pojedyncze pobrania coraz regularniej od sierpnia. A w tym momencie jest juz naprawde dobrze i licze na wiecejSmile Jednym slowem dobrze mnie Dawid wprowadzil w swiat PPA za co jestem mu bardzo wdziecznySmile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - kajsks - 01-01-2014 23:31

Zacząłem w tym miesiącu (14 grudnia konkretnie). Jestem bardzo zadowolony z jego pomocy, gdyż jestem laikiem, a on mi wszystko dokładnie tłumaczy Smile. Jest bardzo przyjazny i miły. Polecam!

Teraz tylko czekać na zarobki! Big Grin


Odp: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - TastemanPL - 02-01-2014 07:46

Ja tu widzę że to tylko ja mam ponad 3 miesięczny staż a wyciągam tyle że ...

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 03-01-2014 18:57

[Obrazek: 2013.jpg]