Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Fryt96 - 02-12-2014 18:13

Dokładnie pisali przedwczoraj, że jutro będzie można robić reklamy...


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Punter - 02-12-2014 18:16

"Todays news is in progress, i'll reply to this thread throughout the day with updates.

* Super User upgrades will extend automatically if you don't receive your minimum quota

* Any ads that may appear to have recycled during the maintenance downtime, will be restored prior to us re-opening the view ads page.

* I don't have a fixed ETA on reopening the ads page just yet... we're waiting for our 2 new database servers to be connected. And then the programmers will install the replication, along with all the other work they've done the last 48hours... And then we'll be back online.

That might be tonight, or it may drag into tomorrow. I don't know right now.

I'll get back to you with more news later.

Jo"

Najnowszy news od Jo. Dziś wieczorem lub jutro powracamy do normalności.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - lolekxp - 02-12-2014 20:16

Hejka, nie chce mi się zagłębiać w temat co to za model zarabiania i na czym polega dokładnie też, chciałem tylko zapytać czy mogę coś stracić? inwestuje np. 500$ to jest szansa ze te pieniadze przepadna czy je wpłacam ktoś używa ich do reklam (...) i dostaje prowizje ? nie wiem czy jest sens wcisnac miedzy inne modele zarabiania dzieki Wink


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Lamojednorożec - 02-12-2014 20:24

(02-12-2014 20:16)lolekxp napisał(a):  Hejka, nie chce mi się zagłębiać w temat co to za model zarabiania i na czym polega dokładnie też, chciałem tylko zapytać czy mogę coś stracić? inwestuje np. 500$ to jest szansa ze te pieniadze przepadna czy je wpłacam ktoś używa ich do reklam (...) i dostaje prowizje ? nie wiem czy jest sens wcisnac miedzy inne modele zarabiania dzieki Wink

Oczywiście, że możesz stracić. Pokaż mi interes, w którym nie można stracić to biorę kredyt na całą rodzinę i wchodzę Lol


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Punter - 02-12-2014 20:59

(02-12-2014 20:16)lolekxp napisał(a):  Hejka, nie chce mi się zagłębiać w temat co to za model zarabiania i na czym polega dokładnie też, chciałem tylko zapytać czy mogę coś stracić? inwestuje np. 500$ to jest szansa ze te pieniadze przepadna czy je wpłacam ktoś używa ich do reklam (...) i dostaje prowizje ? nie wiem czy jest sens wcisnac miedzy inne modele zarabiania dzieki Wink

Ryzyko w każdym biznesie jest. Można oceniać, czy mniejszy bądź większe ono będzie występować. Ale gwarancji nie ma. W PV inwestujesz te 500$, kolo miesiąca, dwóch odzyskujesz wkład, a później zarabiasz na czysto. Program wymaga tego, abyś codziennie z dwa razy(rano i wieczorem) się zalogował i wyklikał reklamy, bo jest na to 18h. Konstrukcja bardzo prosta, trzeba chcieć tylko zainwestować pieniądze Wink


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Punter - 02-12-2014 22:29

Ciekawe info od Jo:

"And Paul says the Polish translation is ready. We'll deploy that after the new servers are up and running."

Niedługo więc PaidVerts w całości w języku polskim Wink Fajna sprawa


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - broofie - 02-12-2014 22:31

Inwestycja 50$, zwrot po 2 miesiacach. Mozliwe czy nie bardzo?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Dzonyy - 02-12-2014 22:32

Fajna nowość Wink


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Punter - 02-12-2014 22:35

(02-12-2014 22:31)broofie napisał(a):  Inwestycja 50$, zwrot po 2 miesiacach. Mozliwe czy nie bardzo?

Możliwe. Ostatnio w PV były bardzo dobre naliczenia. Najlepiej obrać jak najwyższą grupę na jaką masz pieniądze zainwestować i wtedy wyciągać na maksa co się da Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - MistrzuSysi - 02-12-2014 23:05

@broofie
Możliwy jak najbardziej. czasem nawet szybciej.
Zarejestruj się.
/pomyslPomogę