Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Matez - 01-07-2012 14:26

Robiąc oferty na Cashbuzz i korzystając z mirroru AdWorkMedia po kilku(nastu) sekundach wyłącza mi to okienko z ofertami, przez co, nawet jak zrobię prawidłowo ofertę, nie wyświetli mi się pobranie. Wy też to macie? Sprawdzałem na przeglądarkach Chrome, Opera i Firefox.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - vipper - 01-07-2012 17:31

Co jest ze stroną? Jakieś emaile się wyświetlają...


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - kubbaszew - 01-07-2012 18:04

Był jakiś atak na stronę??Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - haggard - 01-07-2012 18:13

Możliwe, że v2 już jakieś dziury miała ;s


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 01-07-2012 21:49

Był malutki bug, wszystko jest już naprawione, jeśli widzicie błędy, proszę zgłaszać.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Aviatan - 01-07-2012 22:07

Wszystko cacy, widzę że nie działa jeszcze sygnatura od referrali. (Twoje pliki pobrano 12 345 razy)


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 01-07-2012 22:21

(01-07-2012 22:07)Aviatan napisał(a):  Wszystko cacy, widzę że nie działa jeszcze sygnatura od referrali. (Twoje pliki pobrano 12 345 razy)

Po prostu programiście z pośpiechu nie mieli czasu aby zrobić sygnaturkę, po niedzieli wszystko będzie już cacy Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Skipi - 01-07-2012 22:27

Na jakiej zasadzie są teraz generowane linki ? Bo z tego co widzę, można wygenerować tylko 1 link, czyli mam rozumieć, że moje linki które dodałem zostały losowo przydzielone komuś innemu ? A jak ten ktoś jest nie aktywny to co mam czekać ?...
Proponuję, żeby można było zmieniać linki jak na v1, i żeby zabezpieczyć potem, że ktoś dostanie punkt a ty nie dostaniesz pobrania, po wykorzystaniu punktów w linku niech zostanie automatycznie usunięty, tak, żeby każdy dodał nowy link, żeby był już nowy kod Smile

Top3 nie skończone (tak mi się wydaję, bo nikogo na liście w tym miesiącu niema)


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 01-07-2012 22:28

Nie mogę wejść na stronę z tel bo pisze że mam proxy


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 01-07-2012 22:39

(01-07-2012 22:27)Skipi napisał(a):  Na jakiej zasadzie są teraz generowane linki ? Bo z tego co widzę, można wygenerować tylko 1 link, czyli mam rozumieć, że moje linki które dodałem zostały losowo przydzielone komuś innemu ? A jak ten ktoś jest nie aktywny to co mam czekać ?...
Proponuję, żeby można było zmieniać linki jak na v1, i żeby zabezpieczyć potem, że ktoś dostanie punkt a ty nie dostaniesz pobrania, po wykorzystaniu punktów w linku niech zostanie automatycznie usunięty, tak, żeby każdy dodał nowy link, żeby był już nowy kod Smile

Top3 nie skończone (tak mi się wydaję, bo nikogo na liście w tym miesiącu niema)

To zostanie wszystko poprawione.

Teraz jest że masz 30 minut na pobranie linku od kliknięci "Generuj link", nie może być link nie aktywny ale to poprawimy aby był wybór jak na v1 z tym że jedna osoba może tylko raz pobrać ten link, zwiększymy limit do godziny abyś mógł pobrać plik i dodamy inne zabezpieczenia.

(01-07-2012 22:28)Damkofr napisał(a):  Nie mogę wejść na stronę z tel bo pisze że mam proxy

Coś kręcisz bo ja wchodzę normalnie Smile