Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cplead.pl- szybki zarobek :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cplead.pl- szybki zarobek :) (/Temat-Cplead-pl-szybki-zarobek-61905)



RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - darkmatthew - 03-02-2013 22:17

cięzko tutaj coś zaliczyć


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - patulsky1337 - 04-02-2013 13:47

Racja. Ja zrobiłem kilkanaście akcji... zaliczyło tylko 3. A minął już przynajmniej tydzień od ich zrobienia. Skrypt jest prawie taki słaby jak na firecash'u, chodź może to tylko moja opinia ( na którą nie warto zwracać uwagi Smile )


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - cedron - 04-02-2013 14:48

Myślicie, że po tym co się dzieje teraz na stronie Cplead.pl ( chodz mi o błędy i nie odpisywanie admina na pytania) wypłacą w tym miesiącu pieniądze które zarobiliśmy ?


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 04-02-2013 18:37

Powinni wypłacić, ale co dalej będzie to.. niestety nie wiemy Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - cpr - 05-02-2013 22:56

Dzisiaj admin serwisu zablokował mi konto bo napisałem na czacie, że olewa użytkowników. Fajnie nie...

, ale nic nie szkodzi jako, że akcje robione są wbrew regulaminom wszystkich sieci affiliacyjnych o czym admin doskonale wie dzisiaj użytkownik @alkion zgłosił ten fakt do wszystkich sieci.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mlekoju - 05-02-2013 23:01

Czyli upadek serwisu jest bliski. Za kolorowo było niestety ;/


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 06-02-2013 11:04

wgl dziwnie zalicza te akcje teraz. skrypt się zepsuł. nie zalicza czxasami akcji...


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Rogeros - 06-02-2013 11:14

Za kilka dni wypłata, liczę że jeszcze przelewy będą zrealizowane, po tym kończę z tym serwisem, za duży syf.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mlekoju - 06-02-2013 11:30

Dokładnie, tak samo chcę zrobić. Czekam na moje skromne 16 zł i kończę przygodę. Nie warto.


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - mr. nobody - 06-02-2013 11:35

Ale widzę, że się pojawiły 2 nowe ankiety do robienia Smile Offersclick i Premium Offersclick. Ktoś wie jak je robić dobrze?