Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - p4r3k - 01-02-2016 12:10

(01-02-2016 08:00)madox91 napisał(a):  Zauwaz to bartus, że nie wszyscy musza pisać prawdę to na forum, niektórzy trollują.

w takim razie specjalnie dla ciebie 2 pierwsze zwroty Smile
[attachment=3545]


RE: MyPaingAds - madox91 - 01-02-2016 13:52

To, że zwracają kasę to ja juz dawno wiem, ale mimo wszystko dzieki za ten screen. Co niektórym na pewno sie przyda Wink
To, ze do tej pory nie napisałem jeszcze roszczenia to tylko znaczy, ze miałem powody, m.in. troche sie zaangazowałem w promocje MPA, grupa na fb i sporo pracy przy opisie na własnym blogu + wrzucenie kasy i to zaraz przed samymi problemami z programem. Ehhh. co za pech.


RE: MyPaingAds - kernst - 01-02-2016 14:54

Spokojnie MAdox91 nie Ty jedyny Smile Ja też czekam, jeżeli do walentynek nie będzie konkretu to kładę na to lachę i tyle.

Co do pisania, składajcie spory póki "stududnia" nie wyschła.. Zapoznaj się pierw z regulaminem PP.
Jeżeli nawet Uday wypłaci wszystko lub straci, że na koncie będzie 0, a Ty założysz spór, to jeżeli go wygrasz to i tak PP zwraca Ci kasę, a dłużnik ma obowiązek wyrównać debet na koncie w ciągu 7 dni Smile


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 01-02-2016 19:15

To mam rozumieć po screenie p4r3k-a, że oni to zwracają w ratach ? I czy jeśli przegra się spór to oni to jakoś argumentują ? Piszą dla czego ? Mi się zdaje, że ten program już dawno zdechł i teraz walka toczy się tylko o uzbierane środki. Coraz bardziej mnie ten admin zaczyna irytować Xpokerface. Jak zwraca to niech zwraca wszystkim, a nie bawi się w jakieś losowania. Nawet jeżeli chce naprawdę ożywić ten program z powrotem to takie odpisywanie na spory mu nic nie da wręcz sprawę pogorszy, a tak jakby grzecznie oddał to może ktoś by się zdecydował wejść w to jeszcze raz.


RE: MyPaingAds - Gremquen - 01-02-2016 19:36

(01-02-2016 19:15)$$[BiznesMan]$$ napisał(a):  To mam rozumieć po screenie p4r3k-a, że oni to zwracają w ratach ? I czy jeśli przegra się spór to oni to jakoś argumentują ? Piszą dla czego ? Mi się zdaje, że ten program już dawno zdechł i teraz walka toczy się tylko o uzbierane środki. Coraz bardziej mnie ten admin zaczyna irytować Xpokerface. Jak zwraca to niech zwraca wszystkim, a nie bawi się w jakieś losowania. Nawet jeżeli chce naprawdę ożywić ten program z powrotem to takie odpisywanie na spory mu nic nie da wręcz sprawę pogorszy, a tak jakby grzecznie oddał to może ktoś by się zdecydował wejść w to jeszcze raz.
p4r3k pewnie kilka razy wrzucał kasę w program i dlatego ma kilka zwrotów.

A co do tego, że jednym wypłaca, innym nie, moja teoria jest taka, że niektóre po prostu przeoczył, albo ma tak dużo tego, że nawet nie chce mu się pisać argumentów o parę dolarów.

Pozdrawiam


RE: MyPaingAds - p4r3k - 01-02-2016 23:18

dokładnie ja robiłem kilka wpłat dlatego to tak wygląda Smile


RE: MyPaingAds - leman - 02-02-2016 11:42

Kod:
Aktualizacja przeglądu PayPal (2 luty 2016)

Szanowni Państwo,
Krótka i szybka aktualizacja. Bardzo ściśle współpracuje z Paypal,
Ich działania są bardzo powolne a my nie chcemy, aby przeciągać zbyt długo także dlatego nasi członkowie tracą cierpliwość. Tak więc, poprosiliśmy ich, aby nam powiedzieli ostatnie słowo o zmienionym PayPlan w ciągu 1-2 dni od teraz.
[1] Jeśli zatwierdzą nasz zmieniony PayPlan, możemy uzyskać dostęp do naszych funduszy i możemy kontynuować wypłacanie członkom pod nowym PayPlan.
[2] Jeśli nie zatwierdzą lub powiedzą , że potrzebują więcej czasu (bez odpowiedniej ramy czasowe) 1-2 dni czasu, możemy przerwać nasze wysiłki i zrobić kontynuowanie działalności bez PayPal. W tej sytuacji nasze pieniądze z konta Paypal zostaną zamrożone na 180 dni.

Tak, jesteśmy bliżej rozwiązania, czyli 1-2 dni od teraz.
Poinformujemy was wszystkich wkrótce. Dzięki.

Pozdrawiam,
Admin, MPA



RE: MyPaingAds - Gremquen - 02-02-2016 11:51

Uday już traci cierpliwość. To dobrze.
Oby nie grał pod publikę tylko


Odp: MyPaingAds - jupp82 - 02-02-2016 12:08

No wlasnie. Hmm a pisal Ktos do PP czy faktycznie to jeszcze trwa?


RE: MyPaingAds - leman - 02-02-2016 12:15

Z tego co na grupie pisali na facebooku to tak