Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 27-12-2014 11:00

Ja również żadnych nowych zadań nie miałem...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 27-12-2014 11:04

Wczoraj były te zadania pod wieczór Smile

Możliwe, że na dzisiaj zapomnieli dodać i pojawią się w trakcie dnia, póki co trzeba czekać Wink


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 27-12-2014 11:41

wy to naprawdę macie najeb**** w głowie zero poinformowania, że będą nowe zadania w ten dzień.. Ludzie wychodzą wieczorami na dyskoteki i wracają rano.... Nikt nie ma równych szans na tej stronie, ehh.. Porażka.

Chociaż dalibyście czas na wykonanie 24 a nie tylko 3 godziny..... Wam się nic chyba nie da przemówić, już o tym pisałem. Wcześniej błąd w zadaniu to poprawiają niech ten kto później wejdzie to sobie zrobi dobrze a teraz to


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - leggi25 - 27-12-2014 12:40

(27-12-2014 11:41)Zordi napisał(a):  wy to naprawdę macie najeb**** w głowie zero poinformowania, że będą nowe zadania w ten dzień.. Ludzie wychodzą wieczorami na dyskoteki i wracają rano.... Nikt nie ma równych szans na tej stronie, ehh.. Porażka.

Chociaż dalibyście czas na wykonanie 24 a nie tylko 3 godziny..... Wam się nic chyba nie da przemówić, już o tym pisałem. Wcześniej błąd w zadaniu to poprawiają niech ten kto później wejdzie to sobie zrobi dobrze a teraz to

Zadania z captchą były wczoraj dane pierwszy raz, więc można powiedzieć że te zadania były próbne. A błędy w zadaniach nie są poprawiane, tylko jeśli jest błędne zadanie to na następny dzień jest rekompensata i informacja na forum.
pokerface


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 27-12-2014 12:54

Ja rozumiem o co Ci chodzi i zgadzam się z tym, że czasem tak jest i przez to są nierówne szanse, ale bez przesady z tym tonem wypowiedzi... To nie jest powód, żeby tak wulgarnie się wyrażać.

Fakt, te zadania powinny się pojawić dopiero o 24 albo powinna być wcześniej informacja o tym, że pojawią się w ciągu dnia. Tutaj 100% racja.

Jednak takim tonem nic nie zdziałasz(jest dobre powiedzenie:
"z wielką dupą wejdziesz wszędzie z wielką gębą nigdzie"), a wręcz przeciwnie możesz tylko pogorszyć swoją sytuację Big Grin

Poza tym doceń też fakt, że w końcu zostało coś zrobione w tym kierunku, tj. dodano nowe zadania(a to się często nie zdarza Big Grin ), które były już dawno obiecywane.
Sam też dosyć często tutaj narzekam na to co się dzieje(mikiemu już wiele razy działałem na nerwy Cool ), ale kurka ludzie ZACZNIJMY w końcu doceniać POZYTYWY w tych zmianach, a nie tylko negatywy i narzekania na byle co!!


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 27-12-2014 13:25

(27-12-2014 11:41)Zordi napisał(a):  wy to naprawdę macie najeb**** w głowie zero poinformowania, że będą nowe zadania w ten dzień.. Ludzie wychodzą wieczorami na dyskoteki i wracają rano.... Nikt nie ma równych szans na tej stronie, ehh.. Porażka.

Chociaż dalibyście czas na wykonanie 24 a nie tylko 3 godziny..... Wam się nic chyba nie da przemówić, już o tym pisałem. Wcześniej błąd w zadaniu to poprawiają niech ten kto później wejdzie to sobie zrobi dobrze a teraz to
Tragedia... Wysłać Ci sznurek z tego powodu? Trochę opanowania. Zadania były testowe i nie mamy obowiązku o tym informować. Nie było Cię trudno - masz 600 GP mniej. Widać,że kogoś jeszcze kac męczy po imprezie i szuka miejsca do odreagowania pokerface

Nawiązując do tego,że nigdzie nie było informacji,że pojawi się zadanie:
(24-12-2014 12:51)FireGifts.pl napisał(a):  
(24-12-2014 11:41)Zordi napisał(a):  
(24-12-2014 00:53)FireGifts.pl napisał(a):  Udział w smsowych konkursach czy grach jest dobrowolny nikt nie jest zmuszany Smile Poza tym z 1 smsa nie dostaje się nawet 50% kwoty.
W tym tygodniu pojawią się 2 dodatkowe zadania. Będzie już ich 5 Wink


No tak ale do restocka pozostało 3 dni a ja zbieram już 2 miechy gp i mam ponad 55k ;d, od zawsze z kontem FG + czasem nie było zadań .


I podajcie jakieś info w sprawie II filaru czy coś ogarniacie jeszcze ;p

pracę nad II filarem póki co zostały zawieszone ponieważ cały czas pracujemy nad nowymi sposobami pozyskiwania GP. Dzisiaj lub jutro pojawią się 2 dodatkowe zadania i będą one dodawane cały czas.

Popatrz na datę i godzinę. Sam o to pytałeś,a teraz wielkie pretensje Smile


@topic.
Przez jakiś czas nie będzie zadania z areyouhuman. Na drugi tydzień powinno wrócić.
Jutrzejszy restock odbędzie się w godzinach 18:00-21:00
Obniżka cen i ogłoszenie wyników rundy bonusej dzisiaj wieczorem lub jutro ok. godziny 15:00


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - MaXimuS007 - 27-12-2014 23:09

(27-12-2014 09:41)haha40027 napisał(a):  @maximus
To ciekawe co będzie przy restocku Big Grin

Te przerwy na razie widziałem 2x w przeciągu ostatnich kilku dni, sam też nie wiem o co biega, ale ważne, że były one krótkie Wink
Jak do tej pory serwery dawały radę podczas restocku. Miejmy nadzieję, że tym razem też tak będzie. Być może coś robili wtedy i strona też mogła nie działać.
Mam również nadzieję, że cenę PS3 na tyle obniżą, by aktywni użytkownicy mieli szansę je zdobyć...


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Matheo249 - 28-12-2014 12:13

Jest błąd w zadaniu shorte.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 28-12-2014 12:29

A po restocku będą jakieś pojedyncze aukcje tak jak to było teraz?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 28-12-2014 14:01

(28-12-2014 12:13)Matheo249 napisał(a):  Jest błąd w zadaniu shorte.

U mnie też w shorte błąd.