Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 28-03-2014 19:36

(28-03-2014 17:25)michal86ole napisał(a):  Kiedy wideło ? Big Grin

Program z video po weekendzie. Mamy kilka fajnych pomysłów jak to można zrobić, żeby było dobrze. Aktualnie pracujemy nad programem pliki.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 28-03-2014 22:05

Kosek miata dziś konkretnie Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 28-03-2014 22:08

Aż wierzyć się nie chce Big Grin ponad 5000 w jeden dzień, kilka, do kilkunastu leadów po 10 zł w minutę Smile

Z tego co z nim rozmawiałem ma wrzucić screen z podsumowania całego dnia Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 28-03-2014 22:11

Fajna motywacja jak się patrzy że ktoś tyle zarobił Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - xSiwy - 28-03-2014 22:34

Bardzo mocno polecam serwis Hotcash całą przygodę z zarabianiem zacząłem 1,5tyg temu.
Kiedy dostałem pierwszego leada (10PLN) w oczkach mi się zaświeciło, że tak łatwo można zarobić dobrą sumkę.
w 1,5 tygodnia zarobiłem tyle co widać w sygnaturce. Jestem jak najbardziej zadowolony.
Dzisiejszy zarobek to 70PLN pewnie coś jeszcze wpadnie do północy.

Odwaliliście kawał świetnej roboty panowie Smile

[Obrazek: cbhewtr]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Greative - 28-03-2014 23:31

Mam pytanie odnośnie multikont, jak stoi sytuacja? Mieszkam z bratem, i mamy jeden adres ip, lecz wyplacali byśmy na jego konto, bo tylko on jest pełnoletni, a przy okazji skorzystał bym z kilku artykułów, bo na 1 koncie jest tylko 1 artykol na raz


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - koseksdf - 28-03-2014 23:56

Dzisiaj wznowiłem promowanie nowego programu ''fejs-szpieg'' jak widać z pozytywnym skutkiem, Ostatnimi dniami miałem małą przerwe od zarabiania lecz dzisiaj cały dzień promowania i przyznam ze zaskoszyły mnie efekty, Konwersja słaba bo jednak to sms premium lecz nadrabia sporo stawka gdyż wole mieć mniej leadów a więcej zarobionych Tongue

Promowane głównie na facebooku Smile

Jak mawiał mój dziadek, ciężka praca popłaca pamiętajcie Smile

[Obrazek: 5335fc5b95b62.png]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Slight - 29-03-2014 00:15

Gratulacje. ^^ U mnie wczoraj było słabo z konwersją..


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 29-03-2014 00:47

Gratulacje Big Grin U mnie w porównaniu do Ciebie dziś marne 440 beka Jak można wiedzieć to tylko z reklamy na fp ? Big Grin Czy jakieś wspomagacze ? Tongue


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - prololex - 29-03-2014 12:54

Działa program zagraniczny czy nie ?