Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - p4r3k - 29-01-2016 14:24

ha u mnie spór zakończył sie wczoraj dzisiaj pieniądze na koncie paypal a co najciekawsze mam jak kolega konto na MPA ciągle aktywne jak i ilośc paczek taka jak była Smile))))))


RE: MyPaingAds - kernst - 29-01-2016 15:42

padł termin walentynek ciekawe ;p no nic ja czekam, a wam gratuluję wygranych sporów, tylko nie przewalcie tego w innych programach Big Grin

Oski001 co do bułki to złe porównanie, nie można odzwierciedlić przedmiotu wirtualnego do rzeczywistego. Niestety moje tajemnice pozostawię nieodtajnione, ale jest fajna metoda na to Smile


RE: MyPaingAds - leman - 29-01-2016 18:58

Gdzie info o terminie "walentynek" Big Grin ?
A w walentynki będzie termin że za 2 tygodnie znowu...


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 29-01-2016 19:58

Nie cieszcie się tak przedwcześnie z tych niepoczyszczonych kont na MPA po wygranych sporach. Admin prędzej czy później się nimi zajmie teraz pewnie nie ma czasu na takie rzeczy. W przyrodzie nic nie ginie Smile


RE: MyPaingAds - skibixd - 29-01-2016 20:21

W Przyrodzie może tak, ale w internecie?


RE: MyPaingAds - kernst - 29-01-2016 20:34

Jak do walentynek się sprawa nie wyjaśni to pewnie i reszta już zleci spory, bo ileż można czekać. Więc wydaje mi się ze to będzie deadline końcowy.

Na filmiku, Keithy Broome Smile


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 29-01-2016 21:09

Ja mam pytanie ile czasu PP może analizować taką sprawę jesli Uday dał odpowiedź. Bo wtedy to wiedziałem że mają 10 dni na odpowiedź ale teraz ? Nic nie pisze nic nie wiadomo. Równie dobrze PP może powiedzieć, że pół roku to analizowali Jerk2


RE: MyPaingAds - kernst - 29-01-2016 23:14

Szkoda, że nie ujawniają informacji na temat innych działalności, można by o wszystko wypytać a tak dupa :C


RE: MyPaingAds - p4r3k - 30-01-2016 00:11

jezeli uday odpowowiedział to całkowity okres rozpatrywania jest 28 dni roboczych z tego co pamietam ale troche dziwne niektorym odpowiada innym nie wmoim przypadku nie było odzewu z jego strony a co do konta zobaczymy czy wyczyszcza paczki czy tez nie


RE: MyPaingAds - bloger - 31-01-2016 13:26

Może ktoś napisać, jakie są aktualne informacje na temat MPA?

Coraz mocniej zastanawiam się nad sporem... Na oficjalnej grupie na FB nastroje są nie najgorsze, ale z drugiej strony większość wypowiadających się tam osób do przesady chwali admina, MPA i siebie nawzajem, co patrząc na to, że od tylu tygodni nic nie działa poprawnie wydaje się conajmniej dziwne.