Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 21-11-2014 16:05

(21-11-2014 15:32)czudik napisał(a):  A ile polecasz zainwestować na start ?
Kupywać bota czy ręcznie ?

Zależy na ile możesz sobie pozwolić. Każda kwota jest lepsza od braku inwestycji w PV. Ja polecam 235$ na 8 grupę. W tej grupie można już "lepiej" zacząć zarabianie w PV. Ale tak jak mówie, zalezy ile masz na to pieniędzy. A co do bota to nie polecam, wolę wykupić filtr i ustawić go na jakąś wartość poniżej któtrej nie chcesz otrzymywać reklam, zaoszczędzasz czas i bap.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - czudik - 21-11-2014 16:20

Aha czyli można wykupić filtr i wtedy nie zabiera BAP.
OK jak coś będę pisał w temacie.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 21-11-2014 16:35

Ustawiasz filtr np na wartość 0.01$ i wtedy minimalna wartość reklamy do wyklikania będzie 0.01$. Jak masz jakieś pytania to PW, pomogę.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - michal244 - 22-11-2014 10:54

UP

Cytat:Witam, mam jeszcze jedno pytanko. Chciałem dziś kupić reklamę płacąc saldem z paypala, wybieram liczbę adpacków, przekierowuje mnie na logowanie do paypala i zazwyczaj było poprostu potwierdzenie transkacji, a teraz każe mi płacić kartą. Ktoś wie dlaczego tak jest? Ta zmiana wynika z PV czy z Paypala?
PS. jestem pewien że na paypalu mam odpowiednią ilość kasy żeby zakupić tyle adpacków ile chciałem.



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 22-11-2014 11:00

A spróbuj kupić mniejszą ilość kampanii, bo czasem właśnie taka informacja wyskakuje.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - michal244 - 22-11-2014 13:29

Ok spróbuję, ale teraz wysłałem kasę z powrotem na konto bankowe i spróbuje kupić kartą, zobaczymy o co tam chodzi. Jeżeli to nie podziała to faktycznie spróbuje kupić mniejszą ilość.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Amin - 22-11-2014 19:31

Wykupiony filtr jest na stałe?


Odp: RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Lami - 22-11-2014 19:42

(22-11-2014 19:31)Amin napisał(a):  Wykupiony filtr jest na stałe?
Tak


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 22-11-2014 22:14

(22-11-2014 19:31)Amin napisał(a):  Wykupiony filtr jest na stałe?

Filtr jest na stałe, ale każda jego zmiana wartości min. reklamy kosztuje nas 10$.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Amin - 22-11-2014 22:18

W takim razie kiedy opłaca się go wykupić? I jaką minimalną wartość najlepiej ustawić?