Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 12-07-2012 09:55

Wiesz, ludzie myślą ze zbiją fortune na darmowych 10$ Smile Fajnie by było..


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - paolo10 - 12-07-2012 09:57

Mam zamiar zainwestować trochę kasy, ale muszę czekać aż przelew dojdzie z mBanku na Payzę, co trwa z 2-3 dni. Konto na JBP założyłem i od razu kupiłem pierwszą pozycję żeby zorientować się jak to wygląda. Dziwi mnie że nie zaliczyło mi kupionej pozycji stąd moje pytanie na forum. Mam nadzieję że to tylko zwykłe opóźnienia i pozycja zostanie dodana...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 12-07-2012 10:06

(12-07-2012 09:57)paolo10 napisał(a):  Mam zamiar zainwestować trochę kasy, ale muszę czekać aż przelew dojdzie z mBanku na Payzę, co trwa z 2-3 dni. Konto na JBP założyłem i od razu kupiłem pierwszą pozycję żeby zorientować się jak to wygląda. Dziwi mnie że nie zaliczyło mi kupionej pozycji stąd moje pytanie na forum. Mam nadzieję że to tylko zwykłe opóźnienia i pozycja zostanie dodana...

po co wpłacać z konta bankowego na payza
masz np tutaj wymianę u nitram i środki na payza miałbyś raz dwa
a z przelewem z banku na payza możesz poczekać 2-3 tygodnie a nie 2-3 dni

opóźnienia są normalną rzeczą w jss
jak będziesz miał pozycje to się nie dziw jak nie będziesz miał codziennego dopisywania $ z % tylko co kilka dni dopisywanie zaległych a brakować będzie bieżących


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 12-07-2012 10:07

(12-07-2012 09:57)paolo10 napisał(a):  Dziwi mnie że nie zaliczyło mi kupionej pozycji stąd moje pytanie na forum. Mam nadzieję że to tylko zwykłe opóźnienia i pozycja zostanie dodana...

Możesz spać spokojnie... przynajmniej chwilowo Tongue
Przeczytaj wątek dotyczący JBP. Nie wystrasz się jak nie będziesz mógł zrobić wypłaty bo będzie komunikat o "limicie wypłat" - czasem, trzeba próbować wiele razy - zwyczajnie trzeba się wstrzelić w "okienko" Smile

Poczytaj o strategiach inwestowania w JBP, restarcie (żeby wiedzieć dlaczego się go nie bać) i wypełnianiu matryc (żeby zwiększyć zysk) - w Internecie znajdziesz informacje na wszystkie wymienione zagadnienia. Powodzenia!


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - paolo10 - 12-07-2012 10:23

Ok dzięki za odpowiedzi, trochę już czytałem o JBP i powoli zaczynam wszytko "czaić" Big Grin. Tomazzi jak widać jestem nowy na forum, więc nie znam tutaj nikogo, czy nitrama czy kogokolwiek innego Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 12-07-2012 10:29

(12-07-2012 10:23)paolo10 napisał(a):  Ok dzięki za odpowiedzi, trochę już czytałem o JBP i powoli zaczynam wszytko "czaić" Big Grin. Tomazzi jak widać jestem nowy na forum, więc nie znam tutaj nikogo, czy nitrama czy kogokolwiek innego Smile

na przyszłość polecam korzystanie z wymian u tej osoby :

http://zarabiam.com/Temat-Wymiana-walut-zarabiam-com-U-nitram-a-52600

środki na inwestycje będziesz miał raz dwa i nie będziesz czekał
a wiadomo, szybciej zainwestowane to szybciej dla ciebie pracują i zarabiają a nie tracisz czekając aż będziesz miał środki by móc dopiero je zainwestować


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - paolo10 - 12-07-2012 13:15

Spoko, w przyszłości być może skorzystam, na razie i tak musiałem pierwszy przelew na Payza zrobić żeby zweryfikować konto. Przy okazji pozycja już została mi przyznana, więc wszystko ok Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Rayner25 - 12-07-2012 14:26

(12-07-2012 09:57)paolo10 napisał(a):  Mam zamiar zainwestować trochę kasy, ale muszę czekać aż przelew dojdzie z mBanku na Payzę, co trwa z 2-3 dni. Konto na JBP założyłem i od razu kupiłem pierwszą pozycję żeby zorientować się jak to wygląda. Dziwi mnie że nie zaliczyło mi kupionej pozycji stąd moje pytanie na forum. Mam nadzieję że to tylko zwykłe opóźnienia i pozycja zostanie dodana...

a nie możesz sobie kupić mBankowej eKarty?
Ja nie wyobrażam sobie bez niej w ogóle inwestować. Płacisz raz na rok 25zł a karta jest akceptowana wszędzie jako kredytowa mimo, że nią w ogóle nie jest. Dzięki temu wpłacasz sobie np. na Payze kasę w minutę.

Karta jest o tyle dobra, że ją po prostu doładowujesz środkami z eKonta. Jeśli znajduje się na niej wymagana kwota to akceptuje ci transakcje i zabiera z niej kwotę, którą doładowujesz payze, czy opłacasz abonament w grze itp itp.. Dla bezpieczeństwa możesz sobie ją rozładowywać w każdej chwili i reszta kasy wraca automatycznie na eKonto.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - jackthekiller - 12-07-2012 17:00

ciekawy pomysł i sposób..Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - PlastPL - 13-07-2012 10:28

Witam, moze mi ktos podac jakas wskazowke jak wyplacic pieniadze na Payze. Od dwoch dni proboje o różnych porach i caly czas mam komunikat o przekroczeniu dziennego limitu. Z gory dzieki