Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



Odp: MyPaingAds - jupp82 - 28-01-2016 14:04

Mam takie same odczucia. Tu 2 tyg zaraz za 2 dni, nudne sie to zrobilo troche. Szkida bo kapital mi sie juz podwoil w paczkach ale coz.


RE: MyPaingAds - WrongWay - 28-01-2016 14:36

Panu Nara powiedziałem nara, i Wam też polecam Smile

Spór założyłem 25. stycznia, a czekać mam do 4. lutego, czyli wychodzi mniej niż dwa tygodnie Jerk


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 28-01-2016 15:56

Ja mam pewien problem mianowicie w moim sporze Uday miał czas na odpowiedź do 27 stycznia. Wczoraj myślałem, że już po sprawie i lada moment zwrócą mi kasę. Ale dziś otrzymałem maila od PP, że uday odpowiedział i teraz oni to analizują. Nie mam zbytnio doświadczenia w sporach. Czy ci którzy wgrali spory mogą dać znać czy i u nich to tak wyglądało. Czy może od razu po 10 dniach mieliście status "Zamknięcie" ?
Czyżby Uday postanowił kłucić się o kasę ?


RE: MyPaingAds - WrongWay - 28-01-2016 16:05

Wygląda na to, że Nara powiedział Ci siema Jerk2

Spór Ci się przez to przedłuży o pewnie jakieś 2x tyle, a poza tym to raczej powinieneś odzyskać kasę Smile


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 28-01-2016 16:22

Ale dla czego w ogóle chciało mu się odpowiadać, przecież nie wypłacałem jeszcze nic z programu i tak w ogóle to czy da się gdzieś zobaczyć tą ich odpowiedź bo szukałem i nigdzie nie widzę.


RE: MyPaingAds - WrongWay - 28-01-2016 18:06

Nara randomo odpisuje ludziom z tego co zauważyłem jak ma taki kaprys. Nic na to nie poradzimy Smile


RE: MyPaingAds - Oski001 - 28-01-2016 19:21

Jak chce kogoś na siłę zatrzymać to nie wierze w to żeby program ruszył.

$$[BiznesMan]$$ masz dostęp do odpowiedzi Uday-a?

Co do sporów to zawsze w ciągu tych 10 dni możecie go wycofać, a z adminem się dogadacie i wam środki pozostaną.

Ja czekam do 3 lutego aż mi spór się skończy. Big Grin


RE: MyPaingAds - bartus2278 - 28-01-2016 22:02

Słuchajcie jaką treść sporu pisaliście ? Wink Bo mnie już to denerwuje, 300$ się marnuje,a już bym to dawno pomnożył jakby nie ten Nara :/


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 28-01-2016 22:31

(28-01-2016 19:21)Oski001 napisał(a):  Jak chce kogoś na siłę zatrzymać to nie wierze w to żeby program ruszył.

$$[BiznesMan]$$ masz dostęp do odpowiedzi Uday-a?

Co do sporów to zawsze w ciągu tych 10 dni możecie go wycofać, a z adminem się dogadacie i wam środki pozostaną.

Ja czekam do 3 lutego aż mi spór się skończy. Big Grin
Niestety nie mam dostępu do odpowiedzi. Szukałem wszędzie gdzie się da ale nigdzie nie widzę. Może ktoś z was wie gdzie takie coś da się sprawdzić ?


RE: MyPaingAds - WrongWay - 28-01-2016 23:05

Ja napisałem identiko jak skibi, bo to troll roku Jerk2

Cytat:jakby nie ten Nara

Padłem xD