Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - smolen222 - 14-11-2014 19:36

Pytam bo nie wiem (różnie to bywa), a to że nie ma to sensu to swoją drogą.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - michal244 - 15-11-2014 14:46

Nie wiem czy ten temat był tu poruszany, w każdym razie nie widziałem. Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi i jak się posługiwać "shares" z zakładki my account? Rozumiem że są to takjakby akcje PV, z których dostaje się cotygodniowo jakieś zyski. Może ktoś wytłumaczyć szczegółowo o co w tym chodzi?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - haha40027 - 16-11-2014 11:20

(15-11-2014 14:46)michal244 napisał(a):  Nie wiem czy ten temat był tu poruszany, w każdym razie nie widziałem. Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi i jak się posługiwać "shares" z zakładki my account? Rozumiem że są to takjakby akcje PV, z których dostaje się cotygodniowo jakieś zyski. Może ktoś wytłumaczyć szczegółowo o co w tym chodzi?

No tak jak nazwałeś są to akcje PV/MTV. Można kupować w zakładce shares poprzez Paidverts lub tutaj: https://www.mytrafficvalue.com/shareholders.html

Co poniedziałek każdy "posiadacz" akcji dostaje jakieś dywidendy(wypłacane są mu udziały). Ich wartość jest zależna od wielu czynników.
Dywidendy w ostatni poniedziałek wyniosły: $0.00042 za każdą akcję.

Myślę, że bardziej tutaj chodzi o kupno i szybką sprzedaż po droższej cenie, aby ewentualnie wbić do wyższej grupy lub po prostu zanotować zysk z uwagi na fakt, że ostatnio dość szybko urosła cena, a w tygodniu ma być zapowiadany split(x10).

Oczywiście są "stali" udziałowcy, którzy obecnie mają po 500-1000k akcji, ale to już jest inna sprawa, bo oni trochę w programie siedzą, a wiadomo, że kiedyś akcje były strasznie tanie Big Grin


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - tomekamor - 16-11-2014 12:28

Wysokość dywidend zależy tylko i wyłącznie od ilości zainwestowanych pieniędzy w plany inwestycyjne w MTV (186% i 250%) w poprzednim tygodniu.

Dodać trzeba też, że jest obecnie budowany tzw "panel udziałowców", gdzie każdy posiadać bodajże min 1000 akcji, będzie miał wgląd do pewnych funkcji, dokładnie nie pamiętam co to będą za przywileje ale pewnie będzie to ciekawa opcja.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - michal244 - 17-11-2014 09:00

Ok dzięki, a tak bardziej od strony technicznej, gdzie co kliknąć żeby kupić, sprzedać, sprawdzić ile się ma?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - tomekamor - 17-11-2014 10:26

@haha40027 podał wyżej link https://www.mytrafficvalue.com/shareholders.html

Do tego serwisu logujesz się tymi samymi danymi co do PV.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - michal244 - 20-11-2014 22:45

Witam, mam jeszcze jedno pytanko. Chciałem dziś kupić reklamę płacąc saldem z paypala, wybieram liczbę adpacków, przekierowuje mnie na logowanie do paypala i zazwyczaj było poprostu potwierdzenie transkacji, a teraz każe mi płacić kartą. Ktoś wie dlaczego tak jest? Ta zmiana wynika z PV czy z Paypala?
PS. jestem pewien że na paypalu mam odpowiednią ilość kasy żeby zakupić tyle adpacków ile chciałem.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - czudik - 21-11-2014 11:15

Siemka dawno tu nie zaglądałem opłaca się jeszcze w to wejść ?
Inwestycja 100-200$


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 21-11-2014 11:44

(21-11-2014 11:15)czudik napisał(a):  Siemka dawno tu nie zaglądałem opłaca się jeszcze w to wejść ?
Inwestycja 100-200$

Pewnie, program cały czas ma się stabilnie. Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - czudik - 21-11-2014 15:32

A ile polecasz zainwestować na start ?
Kupywać bota czy ręcznie ?