Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 11-07-2012 13:39

(11-07-2012 13:37)bartex89 napisał(a):  tyle to ja mu napisalem, jak chciałes zabłysnać ,to trzeba było mu podesłac poradnik, a nie powielać tego samego.

Zgłos sie z mailem na Pw wysle poradnik.

powiedział co wiedział i ...
nie jestem jasnowidzem by widzieć odpowiadając w opcji odpowiedz, że ktoś napisał post
więc swoje 5 gr komentarza zachowaj dla siebie


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 11-07-2012 17:42

KASY WOGULE NIE MA ANI NA JSS ANI JSS TRIPLERZE!!! wogóle kasa nie doszla, co robic!! to prawie 150zł. JBP to scam, zlodzieje i tyle!


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 11-07-2012 17:44

(11-07-2012 17:42)Verb22 napisał(a):  KASY WOGULE NIE MA ANI NA JSS ANI JSS TRIPLERZE!!! wogóle kasa nie doszla, co robic!! to prawie 150zł. JBP to scam, zlodzieje i tyle!

jest to na tą chwilę jedne z nielicznych płacących x czasu programów
co robić ?
weź zrób screen z transakcji z payza i pisz na support triplera
biorąc pod uwagę różnicę czasową to jutro otrzymasz odpowiedź


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 11-07-2012 17:49

(11-07-2012 17:42)Verb22 napisał(a):  KASY WOGULE NIE MA ANI NA JSS ANI JSS TRIPLERZE!!! wogóle kasa nie doszla, co robic!! to prawie 150zł. JBP to scam, zlodzieje i tyle!

ech, tak i w dodatku są odpowiedzialni za głód na świecie.
Napisz do supportu JBP, dodatkowo jak zostało napisane wyżej, możesz zamieścić zrzut ekranu gdzie będzie pokazany przelew.

A na przyszłość zanim napiszesz "złodzieje" to pomyśl dwa razy, potem dla pewności jeszcze raz i dopiero przelewaj swoje myśli na słowo pisane.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Verb22 - 11-07-2012 17:54

ok nieaktualne, kasa doszla!


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 11-07-2012 17:58

(11-07-2012 17:54)Verb22 napisał(a):  ok nieaktualne, kasa doszla!

o widzisz może halucynacje masz ...
dopiero ich złodziejami nazywałeś a tu popatrz o dziwo złodzieje ci na konto kasę dali no proszę nie może być dosłownie cuda


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 11-07-2012 18:07

(11-07-2012 17:54)Verb22 napisał(a):  ok nieaktualne, kasa doszla!

tylko proszę, nie zakładaj sporu na Payza jak wypłata nie dojdzie Ci po paru minutach na konto... albo nie wyzywaj ich znowu od złodziei. Czasem trzeba trzymać nerwy na wodzy - a mam wrażenie, że masz z tym problem. Proponuję również, żebyś przeczytał cały wątek dotyczący JPB bo wtedy będziesz bogatszy o duży zasób niezwykle ważnej wiedzy. Powodzenia i dużo cierpliwości życzę Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - paolo10 - 12-07-2012 09:35

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie JBP. Wczoraj założyłem konto i kupiłem pierwszą pozycję za te pożyczone 10$. Kasę pobrało, ale w "positions" nadal mi pisze "Total active positions: 0". Czy jest to spowodowane tymi opóźnieniami i pozycja zostanie dodana dopiero za jakiś czas czy po prostu wystąpił jakiś błąd?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - haggard - 12-07-2012 09:39

Opóźnienia, zostanie Ci pozycja przyznana z pewnością za jakiś czas.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 12-07-2012 09:49

(12-07-2012 09:35)paolo10 napisał(a):  Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie JBP. Wczoraj założyłem konto i kupiłem pierwszą pozycję za te pożyczone 10$. Kasę pobrało, ale w "positions" nadal mi pisze "Total active positions: 0". Czy jest to spowodowane tymi opóźnieniami i pozycja zostanie dodana dopiero za jakiś czas czy po prostu wystąpił jakiś błąd?

powiem szczerze, że ja nie wiem co ludzie widzą w tych darmowych 10$ ...
przecież i tak ci zabiorą z konta bo to pożyczają 10$
z pozycji zarobisz 5$
pozostanie ci na koncie 5$ i ani z tego nie zakupisz pozycji ani nie wypłacisz
bez inwestowania swoich środków w hyip nie zdziałasz nic