Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meleks - 07-07-2012 12:43

(06-07-2012 20:51)Meloman napisał(a):  Program jak najbardziej polecam bo można naprawdę dużo z niego wyciągnąć i nie są to małe pieniądze tylko na coś już starczy Tongue

Płaci bez zarzutów, ja programowi wierze - chociaż wiadomo, ryzyko jest wszędzie, a bez ryzyka nie ma zysku Smile

Ostatnie wypłaty na konto Payza, teraz reinwestuje i w przeciągu miesiącu będzie zysk coś koło 140-160$ na dzień a więc według mnie to bardzo dużo

[Obrazek: czerwiec.jpg]

Nigdy nie inwestowałem w JBB i te Twoje wypłaty robią na mnie wrażenie O__O To jak już będziesz zarabiał 140$ dziennie to znaczy że na przykład przez 15 dni w miesiącu wypłacasz sobie codziennie kasę a przez następnych 15 reinwestujesz i tak to sie kręci w kółko?

No kurcze 140$ dziennie to jest przecież ponad 400zł O__O


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 07-07-2012 13:11

No wiesz, troche się od siebie wpłąciło, dodatkowo siedzę w tym programie już dosyć sporo.

A strategie mam inną, chociaż taką jak ty napisałeś też mógłbym stosować ale nie miałbym aż tak szybkiego wzrostu gotówki na dzień.


Wiesz jeśli byś był zainteresowany to ci tam moge co nieco powiedzieć, pomóc.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - gregory2150 - 07-07-2012 19:23

Witam

A ja polecę JustBeenPaid jako świetny interes, w który warto inwestować.

Do tego proponuję RefBack 50% zysków czyli każdy kto zostanie moim poleconym dostanie 50% moich zysków z poleconego.
Gdyż jak wiadomo za każdą pozycję wykupioną przez poleconego (oprócz tej za pieniądze bonusowe) ja dostanę 10% czyli 1$ (każda pozycja jest warta 10$).

Czyli dla każdego po 0,5$ za wykupioną pozycję!!!

Wypłata na konto raz w miesiącu lub do uzgodnienia.

Mój link polecający: http://adv.justbeenpaid.com/ [wymoderowano]


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - N55 - 07-07-2012 20:01

Zapoznaj się z regulaminem. Nie wstawia się reflinków w nieswoim temacie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - djmurek - 08-07-2012 10:55

Witam. Czy ktos ma problemy z procentami w triplerze? W tripler w finanzial ostatni moj zysk jest z 5.07.2012 a dzisiaj mamy juz 8.07.2012...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - haggard - 08-07-2012 10:57

Dziś zaliczają za 6.07, ja jako dosyć nowy user dostałem kilka godz temu za właśnie 6.07.
Mimo to, opóźnienia sa ;s


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 08-07-2012 11:01

(08-07-2012 10:57)haggard napisał(a):  Dziś zaliczają za 6.07, ja jako dosyć nowy user dostałem kilka godz temu za właśnie 6.07.
Mimo to, opóźnienia sa ;s

serwer nie wyrabia ilości osób, więc i różne rzeczy się dzieją
stąd i opóźnienia
nic nikt z nas na to nie poradzi
trzeba czekać cierpliwie


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adrick1197 - 08-07-2012 11:06

ja dzis dostalem za 5.07


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - adax84 - 08-07-2012 12:29

"Substantial growth of our member base has necessitated the enhancement and optimization of our JSS-Tripler Daily Earning payout system. We are currently running Thursday earnings. Some members did not receive earnings on Tuesday and that will also be resolved shortly. Thank you for your patience and rest assured that every JSS-Tripler position will always pay out the full 150%."


Trzeba czekać, niedługo pewnie wszystko wróci do normy.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 08-07-2012 12:44

Spokojnie, każda pozycja musi wyrobić 150% zysku, mi nie podliczylo od 5 lipca ale sie nie martwie bo wiem ze i tak to wyrobi tyle.

Chociaż nie ukrywam przydałoby się zeby teraz podliczyli i by można iść sobie na coś wydać te $$