Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych (/Temat-Cash4minutes-zarabiaj-na-niewykorzystanych-minutach-telefonicznych-98102)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - rasiak221 - 21-09-2014 22:48

Darmowy Skype na miesiąc sprawdzony - nie dopisały tam chłopaki z ich firmy że promocja jest tylko na telefony które również mają włączoną taką usługe ( przy wykonaniu kazdego telefonu wyskakiwał błąd ze nie mogę wykonać tej rozmowy )


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - kankosek - 21-09-2014 22:56

Chyba będzie trzeba skorzystać z zagranicznej strony Sonetel'a. 9.95€ bodajże kosztuje premium, eh. Nie wiem czy warto.. Jak kasa ze skracania linków wpadnie to się kupi i przetestuje. Smile


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - maciuus - 21-09-2014 23:11

Lipa że ten Skype nie działa.
Jutro powinien przyjść przelew z MS Partners, więc pokombinuje z jakimiś VOIPami at


Odp: RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - kankosek - 21-09-2014 23:49

(21-09-2014 23:11)maciuus napisał(a):  Lipa że ten Skype nie działa.
Jutro powinien przyjść przelew z MS Partners, więc pokombinuje z jakimiś VOIPami at
Czekamy na wynik Smile Mój VPS jest już gotowy do pracy, tylko teraz jakies VOIP potrzebne Wink

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - kankosek - 22-09-2014 19:25

z Sonetel'a masakra. Na premium wydałem 9.94€ i dupa blada. Okazało się, że oni dają tylko 2500 minut za firko...

//edit: sorki za offtop.

//edit2: Napisałem do firmy Sonetel prośbę o zwrot pieniędzy i w dość szybkim czasie otrzymałem wydane 9.94€, chociaż tyle.. Tongue


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - lallina - 22-09-2014 20:12

skype nie działa dlatego, że darmowe na komórki są tylko do kanady i USA. Kurde. Google Voice też jest do usa i kanady.

Biznes mega dobry, 1200 zł na miesiąc przy 4 połączeniach 24h, tylko nic nie znalazłam, co mogłoby dzwonić bez limitów. Na innych forach czytałam (hiszpania), że tylko dzwonią z textplus, ale to daje 10 min rozmowy i trzeba znowu zadzwonić więc odpada. Trzeba coś wymyślić.


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - kankosek - 22-09-2014 22:58

(22-09-2014 20:12)lallina napisał(a):  skype nie działa dlatego, że darmowe na komórki są tylko do kanady i USA. Kurde. Google Voice też jest do usa i kanady.

Biznes mega dobry, 1200 zł na miesiąc przy 4 połączeniach 24h, tylko nic nie znalazłam, co mogłoby dzwonić bez limitów. Na innych forach czytałam (hiszpania), że tylko dzwonią z textplus, ale to daje 10 min rozmowy i trzeba znowu zadzwonić więc odpada. Trzeba coś wymyślić.

Autor sobie w buko poleciał i tyle. Jest problem skąd wytrzasnąć VoIP'a, który nie nakłada ograniczeń co do minut. Obawiam się, że tylko oferta dla firm będzie pasowała i myślę, że cena takiej usługi będzie może nawet droższa od zarobku na tym cash4minutes...


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Blackers - 23-09-2014 17:52

ciągle probuje z aplikacja na andorida text plus ale to daje tylko 5 minut darmowych ;C macie jakies inne sposoby?


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - DamianXIX - 23-09-2014 22:35

skorzystalem z tego textplus zadzwonilem na hiszpanski nr i zarobilem 0.01 $ ? euro ? zl ? sam nie wiem w jakiej to walucie ale za 5min to chyba i tak dobrze xD szukalem sam jakiegos rozwiazania i nic nie znalazlem


RE: Cash4minutes - zarabiaj na niewykorzystanych minutach telefonicznych - Pawus - 28-09-2014 16:11

Witajcie.
A zastanawialiście się w jaki takie utrzymywanie sztucznych połączeń się opłaca twórcom cash4minutes?
Zaciekawiło mnie takie rozwiązanie Smile

Pozdrawiam!