Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Facebook - Zakładanie konta by mikiniki (/Temat-Facebook-Zakladanie-konta-by-mikiniki-95042)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Veni - 20-11-2017 21:55

(20-11-2017 21:40)patttson napisał(a):  Fake, to chyba logiczne Big Grin
A mi zakladka pojawila sie na Chrome, wiec odsylam

To podrzuć mi tu fake znajomych ;-)

Ania, co mi tak maniakalnie każesz sprawdzić? ;-)


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Veni - 26-11-2017 00:12

No nieee, ręce opadają! Udało mi się dzisiaj założyć 5 nowych kont na dwóch przeglądarkach i wszystko do wieczora było w porządku, aż nie zaczęłam zamieszczać info z moją ofertą. Wystarczyło zamieścić 1 lub2 ogłoszenia już natychmiast zablokowano mi możliwość dalszego zamieszczania; pojawił się komunikat, że w trosce o moje bezpieczeństwo muszę mnie wylogować i poddać weryfikacji. I dzieje się tak pomimo, że za każdym razem czyszczę stronę z historii (całej), w tym ciasteczek. Albo zrobiłam to za wcześnie (dzisiaj dopiero założyłam konta), albo FB rozpoznaje błyskawicznie moje ogłoszenie i już zapisał sobie gdzieś jako spam. Co mam zrobić, żeby więcej nie blokowano? Przecież takie bawienie się w taki działania, jak opisane w powyższej instrukcji, to strata czasu! Babrzę się w tym, babrzę i zaraz blokują mi posty!

Co mam robić! Poradźcie! Przez te ich blokady nic nie uda mi się zorganizować i nie będę miała z czego żyć! Kiedyś tak nie bylo! Nie widzę innej skutecznej możliwości reklamowania moich usług, jak przez Facebooka!


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - mateusz2045 - 26-11-2017 01:09

Siadaj na butle


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - patttson - 26-11-2017 07:16

Odezwij się na PW to za odpowiednia opłata zrobie to za Ciebie Jerk


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Cysiu1 - 26-11-2017 13:20

Facebook ma coraz lepsze zabezpiecznia i po dodaniu paru grup zaraz weryfikacja :/ ktoś ma jakiś sposób na to?


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Veni - 26-11-2017 21:27

(26-11-2017 13:20)Cysiu1 napisał(a):  Facebook ma coraz lepsze zabezpiecznia i po dodaniu paru grup zaraz weryfikacja :/ ktoś ma jakiś sposób na to?

No właśnie, zakładałam konta przez kilka wyszukiwarek, za każdym razem usuwała ciasteczka/historię oraz odczekiwałam parę minut, a i tak mnie namierzali; tj. może jednak wykazałam się niecierpliwością; zamiast odczekać, jak sugeruje autor głównego posta, kilka dni z nowym kontem i nie zamieszczać ogłoszenia z ofertą, to zaczęłam to robić tego samego dnia; kilka godzin przerwy od momentu utworzenia konta, okazało sie za krótkie. Taaaak, cierpliwość, cierpliwość, cierpwliwość,ale to straszna dłubanina i bardzo to hamuje dynamikę pracy. Dłubanina, dużo czasu upływa, a tu zbliża się już termin realizacji oferty... Tak, też czekam na jakieś jeszcze dodatkowa, a konstruktywne sugestie!

Pozdrawiam

(26-11-2017 07:16)patttson napisał(a):  Odezwij się na PW to za odpowiednia opłata zrobie to za Ciebie Jerk

Chyba Cię zagadam na priva...