Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - lolekxp - 02-07-2014 12:42

po co sie ladowac w takie mikro kwoty lepiej zostac na sprawdzonych sposobach Jerk2 a nie bapy warte 3k to 1 dolar, ile zarobisz bapow w tydzien a ile zarobisz na PPA np? pff niema porownania


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - zet - 02-07-2014 13:00

Juz wszystko ok,, mozna wchodzic Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - domell - 02-07-2014 13:04

Dalej to dziadostwo nie działa jak i wczoraj tyle reklam poszło się walić i punktów a nic nie można zrobić Angry Ciekawe czy oddadzą to co przepadło czy trzeba będzie się prosić


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - bykonrado - 02-07-2014 13:05

Mi nie działa nadal ... Więc jak wchodzić ;p


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 02-07-2014 13:06

Tak jest! Strona ruszyła Big Grin

Edit: bykonrado, domell spróbujcie przez inną przeglądarkę


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - domell - 02-07-2014 13:11

Raz działa raz nie. No wygląda na to że w chwili obecnej działa tylko że nie mam nic bo punkty które miałem jak i reklamy przepadły Angry. A punktów zostało 0


Ale się nachodziła z powrotem out


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - matys307 - 02-07-2014 16:52

(02-07-2014 12:42)lolekxp napisał(a):  po co sie ladowac w takie mikro kwoty lepiej zostac na sprawdzonych sposobach Jerk2 a nie bapy warte 3k to 1 dolar, ile zarobisz bapow w tydzien a ile zarobisz na PPA np? pff niema porownania

wpadną ci na chate za oszustwo na tych ppa to będziesz miał Big Grin


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 03-07-2014 09:26

Dziś już wszystko śmiga bardzo dobrze. Poranne reklamy wyklikane. Czekamy na główne naliczenie. Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - bykonrado - 03-07-2014 09:34

(02-07-2014 16:52)matys307 napisał(a):  
(02-07-2014 12:42)lolekxp napisał(a):  po co sie ladowac w takie mikro kwoty lepiej zostac na sprawdzonych sposobach Jerk2 a nie bapy warte 3k to 1 dolar, ile zarobisz bapow w tydzien a ile zarobisz na PPA np? pff niema porownania

wpadną ci na chate za oszustwo na tych ppa to będziesz miał Big Grin

Powinni się zabrać za tych co na PPA oszukują dzieci +10 lat, które myślą że będą mieć np. GTA V na PC którego jeszcze nie ma xD

PV pięknie działa z samego recyklingu z wczoraj wpadło mi dziś już 5 reklam + normalne Big Grin


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Danny - 03-07-2014 21:00

Ktoś z tego wyciąga chociaż 10$ dziennie?