Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samochód - Nowy Rozdział - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Samochód - Nowy Rozdział (/Temat-Samochod-Nowy-Rozdzial-90918)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Samochód - Nowy Rozdział - dorus02 - 19-05-2014 07:57

Za 25k to moze byc puszka z 3 zlozona ^^ Wlozysz w niego drugie tyle


RE: Samochód - Nowy Rozdział - Madroxx - 19-05-2014 08:58

525d jest bardzo fajna, znajomy taką ma w sedanie do tego jeszcze po chipie. Trochę sobie pali ale jeździ się superimpreza


RE: Samochód - Nowy Rozdział - Szaman1644 - 19-05-2014 18:08

(19-05-2014 07:57)dorus02 napisał(a):  Za 25k to moze byc puszka z 3 zlozona ^^ Wlozysz w niego drugie tyle

Raczej taki droższy samochód, którego ceny na Allegro zaczynają się od 25K to szukałbym już za granicą, bo tu wiem, że za tyle to kupie złom, a nie samochód, więc o to się nie martw Big Grin


RE: Samochód - Nowy Rozdział - dorus02 - 19-05-2014 18:34

silnik 2.5 litra = droższe sprowadzenie samochodu z zagranicy. Musisz liczyć akcyza 18.6 % od wartości RYNKOWEJ, nieważne że znajdziesz ful wypas po Helmucie za 5 000 euro, polscy zlodzieje przyjmą wartość auta 10 000 euro. Druga sprawa to fakt że za granicą Ci dobrego auta też nie sprzedadzą tanio nie ma co się oszukiwać


RE: Samochód - Nowy Rozdział - Szaman1644 - 19-05-2014 19:53

(19-05-2014 18:34)dorus02 napisał(a):  silnik 2.5 litra = droższe sprowadzenie samochodu z zagranicy. Musisz liczyć akcyza 18.6 % od wartości RYNKOWEJ, nieważne że znajdziesz ful wypas po Helmucie za 5 000 euro, polscy zlodzieje przyjmą wartość auta 10 000 euro. Druga sprawa to fakt że za granicą Ci dobrego auta też nie sprzedadzą tanio nie ma co się oszukiwać

Mam znajomych, którzy sprowadzają auta pod handel, już kilka razy z nimi byłem. Jedzie zawsze z nimi mechanik i sprawdza podstawowe rzeczy, wiec bubla nie kupię. Wiem, że nie ma co liczyć na taniochę, ale zawsze ten 1-2K taniej wyjdzie.


RE: Samochód - Nowy Rozdział - AnnaKa - 22-05-2014 00:57

Powiem Ci tak jak masz puga 207 w najsłabszym silniku to może sprawdź sobie 206 rocznik około 2001 1.6 xs 110 koni. Niby ma o 90 za mało niż byś chciał ale powiem Ci że mam sam takiego i swoje robi. Niekiedy lepsze auta nie radzą sobie przy starcie. Podkręciłem go troszkę i z chipem ma 140 koni które wykazało badanie. Chip można samemu odłączyć kiedy się chce. Pali mi około 8l Paliwka Tongue niby małe autko ale swoje siorbnie. Co do V/max. Jechałem nim najszybciej 240 licznik mam do 230 ale wskazówka była prawie że przy początku licznika. Auto kupisz w stanie idalnym za 10k więc 10k byś sobie zostawił na felgi i majsterkowanie w silniku. Polecam Kolor o kodzie EYLC Bardzo fanie się prezentuje. Tym bardziej że masz aktualnie 207 to przypasowałby Tobie.


Odp: Samochód - Nowy Rozdział - JaTuDensze - 22-05-2014 07:19

Nie wiem czy byla mowa o Toyocie Celica a jak nie to polecamBig Grin Sam bym ją kupil ale z racji tego iż brak jej tylnych drzwi podziekuje za tą bryczke. Do tego wybierz 192 km i smiganie + ladny wyglad masz zapewnionySmile

AnnKa nie ma to jak z nowszego auta przesiadac sie do starszego... A z tego co widze to masz tego chipa z alledrogo? Co niszczysz nim silnik? Bo raczej nie wydales 5 tysiecy żeby wykrzesac.o tak duzo wiecej mocy z wolnossacej benzynkiWink

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2


Odp: Samochód - Nowy Rozdział - Xkr - 22-05-2014 13:16

A moze astra 3 Smile? 150 koni diesel z turbo 5 dzwiowa. Powiem tak sam nigdy nie bylem fanem astry zadnej ale jak wsiadlem i poczulem moc samochodu to naprawde zmienilem zdanie o 360 stopni, wyglada super wnetrze poprostu zajebiste jak z fury naprawde wyzszej klasy no i moc mozna poszalec, celica tez dobry wybór VI albo VII, bmw nie bierz za duzo tego jezdzi marka dobra ale skarcona przez wieśniaków "tuningujacych" swoje e36 a jesli chcesz poszalec to corsa opc jest takze zajebista. Z japoncow mazda 3, 6 jedyna marka ktora lamie schematy i nie tnie w przyslowowiego ch**a.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Samochód - Nowy Rozdział - lkserwis - 22-05-2014 13:39

Astra 3 gtc brat ma, fajna furka fele 18 cosmo w srodku itp, dobry silnik produkcji fiata, kolo 200tys km dwumas do roboty, ale to bolaczka dzisiejszych dieslow, ogolnie fajne auto, spalanie 6.5 srednio :-)

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka


Odp: Samochód - Nowy Rozdział - Xkr - 22-05-2014 17:49

Wlasnie gtc naprawde jest konkretna Smile btw skad kupowana u nas czy francja?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2