Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
ojooo.com Strategia bez inwestycji - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
ojooo.com Strategia bez inwestycji (/Temat-ojooo-com-Strategia-bez-inwestycji-85909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - Lukines - 11-03-2014 12:36

Kupiłem wczoraj 10 poleconych. Do tej pory 0 ktlików z ich strony ktoś mi to wyjasni ?


Odp: ojooo.com Strategia bez inwestycji - asiorek - 11-03-2014 12:51

Musisz miec wyklikane reklamy, rezultaty zobaczysz jutro :-)


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - elbowndg - 11-03-2014 13:10

tak z ciekawosci rejestrujecie sie na tych buxach an realne dane?


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - Lukines - 11-03-2014 13:16

Tzn ja musze klikać w reklamy ?


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - Lucas86 - 11-03-2014 13:29

(11-03-2014 13:16)Lukines napisał(a):  Tzn ja musze klikać w reklamy ?

Pisze, że musisz dziennie minium kliknąć w 4 reklamy żeby uzyskać zarobek od klikających. Sam dziś zamówiłem ich i od 5 godz póki co 0..konto standart narazie mam..



Panowie a czy ktoś próbował i korzystał z innych opcji ojooo jak te matomy czy super rewards? o Co tam chodzi w tym? można poprzez te pozostałe opcje przyspieszyć zarobki jakos?


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - MilanFan - 11-03-2014 15:58

Cytat:Aktualizacja statystyk będzie odbywała się jeden raz dziennie.

Jutro zobaczycie kliki poleconych. Wink


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - badom - 11-03-2014 16:11

Lucas86, na SuperReward nic mi nie zalicza, a na Matomy Video mi wchodzą i takie dwie gdzie trzeba było zgrać w Snake i dodawać/odejmować liczby Smile.


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - Bakterjen - 11-03-2014 19:40

Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności. - tak jest napisane jak chce dodac srodki w ojoo zeby kupic poleconych ktos wie o co chodzi?


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - sbgorka - 11-03-2014 20:26

Ale przelewasz to z głownego konta na balans na ulepszenie czy z zewnetrznego procesora?


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - Bakterjen - 11-03-2014 20:41

klikam dodaj srodki na poleconych/upgrade i klikam poprzez paypal i normalnie loguje sie na pp i wyskakuje wlasnie ten blad ;<