Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera (/Temat-Zarabiaj-z-Easysub-bez-wkladu-wlasnego-od-zera-78069)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - koniec - 14-10-2013 21:50

Ok, w takim razie jak możesz napisz do mnie jutro na PW.


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - matek697 - 14-10-2013 22:19

(14-10-2013 21:44)koniec napisał(a):  Bo pod koniec dnia zrobiłem bonus Wink Za to kolejne nisze dostaniecie za free lub z rabatem (w zależności od kilku czynników). Więc stratni nie wyjdziecie Smile

No to zaje^ ten bonus, jeśli każdy dostał to co ja i się na to rzucił to facepalm

Czekam na jakiś "gratis" do tego czy tam kolejne nisze za darmo (fajnie jakbyś mi/osobom, które dały 30zł wysłał je w pierwszej kolejności) bo teraz nisze fajne dałeś ale przez liczbę sprzedaży (i zajebiste manewry cenowe) wszystko jest marne (oczywiście byłem zapewniany że ilość sprzedanych sztuk nie wpływa znacząco na moje zarobki).
Na twoim miejscu cisnąłbym na tym ile się da no ale zrobiłeś jak chciałeś.


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - Eldarix - 14-10-2013 23:09

Błędem jest to że wszyscy który zakupili ten oto poradnik dostali te same nisze. Wiadomo, że to wpływa na zarobki i z każdą kolejną sprzedaną sztuką będą one coraz mniejsze.

Zainwestowałem 20zł w ten poradnik. Jakieś tam nisze są, bawiąc się i spamując można zarobić to wiadomo. Odkułem się prawie na całość kwoty którą kosztował mnie poradnik, ale nie siedziałem nad tym dużo. Posiedzę jeszcze jutro chwilę nad stronami które zostały opisane w poradniku i zwróci mi się to 20zł na 100% więc nie mam co narzekać.

Jeżeli autor poda nowe nisze, dorzuci jakieś gratisy ( jak wspominał ) tak żeby wpadły jakieś dodatkowe leady to myślę że będzie można stwierdzić iż poradnik ten jest bardzo dobry i przydatny. Jedyne o czym musi pamiętać autor to aby nie rozsyłać wszystkim tych samych miejsc do spamu i tych samych metod. Z tego co zauważyłem autor poradnika potrafi zarabiać i logicznie myśli dlatego dobrym pomysłem według mnie byłoby żeby zebrał swoje wszystkie pomysły i każdej osobie która kupiła poradnik podarował jedną/dwie nisze a nie wszystkim te same. Każdy poświeci czas na pracę nad niszą którą dostał i nikt nie będzie miał zastrzeżeń. Takie jest moje zdanie.


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - kaskader - 15-10-2013 06:20

Pewnie bym był chętny kupna tego poradnika.


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - masterex2 - 15-10-2013 07:24

Rezerwuje


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - seros1910 - 15-10-2013 11:01

Również jestem zainteresowany Smile


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - Rafiks1992 - 15-10-2013 12:18

kupilem wczoraj poradnik pospamowalem kilka godzin i wpadlo 13 rejestracji, takze mysle ze wporzadku i oby teraz do przodu Smile


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - sqmany - 15-10-2013 12:23

@UP
Przez kilka godzin to znaczy ile, możesz powiedzieć dokładniej? Bo jeżeli przez 4h+ tylko 13 rejestracji to lipa, ale jeżeli przez 2 to całkiem ,całkiem.


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - Rafiks1992 - 15-10-2013 12:30

hmm od 16 do 19 masz 3 godziny Tongue pozniej juz tylko czekalem i patrzalem jak dziala Wink lepszy rydz niz nic ^^


RE: Zarabiaj z Easysub bez wkładu własnego, od zera - sqmany - 15-10-2013 12:42

A ile wejść i jaka konwersja?